Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ZUJANJE U USIMA TEMPERATURA VERTIGO
PostPoslato: Pon Mar 28, 2016 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 28, 2016 8:28 pm
Postovi: 3
Zovem se Milica , imam 18 godina i od 2012. godine ne mogu da se izlecim i da konacno otkrijem od cega bolujem. Sve je pocelo od obicne prehlade, bolova u grlu , temperature i kada je bol u grlu prestao doktor u domu zdravlja rekao je kako je prehlada prosla medjutim ja sam jos uvek imala temperaturu i blagu vrtoglavicu. Potom mi je nacelnik Infektivne klinike prof. doktor Goran Stevanovic otkrio bakteriju u mokraci Proteus mirabilis i odredio terapiju od 4 nedelje sa 3 jaka antibiotika, vec u toku prve nedelje terapije mi se javilo zujanje u usima, medjutim ja sam verovala doktoru Goranu koji je rekao da ce mi po zavrsetku terapije svi simptomi nestati. Izlecila sam se od te bakterije tada je vec bilo prolece 2013. kada mi je zavrsena terapija medjutim meni su svi simptomi ostali :
1. DUGOTRAJNA NISKA TEMPERATURA KOJA VARIRA ALI NIKADA NE SPADA(37,1-37.5)
2. STALNA VRTOGLAVICA- OSECAJ LJULJANJA I NESTABILNOSTI PRI HODU
3. ZUJANJE U OBA UHA NEPREKIDNO ZAJEDNO SA SUMOM PONEKAD
4. KONSTANTNA MALAKSALOST I UMOR

Tada sam krenula u pravu potragu u otkrivanju razloga zasto imam ove simptome , bila sam kod nebrojenog broja lekara ali nijedan nije uspeo da me izleci.
Prvo sam isla kod usnog koji me je uputio kod doktora Jovanovica u Polikliniku Zemun.Posle usnog pregleda tamo lekar me je uputio u Zvezdara odeljenje otorinolaringologije kod doktora specijaliste, tamo su mi uradili testove sluha audiometriju,tripanometriju , kao i test ravnoteze i posle svih ovih testova ustanovili su da mi sluh nije ostecen i da mi ravnoteza nije poremecena. Nakon toga uradila sam i test na hormone , i dopler krvnih sudova glave , i svi rezultati su bili dobri. I naravno nalaz krvne slike uredan , ali mi je otkrivena Kandida u crevu i ustima pila sam cajeve za to medjutim posle sam otkrila da u toj maloj kolicini ona ne moze da mi stvara probleme.Bila sam i kod bio energiticara , i kod homeopata koji su mi obecavali da ce mi simptomi nestati, i na Najdanovim krugovima medjutim nista nije pomoglo. Posto su mi svi nalazi bili u redu zaista vise nisam znala kome da se obratim jer su me lekari uveravali da je sve u redu i hormoni, i ravnoteza, sluh, krvna slika, dopler krvnih sudova, cak sam isla i kod neurologa i sve ok. Posle toga sam su me lekari cak ubedili da je sve na nervnoj bazi da bi me poslali kod psihijatra a to sve jer niko od nasih lekara u Srbiji nije uspeo da otkrije sta je problem , a ja dobro znam da ovo nije bezazleno i da sigurno postoji negde problem u organizmu koji jos nije otkriven. I tako pre 2 meseca odem kod specijaliste po preporuci doktora Miladina Novakovica koji mi ustanovi KOKSAKI VIRUS , i koji mi daje homeopatske lekove s kojima on kako kaze 100 posto leci sve pacijente od koksakija, za mene je to bilo olaksanje jer sam mislila da cu se izleciti jer kako je lekar rekao posle mesec dana terapije svi simptomi ce mi nestati. Naravno nisam spomenula da imam povremeno preskakanje srca i umaranje ali kako kaze doktor Miladin to je sve posledica koksaki virusa. Mislila sam da zbog koksakija imam sve ove simptome temperaturu, malaksalost, zujanje, vrtoglavicu jer sam se raspitala dosta ljudi koji su imali tako dugo temperaturu kada su izlecili koksaki nestala je. I posle mesec dana terapije odem na kontrolu kod doktora Miladina i uradim krvni nalaz gde mi lekar ustanovi da mi je Koksaki izlecen . I od tada sam jako zbunjena jer sam zaista verovala da sam napokon otkrila zasto imam sve ove simptome, lekar kaze samo treba jos 2-3 meseca da pripazim i mirovanje ali kaze da ovi simptomi cim nisu nestali oni nisu posledica koksakija, pored toga uradila sam i krvni nalaz i na Adeno viruse gde se isto pokazalo cisto .
I zato sada zaista molim ako bilo ko zna sta dalje koje analize uraditi a da nisu koje sam vec uradila ili ako neko zna koja bi mogla biti strucna dijagnoza molim Vas pomozite jer zaista zivot mi se pretvorio u pravi pakao od kako se borim da se izlecim a svakim danom je sve teze .. :cry: :cry: :cry:

Unapred zahvalna Milica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZUJANJE U USIMA TEMPERATURA VERTIGO
PostPoslato: Uto Mar 29, 2016 2:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли си ти то сама ишла по лекарима са 14 година живота? Где су ти родитељи?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZUJANJE U USIMA TEMPERATURA VERTIGO
PostPoslato: Uto Mar 29, 2016 7:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 28, 2016 8:28 pm
Postovi: 3
Naravno da su me oni vodili ali poenta zasto sam postavila ovo je ako neko moze da pomogne a ne sa postavljanjem suvisnih pitanja .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ZUJANJE U USIMA TEMPERATURA VERTIGO
PostPoslato: Pet Apr 01, 2016 10:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ти очигледно ниси способна да установиш да ли су питања сувишна или не. У противном би до сада нашла решење за своје проблеме.

Шта ти је на крају остало од свих симптома и проблема које си навела у свом тексту?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: