Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 05, 2014 1:55 pm
Postovi: 3
jelenadoncalmo je napisao:
Zdravo svima mesecima citam sta pisete pa sam resila da vam prenesem moja iskustva sa dr.Milosevic ..citam i ne verujem sta neki pisu..Operisana sam prosle god u novembru u kbc Zvezdara..Kao prvo dijagnozu devijacije prvobitno sam dobila u klinickom centru gde su mi zakazali operaciju za 6 meseci ..naravno nisam cekala vec sam po preporuci druga odmah pozvala na zvezdaru gde su mi zakaali pregled kroz dva dana kod pomenute dr(na moje insistiranje)...zena je skroz opustena normalna ljubazna !!!!Konstatovala mi je devijaciju i zakazala operaciju za 20 dana!!!!a tamo bih cekala 6 meseci!!!dala mi je svoj mob na koji se uvek javljala bez i jednog izuzetka!!!!!pa cak i kad je bila na odmoru!!same detalje opeacije ne bih da pisem u glavnom sve je tu i tamo i sto kao kod ostalih..sto se tice samog ishoda operacije jako je bitno da budete realni i da ne trazite nemoguce vec sta ide uz vase crte lica ja sam prvenstveno isla iz zdr razloga i ni u jednom trenutku joj nisam spomenula yelim ovakav ili onakav nos apsolutno sam joj se prepustila jer sam verovala da ce odraditi dobro..tako je i bilo dobila sam nos koji je skoro pa savrsen (to su kom ljudi koji me dobro znaju a i ona sama kaze da je prezadovoljna s obzirom koliko mi je nos isao u stranu)..slike cu poslati cim vidim kako se salju jer sam se tek danas prijavila na forum..ona je prvrnstveno orl specijalista estetika joj je pride ja sam prezadovoljna i funkc. i estetski delom..

stavi slike ovde http://tinypic.com/ i samo kopiraj stranice na kojima su slike ovde :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Okt 03, 2014 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 13, 2014 8:10 pm
Postovi: 37
Pozz svima..zanima me da li je neko operisao nos u Kraljevu ili da zna mozda dal ima neki dobar hirurg u KV?
Treba da idem da operisem devijaciju i da ujedno sredim estetski nos posto je malo kriv i bilo bi dobro ako bi mogao da se smanji malo :D e sad ja sam bio kod dr Milikica ali ne znam o njemu nista i nigde nisam mogao jos da se raspitam pa me zanima dal je neko imao iskustva sa njim ili sa nekim drugim hirurgom ovde u Kraljevu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2014 6:53 pm
Postovi: 1
Da li ima neko ko se operisao u NS,i kod kojeg doktora?Imam devijaciju i hronicno zapaljenje sinusa,pa me zanima dal jos uvek moze da se sa uputom odradi i estetika?Ako ne moze kolko kosta u drzavnim ustanovama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 2:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 19, 2014 1:16 pm
Postovi: 3
nemoj da se sikiras,prosle godine sam licno imao tezak udes tako da sam bukvalno glavom slomio volan i nos mi je otisao skroz u lijevu stranu,i sta da ti kazem nisam ni anesteziju dobio niti ista tako da mi je prvo pokusavao hrskavicu da uklopi rukama i nije mogao onda mi je onako pola skalpela stavio u nosnu supljinu i sjekao gore nesto te sam morao svu isjecenu hrskavicu ispuhnut,imao sam osjecaj da ce mi oci da ispadnu ali eto prezivio sam.

Malo je problem poslije kad ti stavi vecu kolicinu nekakvih gaza u nos i boli glava sve dok ne izvadi ,onda problemi sa kihanjem koji ce te pratit nekih 15 dana itd.

Robot crkne i nema dalje,,a covjek crkne i opet ga poprave i idemo dalje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 03, 2014 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 12:40 pm
Postovi: 1
Skinula sam masku pre tri dana i nos je previse podignut i kolimela zategnuta. Recite mi da li ima sanse da u naredne dve nedelje to spadne i da li postoje vezbe da se kolumela olavabi malo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 05, 2014 1:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 05, 2014 1:46 am
Postovi: 2
Imam 17 godina i u julu 2015 punim 18 i operacija nosa vise nece biti besplatna da li se ceka vise od 6 7 meseci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 3:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 05, 2014 1:46 am
Postovi: 2
I jos jedno pitanje ja trebam da skratim vrh nosa,u KBC Zvezdara,zanimame koja doktorka/doktor je najbolji,kako je sto se tice bolova,da li ce se posle naduti koliko treba da splasne,sve nista nznm o tome...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 6:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 07, 2014 6:05 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima!
Operisala sam devijaciju nosa,odnosno septoplastiku i mukotomiju donjih nosnih skoljki obostrano pre 24 dana.Imam 30 godina.Imam odredjene simptome i dalje pa me zanima da li je to normano stanje ili ne.Naime, mene nos i dalje steze,osecam stezanje obostrano i duboko u nosu kao i utrnulost u nosu,bolove nemam.Doktor mi je rekao da imam jos jedan konac duboko u nosu,dvoumio se da li da ga izvadi ali ga je na kraju ostavio sa komentarom da ce on sam da nestane. Mene sada zanima da li ce on sam nestati ono kao nestati ili treba da ispadne?Ako treba da ispadne kada otprilike konci ispadaju, posle koliko vremena od operacije, jer meni nista jos uvek nije ispalo?
Posto se zaista ne razumem u ovu pricu..zanima me da li je bezbedno da konac ostane u nosu tj da li obavezno mora da se izvadi ili ne?
Takodje moram da napomenem da mi se disanje uopste nije poboljsalo nakon operacije odnosno i dalje disem isto kao pre intervencije, teze na levu stranu nosa.Imam tu zapusenost i dalje.Zasto je to tako ako sam isla na oparaciju.Ponekad pomislim da li mi je dr uopste dobro i uradio tu operaciju.Da li postoji ikakva mogucnosti da prodisem normalno ili ne?Inace koristim Aqua Maris sprej za nos koji mi je doktor prepisao i fiziioloski rastvor ponekad.
Imam blazu alergiju na polen.
Hvala svima unapred na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 6:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 07, 2014 6:05 pm
Postovi: 4
Inace imala sam dva mala koncica na samom ulazu u nos koje je dr izvadio ali mi je ostao taj jedan duboko u nosu.Jos uvek mi nista nije ispalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 23, 2015 5:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 4:41 am
Postovi: 2
Pozdrav svima,

Ja sam iz inostranstva i zivim u Beogradu od pre 2 -3 meseca i planiram da operisem nos dok sam ovde (devijacija..grb..dosta veliki posao :) ), naj verovatnije kod dr Bjelica jer ga svi uglavnom hvale.

samo me zanima da li bi mogao da se operisem na VMA (ili KBC?) iako nemam zdravstevnu knjigu/ osiguranje ili sta vec.. ja prvi put zivim ovde kao odrastao pa ne znam kako sve to funkcionise, samo sam vadio drzavljansto/pasos/licnu kartu.. druga opcija mi je valjda privatna klinika, jel moze neko da mi kaze koja je razlika u ceni?

Hvala unapred, pozdrav :) Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 26, 2015 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 26, 2015 4:12 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Pokusavam da pronadjem kliniku u kojoj radi dr Jovan Bubalo..da li neko ima bilo kakvu informaciju kako doci do coveka? Internet adresa www.doktorbubalo.com na koju sam naisla nije u funkciji.

Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 27, 2015 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 03, 2014 3:35 pm
Postovi: 2
Da li neko ima iskustva ,znanja gde u kojoj privatnoj klinici i mozda kod kojeg doktora ili ti doktorici u Nis-u izvrsiti operaciju nosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Feb 10, 2015 1:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 10, 2015 1:52 am
Postovi: 2
Pozdrav svima. Zamolila bih sve koji su se operisali kod DM na Zvezdari da mi napisu u pp koliko su platili operaciju, dali doktorki ili sta vec. Blizi mi se operacija, pa mi je vrlo bitno da znma. Hvala vam unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Feb 20, 2015 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 11:41 pm
Postovi: 1
Elem, posle jako loseg iskustva na VMA, u smislu odlaska u penziju doktora Bijelica koji je imao dobru volju da usled urodjene devijacije nosa, uradi i septorinoplastiku, na uput, zamolicu nekog da me informise, ko je radio operaciju nosa kod dr. Milosevic, ali u skorije vreme, da li je i septorinoplastiku radio na uput ili je platio.
Ako se placa, koja je cena na KBC Zvezdara, jer za 140000 na VMA mogu ja svima njima da sredim nos :)
Hvala.. i pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Feb 26, 2015 1:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 26, 2015 1:44 pm
Postovi: 1
Svima bih preporucila doktora Bobana Djordjevica. Radi na VMA za privatno ne znam tacno. Ja nisam operisala nos ali uskoro planiram i nos kod njega jer sam zadovoljna operacijom koju mi je uradio. Pozitivan i strucan maksimalno i zato ga od srca preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: