Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 01, 2012 6:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Netacna percepcija i tumacenje. Ako neko imas bas veliki nos, ako je se vec odlucio za operaciju normalno je da ce zato biti drasticna promena, a i naravno za okruzenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 03, 2012 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2012 10:42 pm
Postovi: 1
Jel osim doktorki sa Zvezdare, postoji jos neka DOKTORKA da radi operacije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 04, 2012 1:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 03, 2012 12:21 am
Postovi: 7
Pozzz svima,26-tog decembra imam zakazanu operaciju u kbc Zvezdara,kod dr Milosevic.Radim devijaciju i korekciju.Operise li se jos neko tih dana?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 06, 2012 11:24 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Teško da ćeš nekog zateći, osim ako ne ostaje 10 dana u bolnici, jer rade 1-2 operacije nedeljno.

Citiraj:
Netacna percepcija i tumacenje. Ako neko imas bas veliki nos, ako je se vec odlucio za operaciju normalno je da ce zato biti drasticna promena, a i naravno za okruzenje.


Recimo kod mene skoro niko nije primetio, čak ni rođaci, možda ima neko da jeste, ali neće da kaže. Doduše nosio sam naočare, koje sada ne smem, pa to možda odvlači.

Drugo, mesec ipo dana nakon operacije, hrskavica kao da pravi krivinu, ne znam da li dr uopšte radi na hrskavici ili samo kost, možda je zbog otoka (nadam se) koji je naravno još uvek prisutan.
Dalje, svi mi govore da sam jako oslabio (u licu), i da loše izgledam (zbog podočnjaka), za koje sam čitao da se javljaju kada je nos zapušen ( i od ne spavanja).

Evo slike, i 2 nakon skidanja maske, radi usporedbe.

Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
Slika Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 11, 2012 12:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2012 11:35 pm
Postovi: 1
lola88 je napisao:
Pozdrav svima..ja sam pre par dana bila kod Dr Milosevic na konsultaciju..Nemam devijaciju, radicu samo estetsku operaciju..placam 500 evra, bar je takav dogovor imala samnom..ne znam da li cena varira i zavisi od toga koliko je nesto komplikovano odraditi ili cega vec, ali mene ce toliko kostati..







Evo ovako, ja sam uradila operaciju kod dr.Milosevic.I estetsku i devijaciju. Otisla sam na konsultacije krajem septembra i tada mi je na pregledu rekla da nemam devijaciju iako je meni konstatovana jos pre 13 godina na Klinickom Centru Srbije. Zatim je rekla da samo operacija estetike kosta oko 500 eura bez devijacije, ali kad imas devijaciju onda se to progura sa uputom. Ja sam joj dva puta napomenula da ja dolazim prevashodno zbog zdravlja jer ne mogu da disem.. onda me je pregledala jos jedanput i tada je za cudo videla da imam bas VELIKU devijaciju.
Zakazali smo operciji za kraj novembra ali je neko odustao pa sam operisana sad pocetkom novembra. Prvo sta mi je rekla kada smo dosli u sobu za prijem je bilo da li sam donela PARE! A ja onako blentavo zacudjena rekla pa zar sa uputom nije besplatno... da bi ona tu pocela nesto da muti, vrda i ostalo, kao te operacije vise o koncu... te jos malo pa ce ukinuti sa uputom , pa kao ipak je to estetika i to traje duze a devijacija se operise za nekih pola sata i tako sve...vise se od šoka ni nesecam sta je sve rekla. Ja sam rekla da nemam pare kod sebe ali dacu joj ujutru!
Ona je naravno rekla da za ovo ne treba niko da zna i da se to kao nije desilo!!
Razmisljala sam dal da dam pare ili ne... dal da sacekam da me operise pa da joj kazem da nemam... a sta ako me operise i zezne mi izled nosa jer joj nisam dala pare...sve to mi je proslo kroz glavu. i NA KRAJU SAM PLATILA


eto toliko o tome da ne uzimaju mito! Ma nema doktora koji nije uzeo pare! priznajte i vi koji ste dali isto. Kao prvo sve od samog pocetka izleda i vodi ka tome da uzima lovu... sve preko veze, bez uputa, skenera i ostalo, ona vas zove i cima kad da dodjete!! alo ljudi gde to ima osim ako joj nije od interesa...a svakako da jeste. Hiljadu evrica sedmicno malo lo je na ovu krizu :)

Eto to je moje iskustvo... a nos...nos izgleda ok.. nista posebno, jos je pod otokom tako da to nije pravo stanje stvari, videcemo za mesec/dva :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 11, 2012 10:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2012 10:47 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima :)

Evo i mene sa istim zeljama i potrebama koje vecina posetiona ove teme ima. Pre dva meseca sam poslala mail dr Milosevic, u odgovoru mi je dala broj telefona da zakazem pregled, ali s ozbirom da mi nije bila overene knjizica tek sam probala da je kontaktiram pre nei dan, ali se nije javila. Probacu ponovo u ponedeljak....

Zanima me da li neko zna da li sama mogu nekako da proverim da li imam devijaciju ili ne?

Ne znam da li je glupo da odem na pregled, a da se ispostavi da nemam devijaciju? U slucaju da nemam, nisam trenutno u mogucnosti da platim estetetiku, a to je jedini razlog znog koga bih operisala nos.

Jel neko jos zakazivao pregled preko telefona? Posle koliko dana od poziva otprilike zakazuje pregled?

Hvala puno svima :)) Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 12, 2012 2:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 07, 2012 3:12 pm
Postovi: 2
@nevenacarica88
Mislim da je najbolje da je pozoveš ujutru, negde između 8 i 12h jer u tom periodu sam se i ja čula sa njom i išla na pregled odmah sledeći dan.

imam devijaciju i kad sam bila na pregledu doktorki sam pomenula samo da teško dišem.Moj nos ide malo ukrivo i ima malu grbu. Da li mislite da će operacijom ispraviti nos i smanjiti grbu ili to spada u estetiku?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 12, 2012 2:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 11, 2012 10:47 pm
Postovi: 2
@marie elise

Nisam htela danas da je zovem, drzavni praznik, otkud znam, mozda ne radi, ali cu je zvati sutra svakako i to ujutru, hvala :)

Operacijom samo devijacije se nista ne menja, a u estetiku spada uklanjanje grbice i menjanje oblika...

Jesi li zakazala operaciju? Sta ti je tacno rekla na pregledu?

P.S. Ja na jednu nozdrvu odlicno disem, a na drugu jedva...kontam da je to devijacija :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 12, 2012 4:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 07, 2012 3:12 pm
Postovi: 2
To jeste devijacija :)

Nismo još zakazali operaciju jer ja imam obaveza na fakultetu, pa kad to završim, negde u decembru, onda ćemo zakazati.

Ako se ne menja izgled posle devijacije onda ću je pitati za estetiku kad se budemo čuli za zakazivanje. Dosta bi mi značilo da uradi i taj deo.

Ja sam kod doktorke bila na pregledu pre dve godine sa istim problemom ali sam tada govorila i o estetici. Tada mi je dr rekla da je potrebno vratiti nos na sredinu, jer je otišao malo ukrivo, da treba spustiti i podići vrh (malo je specifična situacija- vrh mi pravi kao malo džep u koji se zavlači vazduh kad dišem, nema slobodan protok). Sada na pregledu bila je prijatna, saslušala je sve što sam joj pričala vezano za disanje, klimala glavom, odobravala, napisala mi izveštaj, ali nije pominjala estetiku, možda zato što nisam ni ja.

Negde u decembru ću se čuti sa njom i pitaću je za promenu izgleda nosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 18, 2012 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 10:45 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima! Evo nakon duzeg vremena i ja da se javim. Operisan sam 2. avgusta kod dr Dusanke Milosevic na KBC Zvezdara, radjena mi je septorinoplastika i mogu da kazem da sam, sve u svemu, zadovoljan ishodom operacije, mada je mozda moglo i bolje, ali ok. Postavicu i slike nakon operacije, a slike pre se nalaze na 276. stranici, pa mozete da pogledate.
imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img651/1438/image160te.jpg
imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img689/1130/image111au.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 18, 2012 12:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 10:45 pm
Postovi: 8
Slike posle operacije:

imageshack.us/photo/my-images/831/image160s.jpg/

imageshack.us/photo/my-images/210/image111a.jpg/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 18, 2012 11:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 18, 2012 11:05 am
Postovi: 2
Pozdrav svima.Da li je neko imao reviziju odnosno reoperaciju nosa kod doktorke Milosevic? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 18, 2012 12:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
@bubuska

Delmično si u pravu, dr malo koristi situaciju, ali estetska operacija nigde na svetu nije besplatna

http://www.realself.com/Rhinoplasty/Nose-job/reviews

pogledajte samo za šta su ljudi platili 1000 i 1000 $.
Mogla si estetiku da uradiš i kod privatnika za 1500-2000 evra + bolnički dani još ohoho €.

Mislim, blago onima koji su prošli za Dž, ali realno....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Nov 22, 2012 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 22, 2012 12:05 am
Postovi: 1
Zdravo Ljudi,
Nadam se da neko od uspesno operisanih pacijenata dr. Milosevic posecuje jos forum.
Treba da operisem devijaciju nosa kod doktorke jer mi pravi velike probleme u disanju. Vidim dosta pohvala na racun rada doktorke kad je rec o estetici, a mene zanima iskustva pacijenata kad je rec o funkcionalnosti nosa t.j. dali i koliko bolje disete posle operacije.

Hvala vam.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Nov 24, 2012 2:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Da li je neko radio reviziju operacije kod dr. Milošević?
Bio sam na kontroli i odmah je primetila da je "malo ostalo", nije strašno, ali navodno , operacija bi bila jednostavna, jedino me muči sve one predoperativne peripetije, a i treba sačekati bar godinu dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: