Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Slabiji sluh na desno uho
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 11:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 29, 2015 11:05 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima! Imam problem sa desnim uhom već 5-6 meseci. Povremeno mi se dešava da me uho zaboli u toku noci i to kada spavam na desnoj strani, tj desnom uhu. Pre 6 meseci odem kod ORL, kaže upala uha, dobio sam terapiju, popio i nikakvu razliku nisam primetio. Na lekarskom pregledu, neka 2 meseca nakon toga rečeno mi je da nesto slabije cujem na desno uho,ali kao to je posledica upale koju sam imao. I evo posle 5-6 meseci isti simptomi su mi i dalje prisutni, slabiji sluh na desno uho(primecujem kada zapušim jedno, pa drugo uho), povremen bol u toku noci, možda jednom u 7 dana. Nema zujanja u uhu. Pre 2 nedelje sam opet bio kod orl, i opet ista priča. Upala uha, dobio terapiju koju sam popio i opet ništa.. U međuvremenu odem privatno kod jednog doktora koji je u penziji, čovek me pregledao, kaže nema ni u od upale jedino je malo iskrivljena bubna opna, i zapušen neki kanal koji povezuje uho i nos. Kao smeta mi buka, cigarete i vruć vazduh to da izbegavam. nikakvu terapiju mi nije dao. Da li je neko imao sličan problem, imate li neki savet šta da radim, kome da se obratim, ili šta da koristim.
Hvala puno i pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Slabiji sluh na desno uho
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 11:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Можеш на мом сајту www .aca .rs да погледаш домаћи рецепт у Савети, Здравље под Средње уво. Можеш да га примениш ако ти бубна опна није шупља. Погледај и савет под Синуси-чишћење-2.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: