Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 11:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
nemoj da se nerviras, pa svi kazu da vrh nosa vremenom padne pa ce sigurno i tebi tako :wink:
da li ti je ovog puta doktorka nesto rekla, jedva cekam da stavis slike :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 12:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
nadam se, ipak je proslo samo 3 sata od skidanja maske. nos je ovako ok, odradila je ekstra stvar sa ispravljanjem i grbom, ali kad ja idem od ogledala do ogledala i vidim samo vrh nosa. :evil: tj te grozne nozdrve


ovde je clanica ana ubacila slike svog nosa kod dr Milosevic i po slikama vidim da je ona imala isti podignut vrh nosa. Medjutim, ona se nije zalila ... Hvalila je nos... Valjda zato sto joj to ne smeta. sve zavisi od osobe do osobe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
malo podignut vrh nosa podseca na francuske nosice i meni se to svidja :wink:
svaki cas ulazim na forum i nadam se da si okacila slike :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 1:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Kkao Vam izgleda moj nos 15 meseci nakon operacije?

[img][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1244/12mesecinakooperacijeiz.th.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/img]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
gde si operisana i ko je radio operaciju ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 10:45 pm
Postovi: 8
Pozdrav svima.
Želeo bih da uradim besplatnu estetsku i funkcionalnu operaciju nosa u KBC Zvezdara, pa bih voleo da mi neko ko se operisao kod Dr Dušanke Milošević kaže koje dijagnoze treba da mi napiše specijalista ORL da bi mogao da se operišem. Da li je za estetsku i funkcionalnu operaciju dovoljna samo dijagnoza deviatio septi nasi ili još neka pored te?
Inače, nisam osiguranik sa teritorije Beograda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 11:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2012 10:45 pm
Postovi: 8
Pored svega, da naglasim da imam devijaciju nosnog septuma, koren nosa mi je blago pomeren u stranu, nosna kost mi je preširoka i imam malu grbu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
potrebno je da imas devijaciju, posaljes mail dr milosevic (naci ces ga na predhodnim stranama) i ona ti sve lepo objasni :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 06, 2009 5:14 pm
Postovi: 3
Zdravo :) imam molbu za wildeyed (a može da uskoči i bilo ko je radio nosić u KBC Zvezdara i zna odgovor)
Zamolila bih te da mi objasniš kako ti je doktorka uradila vrh nosa, jer je meni i to problematičan deo. Kad se skine grba i ispravi se nos, da li ti oni sredjuju i vrh da bude lep i prcast? Da li ti nesto diraju nozdrve i hrskavicu, tj. da li ih smanjuju i oblikuju da sve zajedno lepo i skladno izgleda?
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 2:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 06, 2011 7:01 pm
Postovi: 4
@medolinoo
Zdravo, meni vrh nije dirala, samo mi je grbu skinula i devijaciju. Ali još uvek mi je utrnut pa je malo izobličen, i čini mi se da još uvek nije sve došlo na svoje mesto... Ne znam da li je normalno da me još uvek boli na dodir, naročito hrskavica iznad vrha, mislim da je na spoju sa kosti. Imam kontrolu u februaru pa ću da pitam dr, znam da je sve to individualno.
Inače, ja joj nisam govorila kako da mi sredi nos, sama je rekla da će da ga 'obradi' prema mom licu. Ti spomeni u svakom slučaju pa ćeš videti :D

Pozić :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 9:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
Da li je neko operisao ili treba da operise nos kod dr Rade Kosanic (ili Kosanovic tako nesto)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 3:31 pm
Postovi: 29
Africa-Mileva je napisao:
E ovako skinula sam masku i upravo sam usla u kucu. Sad ce da krenu gosti pa cemo da cujemo njihovo misljenje, iskreno ja nisam zadovoljna. :cry:

Nos je ok, ispravljen, oblik lep. Ai ono bode oci je vrh nosa.... skroz je podignut izgledam sebi ko svinja, prosto sam sokrina.... a mislim da je to to, nemam otoke i mislim da nece da spadne....

Sad da li je prvi sok ili ne, ali nozdrve se suvise vide... uzas.... :x

Ubacicu u toku dana valjda slike pa da cujem i vase misljenje...



Hey, bas mi je drago da je operacija prosla (uspesno) ;)
Vrh nosa je i meni nakon operacije bio jako dignut, no oni ga tokom operacije tako dignu, da bi, kako otoci spadaju, polako i on splasnjavao i "legao" pod uglom od 90 stepeni (u odnosu na deo iznad gornje usne) ;)
Meni nakon operacije niko nije smeo to da pomene - mislili su da je Dr. nesto lose odradila, pa su nakon 15-tak dana mog odsustva, kad su me ponovo videli svi bili u fazonu: "jao, spustio ti se nos, super!!! Mislili smo da ces ubuduce biti kao prasac" ;))

Stoga, nista ne brini za to sto ti se vide nozdrve i sto izgleda kao njuskica - i meni je tako, ali je, kao sto rekoh, spalo u narednih par nedelja i sad izgleda fenomenalno! ;)

Btw. meni je, evo, proslo 3 meseca od operacije (kod Dr. Milosevic sa KBC Zvezdara), rezultati su jos bolji nego sa slika koje sam postavljao pre par meseci. Nos izgleda odlicno, i dalje ne mogu da verujem da moze ovako lako da se dise na nos, a pritom vidim da ima jos malo otoka na mestu gde je bila grbica, i na vrhu nosa (koji i dalje ne osetim u potpunosti - sto je normalno) ;)

U svakom slucaju, kao sto sam ranije pisao, i kad bi mi ostao ovakav (da otoci vise ne spadaju), bio bi odlican, i ne sumnjam da ces i ti za mesec-dva, kad sve manje/vise legne na svoje mesto biti prezadovoljna! ;)

Veliki pozdrav!

PS. daj neke slicke! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2011 6:04 pm
Postovi: 17
UltraM
Ako mozes malo vise da mi objasnis to sa podizanjem nosa..
ako sam te dobro razumeo, oni namerno podignu nos da bi uz otoke i on spao u idealnu poziciju?
Pozz!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 3:31 pm
Postovi: 29
Mistaken je napisao:
UltraM
Ako mozes malo vise da mi objasnis to sa podizanjem nosa..
ako sam te dobro razumeo, oni namerno podignu nos da bi uz otoke i on spao u idealnu poziciju?
Pozz!


Upravo to! ;)
Oni ga prilikom operacije "odseku" koliko treba, ali odmah nakon toga nos otekne pa ga zategnuta koza podigne (mislim na vrh nosa). Nakon skidanja maske je jos pod velikim otokom pa je i dalje podignut, ali se vremenom, kako otok spada, koza olabavljuje, pa i nos spusta do ugla od tih nekih 90 stepeni, u kojem stoji "idealan nos" (i kako ga inace i "prave"). :)

Tako su meni objasnili nakon operacije, a i iz licnog iskustva se ispostavilo tacnim. ;)

... ako te jos nesto zanima - tu sam! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 3:31 pm
Postovi: 29
Ono sto mi nije jasno i na sta bih voleo da dobijem odgovor je, kako neko ko minimum pola godine ceka operaciju nosa, pored svog doktora i lokalnog orl-a, ode na makar 3-4 pregleda gde svaki put prica sa Dr-om koji ce ga operisati, dodje u bolnicu dan ranije gde opet vidi tog svog doktora, ima na krevetu onaj papir na kojem pise sta mu se radi, doceka da se operacija zavrsi i onda kaze da ne zna sta mu je zapravo uradjeno - da li funkcionalnost nosa ili mozda i estetika?!?

Mozda sam ja bio preterano zainteresovan za svoje zdravlje, izgled ili sta god, pa sam pre operacije tacno morao da znam u sta se to upustam, sta ce mi raditi, kako cu izgledati i oporavljati se kasnije, no meni ovo neznanje makar tih osnovnih stvari zvuci malo "cudno" da tako kazem... :)

Ispravite me ako gresim...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: