Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Maj 16, 2014 11:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 17, 2011 5:03 pm
Postovi: 4
Ljudi, i ja sam ovde u dilemi, kao dobar dio vas: kod koga "udesiti" nos!?
Ribnikar? Zna li iko išta da napiše o njemu? Spoment je samo u par navrata, ali su više bila pitanja, nego iskustva. Nigdje nijedne slike "prije i poslije", čak ni kod njega na sajtu. Cijena?
Kojić? Vidjela sam ovu zadnju sliku što je postavila članica @jugoslovenka4, i nos je urađen fenomenalno. Zanima me koliko je to zadovoljstvo koštalo?
Ja sam čak razmišljala i o Glumičiću iz Zagreba, ali sam iz nekih hr forumima zaključila da je procenat zadovoljnih i nezadovoljnih pacijanata, veoma sličan.
Kada sam tek počela potragu za doktorom kojem ću pokloniti povjerenje, izbor mi je bio Bijelić, ali prateći iskustva na raznim forumima, odustala sam, shvativši da većini treba druga operacija.
Kako god da okrenem, stalno sam na početku. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Maj 22, 2014 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 22, 2014 2:40 pm
Postovi: 2
Pročitala sam sve vaše komentare, uplašili ste me sa dr Brankom, ja imam zakazanu operaciju za jul, relativno brzo mi je zakazala. Jel ima neko ko je zadovoljan sa njom, pošto vidim da je možda samo dvoje, troje išlo kod nje?? Hvala vaaam unapreeed :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jun 12, 2014 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2014 10:16 pm
Postovi: 2
Zdravooo svimaaa :) Zanima me da li je neko imao iskustvo sa operacijom nosa kod doktorke Dusanke N.Milosevic,KBC Zvezdara? Zanima me kako doktorka radi i da li su pacijenti zadovoljni? :) Vec dugo godina planiram da operisem nos,jer imam kompleks zato sto je veliki :) I bas sam se iznenadila kada sam cula da je operacija besplatna uz uput lekara,da je u pitanju devijacija... Da li se pored devijacije radi i korekcija nosa,i da li je i to besplatno ili se placa dodatno? :) Hvala puno unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jun 30, 2014 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 19, 2014 11:57 pm
Postovi: 4
cao,morao sam da odgovorim jer hoces kod D.M.da radis.Ovako stoje stvari:doktorka radi prcast zenski-lutka nos.Ako imas orlovski ili jako neadekvatan ruku na srce ima devojaka koje su sa tim zadovoljne.Medjutim ina mnogo vise nas zgrozenih njenim radom je rje izuzetno nekoretkan covek i lekar.Naime,ja sam musakrac koji je isao na suzavanje vrha nosa kod nje.Lekarka mije stavila pomenuti lutka prcast nos!Vrh pipnul a nije..ima dosta devojaka kojima je trebala da radi neku sitnicu ma nosu a potpuno im je promenila fizicki opis i crte lica sa totalno drugacijim nosem.Apsolutno je ne preporucujem jer jedan lekar ne sme da radi takve stvari.To spada u krivicno delo.Cuvaj se i dobro biraj lekara.NEka te ovo ne obeshrabri ali obavezno pre odabora pogledaj slike noseva i devojaka koje su radile.Ako nadjes neki nos koji ti se dopada idi kod tog lekara jer oni svi maltene rade po kalupu jedan tip nosa.Zelim ti sve najbolje i nadam se da ces biti zadovoljna.Ali svima koji imaju minorne probleme sa nosem ne prepocujum da rade operacije u Srbiji.Ne mozete zamisliti ,evo nas 4oro smo posle operacije kod nje isli svi kod psihijatra 2 meseca.Ja sam se probdio sa zenski nosme-licem.Ukoliko nadjem vremena tuzicu lekarku.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 22, 2014 2:40 pm
Postovi: 2
Filip10 je napisao:
cao,morao sam da odgovorim jer hoces kod D.M.da radis.Ovako stoje stvari:doktorka radi prcast zenski-lutka nos.Ako imas orlovski ili jako neadekvatan ruku na srce ima devojaka koje su sa tim zadovoljne.Medjutim ina mnogo vise nas zgrozenih njenim radom je rje izuzetno nekoretkan covek i lekar.Naime,ja sam musakrac koji je isao na suzavanje vrha nosa kod nje.Lekarka mije stavila pomenuti lutka prcast nos!Vrh pipnul a nije..ima dosta devojaka kojima je trebala da radi neku sitnicu ma nosu a potpuno im je promenila fizicki opis i crte lica sa totalno drugacijim nosem.Apsolutno je ne preporucujem jer jedan lekar ne sme da radi takve stvari.To spada u krivicno delo.Cuvaj se i dobro biraj lekara.NEka te ovo ne obeshrabri ali obavezno pre odabora pogledaj slike noseva i devojaka koje su radile.Ako nadjes neki nos koji ti se dopada idi kod tog lekara jer oni svi maltene rade po kalupu jedan tip nosa.Zelim ti sve najbolje i nadam se da ces biti zadovoljna.Ali svima koji imaju minorne probleme sa nosem ne prepocujum da rade operacije u Srbiji.Ne mozete zamisliti ,evo nas 4oro smo posle operacije kod nje isli svi kod psihijatra 2 meseca.Ja sam se probdio sa zenski nosme-licem.Ukoliko nadjem vremena tuzicu lekarku.

Pozdrav.


Filipe moram da te pitam jesi li možda usput video Brankine noseve kako ih ona radi? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 6:45 pm
Postovi: 40
Filip10 je napisao:
cao,morao sam da odgovorim jer hoces kod D.M.da radis.Ovako stoje stvari:doktorka radi prcast zenski-lutka nos.Ako imas orlovski ili jako neadekvatan ruku na srce ima devojaka koje su sa tim zadovoljne.Medjutim ina mnogo vise nas zgrozenih njenim radom je rje izuzetno nekoretkan covek i lekar.Naime,ja sam musakrac koji je isao na suzavanje vrha nosa kod nje.Lekarka mije stavila pomenuti lutka prcast nos!Vrh pipnul a nije..ima dosta devojaka kojima je trebala da radi neku sitnicu ma nosu a potpuno im je promenila fizicki opis i crte lica sa totalno drugacijim nosem.Apsolutno je ne preporucujem jer jedan lekar ne sme da radi takve stvari.To spada u krivicno delo.Cuvaj se i dobro biraj lekara.NEka te ovo ne obeshrabri ali obavezno pre odabora pogledaj slike noseva i devojaka koje su radile.Ako nadjes neki nos koji ti se dopada idi kod tog lekara jer oni svi maltene rade po kalupu jedan tip nosa.Zelim ti sve najbolje i nadam se da ces biti zadovoljna.Ali svima koji imaju minorne probleme sa nosem ne prepocujum da rade operacije u Srbiji.Ne mozete zamisliti ,evo nas 4oro smo posle operacije kod nje isli svi kod psihijatra 2 meseca.Ja sam se probdio sa zenski nosme-licem.Ukoliko nadjem vremena tuzicu lekarku.

Pozdrav.


u pravu si..moja drugarica je kod nje operisala nos i napravila je bas prcast..licno,ja bih to volela da se meni uradi jer mi je muka od mog dugackog i sirokog nosa...ja sam imala dve operacije i opet nista..nisam operisala kod pomenutih doktora...tuzio ne tuzio isto ti je i samo ces bespotrebno da se dodatno iscimas.Meni je prvi doktor rekao da moj organizam kao sklon stvaranju kvrzica..uvek ce nesto da izmisle i tako se zastite..svaki ishod operacije je neizvestan a posebno plasticne operacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 11:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Neću da branim Dušanku, jer ni sam nisam 100% zadovoljan, ali prva stvar, ona nije plastičar i kao takva je ok za besplatne/jeftine korekcije, molim vas, ko ima novca nek ide kod privatnika, drugo , znam da D. ne ispravlja brljotine drugih lekara i treće meni uopšte nije napravila prćasti nos.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jul 11, 2014 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 12, 2014 10:16 pm
Postovi: 2
Hvala na odgovru...:) odustala sam,do daljnjeg :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jul 13, 2014 6:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 6:37 pm
Postovi: 2
U potpunosti se slažem sa Milanom , pošto sam i ja radio kod nje kao što se vidi na prethodnoj strani uopšte mi nije prćast nos. Inače niko neće da ide privatno da nebi plaćali,onda bi mogli da zahtevaju . A inače ja ni za jednog lekara nisam čuo samo pozitivna mišljenja, ukusi su različiti tako i zahtevi a svima ugoditi nemoguće . A inače kad ste toliko nezadovoljni sa rezultatom, postavite slike da možemo svi da vidimo razliku pre i posle.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 29, 2014 10:16 am
Postovi: 1
Poz svima :)
da li neko ima iskustva sa dr Glumicicem iz Zagreba? Zakazala sam pocetkom septembra kod njega operaciju pa me interesuje da li je neko radio ili proverno cuo nesto :) hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Avg 03, 2014 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 19, 2014 11:57 pm
Postovi: 4
Zahvaljujem se svima na odgovorima,pogotovo devojkama koje su mi slale poruke.Jedan hug za sve:)moze i dva:)...
Znate kako,vezano za Dusanku,vecina pacijenata je nezadovoljna.Rizik je ogroman ici kod nje jer nemate pojma kako cete izgledati kada vas operise.Ima svoje ideje i ne postuje dogovor,ne slusa pacijenta vec radi po svome.Polovina pacijenata tako tvrdi,i ja spadam u njih,jer ko je citao moje iskustvo to zna.Zamislite kako mi je sa lutka prcastim nosem koji sam dobio.Ne razumem komentare da ne treba da se zalimo ako nam je neko unistio zivot jer smo radili "jeftino"..prvo radio si i ti kod nje pa ako zna da uradi normalan nos jednom u 10 puta zasto meni nakaci ovo cudo na glavu?!Drugo,nisam nikada ovde procitao za nekog lekara da radi takve stvari.Problemi su tipa:nije savrsen,malo je siri u vrhu i kriv.Ni jedan lekar osim nje ne radi nedogovorene zahvate.Neke devojke sa foruma ovde i ja smo se probudili sa probudjenim licnim opisom a smo dosli na minorne promene nosa.Imao sam normalan muski profil a sada imam barby profil!Sreca moja sto sam zajebant i pozitiva pa cu skupiti pare da u inostranstvu to uradim makar kredit dizao.
Veruj da mi od depresije i nerviranja treba psiholog a nisam prvi njen pacijent koji tako reaguje,pisu mi devojke koje idu kod psihijatra pa ih ja tesim i teram da dignu glavu i zive svoj zivot,izadju medju ljude.Svako kome se ovo desilo zna da je u pitanju maltene kraj sveta koliko je tesko ustati i svaki dan naleteti na prijatelje,poznanike,kolege...i kada se pogube i hoce samo da pobegnu od soka sto izgledate cudno.

Lekarka je strucni clan ovog sajta i otvoreno sumnjam u profle koji je reklamiraju.Nema ni jedne devojke kojoj ona nije nakacila prcast nos.Trazila to devojka ili ne.Zato sumnjam da je ona radila slike tih pravilnih noseva koje vidim,pogotovo muskih.nos koji ona radi je prcast i cesto se krivi malo u stranu.Komentar koji si stavio je izuzetno drzak i bezosecajan.Svaka ti cast.

Moram da apelujem na ovaj nacin jer ja sam se lekarku birao na osnovu pozitivnih komentara na forumima .MORATE znati da mnogi ljudi koji imaju losa iskustva padaju u depresije,kriju se i ne pisu svoja iskustva jer ih je sramota a treba pisati da ljudi znaju.Zato,ubuduce pisite o lekarima koji prave ovake stvari da zastitimo ljude koji ce se operisati.Ja toliko patim zbog ovoga da bi sve sto mogu ucinio da neko drugi ubuduce bude zasticen od ovoga sto se meni desilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Avg 04, 2014 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 19, 2014 11:57 pm
Postovi: 4
Maroco,operaciju sam platio i radio u privatnoj klinici Alfa***** u Beogradu.Cena je 1500e.Da je cena bila veca nije bilo bitno jer sam zeleo kod nje da se operisem zbog komentara na forumima.Znaci tvoj komentar o ustedi i slicno ne pije vodu jer za mene je katastrofa cenjkati se za operaciju koja odredjuje licni identitet.Meni je drago sto si zadovoljan i zelim ti sve najbolje ali veruj mi...da sad ovog trenutka vratimo film na januar i da se umesto mene budis ti sa luktastim barby nosem a musko si,da izadjes pred majku,oca,prijatelje i prodjes kroz nista drugo osim ludila iz kojeg se i sada izvlacim ali ogledalo me svakog jutra malo koci u tome..veruj da bi razumeo jako dobro.Al ti to ne zelim nikako i budi sretan sto si ti taj koji je prosao dobro,ovo si mogao biti ti jer nas je operisao isti lekar.
To sto je neko dobro operisan ne opravdava ovo sto je meni ucinjeno i drugima ove godine.Pa cak i ljudi koji rade besplatno kod nje.Zar to daje pravo lekaru da radi nekome promenu licnog opisa?rade neku desetu operaciju od dogovorene?da se majka necija umalo ne slogira kada vidi sina koji na Saru Key lici.(evo sam se sebi smejem:)...odo,puko covek:)

Necu pisati vise ni odgovarati,lepo sam svima rekao kako bi pomogao jer ovo treba da se zna.To je jedini razlog pisanja da ne nadrlja opet neko.

Zaista zelim svima sve najbolje i budite optimisti i skocentrisite se na pozitivna iskustva kojih, hvala Univerzumu ,ima.Ja odo' da se vratim u normalu,prezivim ovo nekako i cim mognem odem na novu pijacu noseva da pazarim novi nos,ovaj put muski..iskljucivo:)..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Avg 08, 2014 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 08, 2014 6:00 pm
Postovi: 1
Ima li nekoga sa iskustvom septioplastike i mukotomije kome otoci nisu splasli ni posle dva meseca, nimalo, kao meni?Ako ima, neka kaze sta je preduzeo.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Avg 22, 2014 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2014 9:30 pm
Postovi: 1
prozrepina90 je napisao:
Poz svima :)
da li neko ima iskustva sa dr Glumicicem iz Zagreba? Zakazala sam pocetkom septembra kod njega operaciju pa me interesuje da li je neko radio ili proverno cuo nesto :) hvala!


Nedavno operisala nos kod Glumicica u Zagrebu i mogu da kazem da sam POTPUNO zadovoljna. Iako sam imala strah od ishoda i bas sam insistirala na detaljima..tacno odredjenoj stvari,dobila sam bas ono sto sam od njega zahtevala. Ni manje,ni vise.
Niko ne primecuje da sam ista radila,samo sam ja napokon zadovoljna. Radila sam samo estetiku.Cimanje oko putovanja i neprijatnosti par dana oko oporavka..ali ste barem u sigurnim rukama. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Avg 27, 2014 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 27, 2014 3:43 pm
Postovi: 1
Zdravo svima mesecima citam sta pisete pa sam resila da vam prenesem moja iskustva sa dr.Milosevic ..citam i ne verujem sta neki pisu..Operisana sam prosle god u novembru u kbc Zvezdara..Kao prvo dijagnozu devijacije prvobitno sam dobila u klinickom centru gde su mi zakazali operaciju za 6 meseci ..naravno nisam cekala vec sam po preporuci druga odmah pozvala na zvezdaru gde su mi zakaali pregled kroz dva dana kod pomenute dr(na moje insistiranje)...zena je skroz opustena normalna ljubazna !!!!Konstatovala mi je devijaciju i zakazala operaciju za 20 dana!!!!a tamo bih cekala 6 meseci!!!dala mi je svoj mob na koji se uvek javljala bez i jednog izuzetka!!!!!pa cak i kad je bila na odmoru!!same detalje opeacije ne bih da pisem u glavnom sve je tu i tamo i sto kao kod ostalih..sto se tice samog ishoda operacije jako je bitno da budete realni i da ne trazite nemoguce vec sta ide uz vase crte lica ja sam prvenstveno isla iz zdr razloga i ni u jednom trenutku joj nisam spomenula yelim ovakav ili onakav nos apsolutno sam joj se prepustila jer sam verovala da ce odraditi dobro..tako je i bilo dobila sam nos koji je skoro pa savrsen (to su kom ljudi koji me dobro znaju a i ona sama kaze da je prezadovoljna s obzirom koliko mi je nos isao u stranu)..slike cu poslati cim vidim kako se salju jer sam se tek danas prijavila na forum..ona je prvrnstveno orl specijalista estetika joj je pride ja sam prezadovoljna i funkc. i estetski delom..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: