Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 05, 2008 12:02 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2007 3:48 pm
Postovi: 56
uh i mene muče sinusi već godinama. čitam ovo "kapi za nos ne duže od 5 dana" i imam istu misao - a kako ću onda disati? desi mi se da mi je nos zapušen po dve nedelje, ali bez jače odn. češće bez ikakve sekrecije! samo se zapuši i to je to. ako ima sekrecije, onda je ona gusta i ponekad krvava, osim kada radim aeroibik, onda lije sama vodurina iz nosa.

pre par godina sam išla na preglede jer su mi se zapušavale i uši, ali doktori nisu videli ništa neobično, samo su mi prepisali taj fluimucil ili kako se već zove i to, naravno, nije pomoglo.

nekad davno sam zbog nesnosnih glavobolja išla na snimanje sinusa i ništa neobično nisu videli.

sada kapi za nos nosim uvek sa sobom, a da ne pominjem nesnosne glavobolje koje trpim bar jednom nedeljno.

:evil:


gledala sam skoro na TVu prilog o neti pot, da li si to probao možda?? da li to može da pomogne?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 06, 2008 4:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 3:48 pm
Postovi: 165
Lokacija: Pančevo
Dulek, da li si išla na alergo testove? Ako možeš odradi pored njih i kulturu ispljuvka (šlajmarice) u nekoj privatnoj laboratoriji, da vidiš zbog čega se to dešava. Ako nisi alergična i testovi na bakterije su negativni, nešto drugo iritira sluznicu, mogu da budu bakterije, gljivice ili refluks želudca (LPR).

_________________
iako nekad napišem koju na nekim temama, nisam lekar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sinusi i njihovo lečenje
PostPoslato: Pet Dec 09, 2011 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 09, 2011 4:43 pm
Postovi: 8
OPREZ ordinacija "* REKLAMA *" iz Novog Sada je ordinacija bez dozvole za rad. Dr * REKLAMA * nelegalno obavlja preglede i operacije u okviru te ordinacije.
Pored Dr * u ordinaciji bez dozvole rade i Dr * i Dr *.

Ordinacije "* REKLAMA *" se nalazi na adresi Stevana Branovackog 11 u Novom Sadu i koriste tel.021 * REKLAMA *
Ordinacija koristi website http://* REKLAMA *.com/ sa namerno nepotpunim kontakt podacima iz straha da ce ih zatvoriti.
Do sada su verovatno uspevali da rade uz pomoc korunpiranih inspektora u Novom Sadu.

Molimo dezurne inspektore da izadju na teren i zatvore ordinaciju a odgovorne najstrozije kazni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sinusi i njihovo lečenje
PostPoslato: Sub Dec 17, 2011 3:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 9:36 pm
Postovi: 8
Lokacija: Novi Sad
Posto ste vi tako dobro upuceni u rad te ordinacije zasto se ne predstavite svojim pravim imenom i prezimenom i zasto te drzavne institucije pozivate ovde,one imaju svoje kancelarije i tamo se obratite.Da li ste spremni da ukoliko vasi navodi nisu tacni odgovarate za klevetu na sudu?Da li ste vi tako bitni i veliki da mozete da se igrate imenima i porodicama gore navedenih ljudi i zasto je vas profil bez i jednog jedinog podatka.Da li je vas zabrinula i iznevirala mozda foto galerija pomenutog sajta i da li ste vi te ljude barem na televiziji videli u tolikom broju a kamoli lecili?Strasno je da se u ovoj zemlji ovakvi ispadi mogu desavati bez ikakve kontrole i da konkurencija na ovakav nacin leci svoje komplekse i pokusava da blati sve one koji svoj posao rade u domenu profesionalizma.Drago nam je sto ste nam pokazali svoju velicinu ,odnosno svoj domet sto se inteligencije tice, jer takavi potezi i liče na ljude poput vas.Mi cemo se vrlo brzo sresti ali pre nego sto nam odgovorite probajte da dobijete sveze informacije jer u prvom postu imate dovoljno ne istina.I slobodno vi i dalje pisite na forumima ali vam to nece doneti pacijente i slavu jer ona se stice radom i znanjem, upravo onim sto vi nemate i sudeci po koeficijentu inteligencije koji ste ovde pokzali necete skoro ni dobiti. HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sinusi i njihovo lečenje
PostPoslato: Pet Maj 24, 2013 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 12:28 am
Postovi: 7
Sigurna sam da će nekom pomoći. Ja sam pa skoro celi zivot do pre nekih 6 meseci imala problema sa sinusima koji su mi stvarali probleme i sa upalom uva i izlecila sam ih pomocu veoma dobrih kapi od "ekstrakta divljeg krastavca", sreca je da se mogu naruciti na adresu preko jedne internet stranice "lecenje sinusa", ima i kontakt i cekaju se do 3 dana. Verujte mi na rec kapi su fantasticne i daleko efektivnije od svih sprejeva koje sam do sada koristila i sto je najvaznije na prirodnoj su bazi. Ja sam sad izlecena i nemam vise problema sa sinusima i doktor je bio iznenađen njihovim ucinkom. Eto ja se iskreno nadam da sam svojim iskustvom donekle nekom pomogla.

[url]https://www.facebook.com/lijecenje.sinusa[/url]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: