Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa uhom
PostPoslato: Sub Avg 06, 2016 10:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 17, 2007 11:10 pm
Postovi: 31
Poštovani već par dana mi se dešava da kad se probudim imam začepljeno uho. Uglavnom desno al je znalo preći i na levo. Uglavnom se prvih par dana dešavalo da to prođe u vertikalnom položaju i zatvaranjem nosa i izduvavanjem (kada se kao i sada prvo zatvori desno uho). Od juče mi je zaglušenono stalno desno uho, te sam otišao kod ORL. Rekla je da ne izduvavam, da je to pogrešno i isprala mi uši rekavši da je u levom ostalo još malo pa da stavljam hidrogen i dodjem opet.

E sad mene zanima sledeće. Doktorka mi je isprala desno uho a ja i dalje čujem sve zaglušeno kao i pre dolaska. Od jutros (dan posle ispiranja) čak i kada okrećem glavu osećam i i neku vrstu krkljanja i pucketanja u tom desnom zaglupenom uhu.

Sam sam počeo pre tri dana da koristim Nasonex i nema razlike, a ona mi je dodala i Defrinol.

Da li je moguće da je pogrešila dijagnozu ili treba imati strpljenja i kako je moguće, ako je u pravu da ispiranje uha nista ne pomogne da se isto otčepi?

Posebno je neprijatan osećaj kada ja krenem nešto da pričam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa uhom
PostPoslato: Sub Avg 06, 2016 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 17, 2007 11:10 pm
Postovi: 31
Da dodam, sad sam primetio. Nakon sto nagnem glavu ka napred i krenem da je uspravljam u uhu čujem kao neko grebanje i pomeranje, to se do jutros nije dešavalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa uhom
PostPoslato: Sub Avg 06, 2016 10:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Заглунуће увета нема везе са спољашњим уветом осим ако ти је вода ушла у њега или се накупило баш много прљавштине у њему.

Веровано имаш проблема са синусима или неку инфекцију у носу због чега се затворе каналићи који спајају нос и средње уво. Можда и респираторна алергија.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: