Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Mar 16, 2013 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 2:41 am
Postovi: 12
Sta znam, meni je radio isto Ugrinovic na Kcs, pre 4 meseca, ja sam bas zadovoljna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 17, 2013 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 17, 2013 9:48 pm
Postovi: 1
Pre pet godina sam imala rinoplastiku i mogu reci da bas i nisam odusevljena rezultatima. Deluje poprilicno neprirodno onako zasiljeno, jedino je iz profila ok. Plus imam i kvrzicu na vrhu koja nije nestala vremenom. Opreacija je bila u Svetom Jovanu u Zrenjaninu- definitivno ne preporucujem. Zanima me dobar hirurg za popravku ucinjenog, help!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 2:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Dec 08, 2012 4:11 pm
Postovi: 61
Moze li neko od vas da mi opise postupak skenera glave. Kada se daje kontrast? :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Apr 26, 2013 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 26, 2013 2:48 pm
Postovi: 1
Cao svima, ja se danas pridruzih ovom forumu, iako mesecima citam sve moguce forume. Posto se najvise pise o dr. Bijelicu zamolila bih sve koji su dobre volje da podele to iskustvo samnom.Vidim da ga mnogi hvale i moj trenutni izbor je on. Ja sam prosto nezadovoljna svojim nosem, imam izrazenu grbu i zelela bih sto je pre moguce da je se resim :oops: Kako mogu zakazati pregled kod njega? I koliko ste zadovoljni njegovim radom? Hvala unapred :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Maj 22, 2013 1:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 29, 2012 5:41 pm
Postovi: 6
Da li jos uvek na Kbc Zvezdara postoji ona mogucnost da se estetika uz uput radi uslovno receno besplatno odnosno uz dogovor?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Maj 22, 2013 6:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 22, 2013 6:00 pm
Postovi: 1
Operisan u ponedeljak od stane dr Bijelica, operacija je stvarno Ok sve dok se ne probudis. Doktor i svi ostali su stvarno OK, za 10. I ostalo osoblje, sa svima mozes porazgovarati. Radio sam samo devijaciju septuma. Nista estetika i to. Ako je nos zdrav nema tog izgleda koji bi me naterao na ovako nesto. U petak vadim tampone pa cu moci reci josh nesto konkretno. Ovako mogu reci da boli, odnosno da jako iritira sluzokozu, do te mere da boli, barem u mom slucaju. Ako imate nesto da pitate- pitajte jer sad imam vremena na izvoz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jun 03, 2013 4:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 18, 2013 6:44 pm
Postovi: 5
Kao mali polomio sam nos koji je izrastao malo u levu stranu.Sad imam 27 god. Nikada nisam imao problema sa disanjem, disem podjednako na obe nozdrve, ali nisam siguran da li imam devijaciju. Planiram uskoro da uradim estetsku operaciju nosa, ali nisam siguran da li ce morati da se radi i devijacija, tj. septorinoplastika. Kakav snimak treba uraditi da bi hirurg video da li postoji devijacija,tj. da bi video kompletno stanje unutrasnjosti nosa, da vec to uradim pre nego sto odem na prvi pregled, da se ne vracam dva puta.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jun 17, 2013 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 17, 2013 11:12 am
Postovi: 2
ja imam jako veliki i kriv nos i zbog toga sve vise imam komlekse jer uopste nije srazmeran mom licu...imam lepe crte lica jedino je nos problem :(
za estetsku operaciju nemam mogucnosti pa sam razmisljala preko rodjake koja je sestra na odeljenu orl u cuprijskoj bolnici da odem tamo na pregled kod dr vezmara sa uputom da vidimo da li imam devijaciju nosa pa ako imam nadam se da ce pristati da ga ujedno i sredi...makar malo da ga skrati i grbu da skine ... to mi je jedina nada


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 26, 2013 5:45 pm
Postovi: 1
Dobar dan,ja sam nova ovde,vidim da je ovaj razgovor jos od ranije,ali se nadam da ima nekog ko bi mogao da mi odgovori. Ja sam jos kao dete pala na glavu,moji roditelji me nisu vodili kod doktora,i to je sve ostalo tako. Od tog pada dobila sam povredu nosa i od tada pricam preko nosa.To mi veoma smeta jer su mi se deca rugala dok sam bila u skoli. Volela bih da se operisem jednog dana kada budem imala dovoljno sredstava,samo me zanima da li bi to moglo da se ispravi hirurskim zahvatom i dali bih posle operacije pricala normalno kao i svi ostali? Mozda ste ovo pitanje vec imali od nekog drugog ali ja nemam vremena da citam sve razgovore.Unapred zahvalna na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 8:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 2:56 am
Postovi: 6
Zdravo svima,

U utorak cu operisati nos rinoplastika u KBC Zvezdara.
Nakon mnogo raspitivanja i citanja foruma odlucila sam da to bude dr Milosevic :D
Javljam kako sam prosla..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 17, 2013 11:12 am
Postovi: 2
upravo sam razmenila mail-ove sa dr.milosevic i rekla mi je da dodjem u subotu na pregled.sta mi je potrebno?nisam iz beograda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jun 30, 2013 6:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 30, 2013 5:56 pm
Postovi: 1
Rešila sam i ja da se priključim ovom forumu i malo ispitam šta i kako ću raditi dalje što se nosa tiče.
Operisana sam pre 5 godina na VMA kod dr. Bjelića i jedna sam od mnogih njegovih pacijenata koji su nezadovljni vrhom nosa (koji dr ne zna da radi pa ih uopšte i ne radi) a osim toga sam nezadovoljna i nekom izraslinom za koju ne znam ni šta je a proteže se pri vrhu nosa uz liniju koja spaja ivicu nosa i obraza i veličine je oko 2cm u dužini. Možda je to neka koščica ili ko zna šta. :cry:
Operacija koju sam radila kod dr.B je bila čisto estetska gde je skinuo grbu sa nosa i to je uradio korektno. Ostala je mala izraslina na samom vrhu koja se oseti pod prstom i naslućuje kad se smejem ali to mi ne smeta jer je niko ne vidi osim mene. Meni smeta ustvari samo vrh koji je sada širi nego pre operacije (ranije je bio normalan a sada nekako baburast i to nesrazmerno jer mi je jedna strana malo natečenija). Posle ovoliko godina nema šanse da je otok u pitanju ni za vrh ni za tu izraslinu sa strane.
Zanima me da li neko ima slična iskustva i ko je taj doktor (plastičar) koji važi za najboljeg a neko je ranije napisao da pravi noseve koji su svi isti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Jul 06, 2013 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 12:50 am
Postovi: 1
Cao svima... Ja sam danas bila na pregledu kod dr Dusanke Milosevic, prihvatila je da mi radi op. ali rekla mi je da cu dugo cekati... :( E sad,mene interesuje da li ce se proces malo ubrzati,ako joj ponudim neki ''dogovor :) '' ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jul 14, 2013 5:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 14, 2013 2:42 pm
Postovi: 2
Ne bih ti preporucila doktorku Dusanku. Iako ona ima i zadovoljnih pacijenata, ima i nezadovoljnih. Meni je vrh uradila jako lose, i generalno sam nezadovoljna izgledom nosa, znam jos nekoliko ljudi kojima nije lepo uradila nos.
Pretpostavljam da je ona dobra za uklanjanje grbe, ali ne treba joj dozvoliti da se vezba na licima ljudi, nije ona plasticni hirurg i neka se drzi bolje svoje struke, i radi funkcionalne operacije. Da li je neko isao na reviziju vrha negde i gde? Bas bi mi znacili saveti..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jul 15, 2013 9:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 18, 2013 2:56 am
Postovi: 6
Meni je danas 5. dan od skidanja maske, i jako sam zadovoljna ishodom,iako jos uvek imam otok sa desne strane..
Moji prijatelji, roditelji i decko su takodje odusevljeni...tako da mojoj sreci nema kraja :)

Operisala me je dr DM u kbc Zvezdara. Mogu Vam u pp poslati kako nos izgleda sada a kakv je bio... :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: