Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 6:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Frenkix je napisao:
Jedno pitanje ,gledam ove slike :

http://www.rhinoplasty4you.com/rhinoplasty_recovery.htm

Jeli stvarno ovo izgleda ovako ili ovako :

http://www.plasticsurgery4u.com/procedure_folder/nose/rhinoplasty_recovery.html

To su slike posle operacije ,za ovu dole ima vise slika, 2 dana nakon operacije itd... a na ovoj gornjoj (koje sam se prepao) , nakon 5 dana, izgleda sva crvena ...


Na koju si ti A_Girl vise licila ? :)



Hehehehe :D Ako sam dobro razumela - zelis da uporedim devojku sa prvog linka i coveka sa drugog? Prosto ne verujem da je ovaj covek imao kompletnu operaciju (sa lomljenjem :D). Ako jeste, onda je bas imao srece! Ja sam bila negde izmedju. Izgleda kao da devojka ne moze lepo da otvori oci, sto se i dogadja, ali meni nije. Ja nisam imala velike otoke i modrice do skidanja maske, ali su mi se otoci posle bas dugo zadrzali, tako da je sve bas individualno. Ali nemoj da te brine taj izgled u prvih 7-8 dana, i ovako neces izlaziti :) Ne boli, sto je najvaznije, samo bolno izgleda :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 7:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 06, 2006 5:27 pm
Postovi: 3
i nakon koliko dana su ti prosli otoci ? jesi koristila nesto da brze spadnu ,kao led i slicno ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 7:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 06, 2006 5:27 pm
Postovi: 3
I da ,nakon koliko dana si vidila promjene ? I kada si mogla opet izaci u javnost :) I jeli bila unutrasnja ili vanjska(otvorena) operacija .. milion pitanja imam ,posto sutra idem do doktora da pregleda i da se dogovorimo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 9:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Pa pazi... Otoci na vrhu nosa ostaju najduze, meni jos nisu skroz spali, mada mi kazu da se to skoro i ne primecuje :D Posto su meni spadali sporije nego sto je prosecno, a nisam htela da izlazim bilo kakva, jer nisam ni imala nikakve obaveze, nisam ti bas verodostojan primer sto se tice 'izlazenja napolje' :) Pila sam Chymoral tablete i to je jedino sto moze da pomogne. Probala sam hladne obloge, ali me je samo boleo nos od njih, tako da to ne savetujem, makar meni nije pomoglo... To bolje da pitas doktora :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Help
PostPoslato: Sre Dec 13, 2006 12:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:15 pm
Postovi: 5
Planiram operaciju nosa i mozete mi reci ali iskreno kakav je osjecaj kad se probudis poslije operacije i da li boliii...?????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 22, 2006 3:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Ja sam na vezbama iz orl posmatrala jednu takvu operaciju... :-?
ufff, srecom nije dugo trajala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ?
PostPoslato: Ned Dec 24, 2006 3:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:15 pm
Postovi: 5
zar je tako strasno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 24, 2006 4:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Ma ne brini, ti ces da spavas, nista neces da osetis , a kad se probudis, novi (i lepsi) nos... u svakom slucaju vredi izdrzati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 24, 2006 11:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
cooll, sve je tako individualno... Mene uopste nije bolelo, a znam neke koje jeste, i to mnogo. Takodje, meni je bilo super kada sam se probudila iz anestezije, znaci, samo pospana i mnogo umorna :) , ali nije retka mucnina, povracanje... Zavisi od anesteziologa, kvaliteta anestezije, tvog organizma... :-?
I ja sam gledala operacije nosa, ali preko TV-a :wink: Mogu reci da je katastofalno, kako lome, turpijaju... :D Ali sta te briga, neces ti to gledati :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 26, 2006 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 15, 2006 10:15 pm
Postovi: 5
Hvala Iksa i A_Girl....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 05, 2007 11:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: bg
A jel neko zna kakvi su na Klinici za Plasticnu i Rekonstruktivnu hirurgiju?
I jel ima neki dobar dr za rinoplastiku tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 8:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 7:34 pm
Postovi: 9
U februaru sam resila da konacno operisem nos, razdvajanje devijacije i estetsko oblikovanje, kako neko rece lepo i korisno :) Imam zaista dosta nedoumica i molim sve koji su u mogucnosti da mi da daju prave informacije. Prvo bih da pitam sve koji znaju ili koji su to prosli, sta je sve potrebno odraditi pre operacije, sto se tice zdravstvenih kontrola, konsultacija na klinikama...i koliko to dugo traje tj. oduzima vremena pre same operacije? Drugo pitanje se odnosi na cenu...koju god kliniku da pozovem kazu mi dodjite na pregled, konsultaciju, dogovor pa cemo vam reci cenu...ja zaista nemam toliko vremenada obidjem sve moguce klinike, nego hocu jednostavno da odlucim u koju cu i samo odem i zavrsim sa tim. Saljite mi na pm ako vam je nezgodno ovde zbog reklamiranja, koja klinika, cena(okvirno) Trece i zadnje pitanje se odnosi na mogucnost hospitalizacije na klinikama od trenutka zavrsetka operacije pa do vadjenja tampona i skidanja maske... Nisam bas tako blizu Beograda tako da bi mi nezgodno bilo da odem kuci odmah posle operacije, pa posle sedam dana se vratim da mi to poskidaju i onda o5 kuci...Prvenstveno zbog toga sto bih zelela da ovo protekne bez icijeg znanja, pa sam planirala dodjem, odradim, pa palim taxijem ... :) nadam se da cete me razumeti. Unapred mnogo hvala na odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 16, 2007 12:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
militchitza je napisao:
U februaru sam resila da konacno operisem nos, razdvajanje devijacije i estetsko oblikovanje, kako neko rece lepo i korisno :) Imam zaista dosta nedoumica i molim sve koji su u mogucnosti da mi da daju prave informacije. Prvo bih da pitam sve koji znaju ili koji su to prosli, sta je sve potrebno odraditi pre operacije, sto se tice zdravstvenih kontrola, konsultacija na klinikama...i koliko to dugo traje tj. oduzima vremena pre same operacije? Drugo pitanje se odnosi na cenu...koju god kliniku da pozovem kazu mi dodjite na pregled, konsultaciju, dogovor pa cemo vam reci cenu...ja zaista nemam toliko vremenada obidjem sve moguce klinike, nego hocu jednostavno da odlucim u koju cu i samo odem i zavrsim sa tim. Saljite mi na pm ako vam je nezgodno ovde zbog reklamiranja, koja klinika, cena(okvirno) Trece i zadnje pitanje se odnosi na mogucnost hospitalizacije na klinikama od trenutka zavrsetka operacije pa do vadjenja tampona i skidanja maske... Nisam bas tako blizu Beograda tako da bi mi nezgodno bilo da odem kuci odmah posle operacije, pa posle sedam dana se vratim da mi to poskidaju i onda o5 kuci...Prvenstveno zbog toga sto bih zelela da ovo protekne bez icijeg znanja, pa sam planirala dodjem, odradim, pa palim taxijem ... :) nadam se da cete me razumeti. Unapred mnogo hvala na odgovorima


Caos militchitze :)
Bas me cudi da nece da ti kazu preko telefona cenu, meni su svi rekli... Mora da je to neka nova praksa :-? Cene su nekih 500evra gore-dole... A za preglede - ja sam radila EKG i imala sam rezultate krvne slike, ne verujem da ce ti traziti nesto vise, a to se brzo zavrsi. Razumem sto zelis hospitalizaciju :) Ja sam iste veceri otisla kuci, verujem da postoji mogucnost da dodatno platis da ostanes duze, uglavnom je jako prijatna atmosfera :) Ja ti mogu na pm poslati podatke klinike gde sam ja radila... Samo bi ti znacilo da ti jos neko posalje, pa da uporedis, ali vidis da nema ljudi sa iskustvom ovde... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 22, 2007 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 22, 2007 6:14 pm
Postovi: 15
pozdrav svima.

hteo sam da pitam, jel se rade operacije maloletnoj deci (do 18. godina) ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 24, 2007 10:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Pozdrav,
ako si citao/la ovu temu, mozes videti da je jedna devojka imala operaciju, a nije punoletna... Znaci moze, ali se ne preporucuje, bolje je sacekati da se formira nos do kraja... A sama devijacija mislim da se opusteno radi i deci...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: