Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 17, 2011 7:13 pm
Postovi: 8
Da li ima nekog na forumu da mu prilikom estetske operacije nije kost lomljena,vec samo isturpijana? Kakva su iskustva,posledice? Da li su sanse velike da se posle ovakve vrste operacije kost ponovo iskrivi O.o? Hvala unapred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 9:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Ja da se javim da sam operisana. Nemam pojma sta mi je radjeno jer mi doktorka nije rekla, a ja sam bila zauzeta bolovima i prosto mi neverovatno da nisam razmisljala o izgledu nosa tih dana. Tek kad je spala temperatura pocela sam da razmisljam o nosicu. Bolovi su hvala Bogu prosli, a i otoci se brzo povlace.
Mada kad menjam cepice nozdrve mi izgledaju bas jako podignute, ko neko prase . Nadam se da ce se to valjda spustiti kad se skine maska! Da li je imao neko od operisanih imao taj isti osecaj?
Jos par dana do skidanje maske, uzbudjenje rasteeee :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 11:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 7:44 pm
Postovi: 3
I mene interesuje isto ovo sto je Nata pitala....zna li neko odgovor???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 8:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
Afrika-Mileva da li ti je doktorka predlozila i estetsku operaciju ili sama to naglasis? da li si nesto platila? stavi slicice kada skines masku :lol:, cini mi se da doktorka bas i nije zainteresovana cim ti nije rekla sta je sve uradjeno, kakav je tvoj utisak o doktorki?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 1:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Aha, taj utisak sam i ja stekla :roll: . Necu nista da pricam dok ne vidim kako je sredila nos, medjutim cinjenica je da nije nesto narocito ljubazna, niti sam dobila mnogo informacije od nje :-?. Cak je i devojka koja je lezala sa mnom prokomentarisala kao sto si izabrala da te operise ova doktorka, bas je neljubazna. Jedna forumasica ju je bas nahvalila sto se tice ljubaznosti, tako da ne znam koji je slucaj bio samnom. Palo mi na pamet da nije ok uradila pa me izbegava :lol:

Ti naglasis ili te ona pita, zavisi kako tece razgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 2:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Mada treba uzeti u obzir da su oni stvarno zauzeti i nemaju vremena da pricaju sa nama, sto mi odmah tumacimo kao neljubaznost. A cinjenica je da su stvarno zauzeti, cini mi se da ceo dan provode u onoj sumornoj bolnici... treba to izdrzati...
Sacekacu skidanje maske pa ako bude ok ima da je nahvalim jer je to najvaznije :D , a u obrnutom slucaju :evil: ... uh, ne smem ni da pomisljam na to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
Nadam se da ti je lepo uradila nos to je najbitnije, molim te stavi slike da vidim kako izgledas i sa maskom i posle skidanja :lol:
da li te je puno bolelo, da li si platila nesto, koliko si cekala na operaciju? izvini sto te smaram :oops: ali vec godinama sanjam da operisem nos pa me sve interesuje :)
ako hoces mogu da ti posaljem mail ako neces ovde da stavis slike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 4:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Nisam platila, za to ne moras da brines, besplatno je.
Sad cu ti napisati moj postupak zakazivanja operacije u nadi da ce ti pomoci, da ces znati sta te ocekuje
Krajem jula sam kontaktirala Milosevic, rekla mi je da ce operisati u januaru i da joj se javim u oktobru. Ljubazna je bila maksimum, skroz ok. Rekla je sredicemo tvoj nos u januaru, eventualno febrovar. Kad sam joj se javila u oktobru, skroz me je iskulirala za januar, pominjala je mart ali ako sve bude ok, mada to visi o koncu... i da joj se javim u decembru. Tu sam se bila naljutila u prvi mah sto me je bezveze ispalila za januar, ono klasicno decija ljutnja jer sam se ponadala za taj januar :oops: . U svakom slucaju verovatno bih je ponovo kontaktirala jer radi lepe nosice da mi nije u aprilu iskrsao posao u inostrastvu i videla sam da necu imati strpljenja da se igram termina sa doktorkom. Zato sam kontaktirala Mihailovic u novembru sa uputom, ona mi je zakazala za januar i to je to.
Napisala sam ti to, da bih ti znala da se kod MIlosevic ne dobija tek tako termin sto ja nisam znala. Mislila sam kad kaze januar, uz to vidim skroz ok zena, da ce biti januar. Medjutim, posle su mi se i javili ljudi preko pp (gomila ljudi) da kazu da su oni tako isli kod nje par puta pre nego sto su dobili termin. Nema neko pravilo kako ljudima zakazuje operaciju, neki ljudi cekaju dva meseca, neki i po godinu dana. Trebas biti uporan i maksimalno ljubazan. Govorim ono sto su mi oni pisali ali preko pp skriveno. BUdi ljubazan, gotovo svi koji su dobili brze termin su joj slali mejlove u kojima je pitaju za raniji termin, zale se da su psihicki lose zbog izgleda nosa, izrazavaju joj zahvalnost sto im posvecuje vreme i to. Tako da primeni neki od ovih recepta, obavezno nek vidi da si joj zahvalna sto te operise!!! Ne znam kako to da pokazes, ali smisli neki nacin a opet nemoj da je smaras sa stalnim mejlovima. Jednom u mesec dana je sasvim dovoljno
Zaista je sve individualno, svako drugacije reaguje. Nisam imala podlive, izgledala sam odlicno, ali sam se osecala GROZNO. Dobila sam i temperaturu, sve me je bolelo, nisam znala sta me je snaslo :o .
Ne znam za slike, necu da obecavam... videcu kako izgleda nos, ako bude ok potrudicu se da ubacim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
Hvala ti puno na odgovoru, kontaktirala sam dr milosevic kao i svi sa foruma, otici cu na pregled pa cu da vidim sta ce mi reci.... ovde je svi hvale a i ja sam stekla utisak da je ljubazna :D
na koju stranu sveta ides u aprilu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 8:48 pm
Postovi: 23
kako mogu da ti posaljem pp? htela bih nesto da te pitam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 8:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
ispod ovog mog posta pise pp, klikni na to i napisi sta zelis ... videcu samo ja :wink:.

i da ovde je dr Milosevic zaista napravljena nenormalna reklama, kao da radi najbolje u celoj Srbiji. Neosporavan njen kvalitet, ali malo preterujemo. Dok sam lezala u bolnici videla sam da je i nacelnik ORL KBC Zvezdara (ne mogu se setim tacnog imena) vrhunski strucnjak, pa se ne secam da su ga ljudi ovde pominjali. Cak se niko ni ne raspituje o njemu... a pravi lepe nosice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 10:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
anamarija poslala sam ti, ali imam vec par dana problem sa slanjem pp... nadam se da ces primiti poruku :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:53 pm
Postovi: 10
Pozdrav svima, ovde sam prvi put, video sam ovaj forum i registrovao se posto uskoro idem najverovatnije na operaciju nosa, pa me interesuje sta i kako, i imam nekoliko pitanja. Da vam pojasnim problem : Posto treniram vaterpolo, imao sam neku sitnu upalu uva, i bio sam kod otorinoralingologa, i on mi je uz uvo, proverio grlo i nos. Takodje me je pitao odakle imam devijaciju nosa. Pravo da vam kazem ne znam ni sam, otac mi je rekao kad sam ga pitao u vezi toga, da sam udario nos negde kao mali i da mi je to ucestvovalo u daljem razvoju nosa. Posto sam nos udario kao mali jedno par miliona puta, i ne secam se gde je i kad je to bilo, a pravo da vam kazem nije me ni briga xD U daljoj prici sa doktorom, dobio sam objasnjenje o operaciji koja bi mogla da se realizuje kad kod budem to hteo. Rekao mi je da ja imam samo grbu, i da mi nos nije kriv, i da je nije otisao sa rastom u nekoj strani. To je sreca u nesreci zar ne :P Rekao mi je da se operacija vrsi iznutra, i da se nos ispravlja. Interesuje me da li postoje neki problemi sa nosem posle operacije? Koliko traje oporavak, kao sto sam rekao treniram vaterpolo, i zeleo bih da znam kada bih mogao da se vratim treninzima? Ja imam 16 god, tj. ove godine punim 17. Takodje bih hteo da saznam, da li cu imati problem sa viskom koze, posto mi se koza verovatno rasilirila usled rasta te grbe, i verovatno ce imati nekog viska zar ne? Bar ja tako mislim :) Hvala vam na citanju, svaki odg. je dobro dosao. Takodje me je doktor pitao da li imam otezano disanje, ja nisam znao odgovor, posto mozda nisam ni svestan da li otezano disem, jer sam udario nos kao mali, pa sam se tako i navikao da disem, ko zna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 12:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 10, 2011 12:32 am
Postovi: 44
Africa, cestitam ti na realizovanoj operaciji! Svi cekamo utiske kad skines masku... :wink:
Ja sam imao jedan razgovor s dr Milosevic jos letos i sve se zavrsilo na tome... Imao sam nekih zdravstvenih problema pa je nisam vise ni zvao niti trazio termin.
Bas bih voleo da cujem jos misljenja o drugim lekarima u Gradskoj, a ti imas informacije iz prve ruke... :lol:
Kad skidas masku (citaj: kad nam kacis fotke)? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 25, 2012 10:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
E ovako skinula sam masku i upravo sam usla u kucu. Sad ce da krenu gosti pa cemo da cujemo njihovo misljenje, iskreno ja nisam zadovoljna. :cry:

Nos je ok, ispravljen, oblik lep. Ai ono bode oci je vrh nosa.... skroz je podignut izgledam sebi ko svinja, prosto sam sokrina.... a mislim da je to to, nemam otoke i mislim da nece da spadne....

Sad da li je prvi sok ili ne, ali nozdrve se suvise vide... uzas.... :x

Ubacicu u toku dana valjda slike pa da cujem i vase misljenje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: