Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 5:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Nev je napisao:
Ja sam zakazala za 29. 12 pa ako ima nekog taj dan ko ide na operaciju neka se javi. Pretpostavljam da je prijem dan ranije, tj. u mom slucaju 28.12. Etoc. Pozzz!!

Ako si zakazala 29.12. onda ti je tada prijem, a sutradan operacija. Tako je makar bilo u mom slucaju .Proveri sta ti pise na onom papiru sto si dobila! Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Nov 01, 2009 9:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
ma to mi keva preko telefona zakazala za 29. a rekla joj sestra 28. prijem, tako je ona skontala. Jos je rekla ako nista ne jedem taj dan kada me prime moze odmah i tog dana ali ja cu ipak malo psihicki da se pripremim i naviknem na bolnicki ambijent pa 29. da ''nabavim'' nov nos :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 2:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Kako izgleda pregled kod dr. Bjelica? Da li smem nasminkana na pregled ili ne? Molim Vas koji ste bili kod njega da mi opisete kako pregleda. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 11:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
Pregled kod Dr. Bjelića je kao i svaki drugi pregled. Uglavnom ne traje više od minut, dva. Malo ti pipne nos, vizuelno proceni situaciju i to je to. Naravno da možeš da budeš našminkana tokom pregleda... ja sam bila :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 1:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
TINNA, kada ides na kontrolu? Kako tvoj nosic napreduje? Jel imas problema sa krastama i koncima kao ja? Mene to strasno izludjuje, ali sutra idem na kontrolu pa cu cuti sta ce doca da mi kaze...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 9:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 9:20 am
Postovi: 51
Hvala Tinna. :) Koliko odprilike vremena treba da prodje da spadnu te kraste i konci? Sutra idem na pregled kod Bjelica. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
vidimo se sutra na kontroli :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 2:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Danas kod Bijelica revija nosica! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 3:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
@ zlatokosaBG : Tek sledeće srede s obzirom da mi u subotu ističe dve nedelje od skidanja maske.... Htela sam i ja danas ali sam se ipak odlučila za sledeću nedelju jer mi je nos i dalje pun svega i svačega. :roll:
Pre neki dan sam prilikom čišćenja nosa slučajno povukla i neki konac pa me je zabolelo katastrofa, a još sam to i malo raskrvarila pa rekoh... ako treba da se sve to sredi do kontrole, bolje da sama sebe mučim nego tamo da me "čerupaju"... :D

Kako ste vi prošle na kontroli... šta kaže doktor za nosiće?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 7:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 01, 2009 11:56 pm
Postovi: 14
Da li mozete da mi odgovorite da li u bolnici (vma) mogu ostati da lezim svih 7 dana, tj. do skidanja tampona i koliko kosta dan. Interesuje me i da li svakoga dana po malo izvlace tampone ili nista ne diraju do 7 dana kada ga odjednom izvlace. pozzic!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 7:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Upravo sam se vratila sa kontrole i vesti bas nisu tako sjajne....kao sto sam i pretpostavila doslo je do infekcije tj. upalio mi se konac! :cry: Dobila sam antibiotik da pijem i mast da mazem to mesto koje me strasno boli. Mada, i pored toga doktor je zadovoljan mojim nosicem...ako sve bude nakon terapije ok sledeca kontrola tek za dva i po meseca...
@ Ve$na Mozes da ostanes koliko god zelis u bolnici, samo se svaki bolnicki dan placa oko 2000 din. Tamponi se vade odjednom i to onda kada ti budu skidali masku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 10:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
zlatokosaBG bice to sve ok, ti konci ce nam i onako uskoro ispasti. za par dana ce ti se to smiriti. ja sam danas zakacila konac i malo mi je krvarilo i to bas pred kontrolu ali mi je rekao da je sve ok. rekao mi je da se ne pravim puno vazna jer ce mi nos biti savrsen :D

TINNA_BG mozda bi ti bilo pametnije da ne cekas do sledece srede nego da ranije potrazis bijelica, mozda se i tebi nesto upalilo obzirom da kazes da ti je nos pun svega i svacega... ja nemam nista u nosu osim konaca, nikakve krastice ni bilo sta slicno vec nekih 7-8 dana. nemas cega da se plasis, nece ti on nista dirati na pregledu, samo pogleda unutra onim svojim cudnim instrumentom :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 10:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
Na koji fazon svi imate kontrolu sredom kod Bijelica, kad je meni napisao da mogu da dodjem cetvrtkom? A i na vratima na klinici pise da radi samo cetvrtkom od 11:30. Nije mi jasno.

zlatokosaBG

Zao mi je zbog komplikacija. I mene boli rana i svasta mi se zalepilo na konac. Ne mogu da cistim nos. Ja izduvavam i samo sipam kapi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 11:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Alex, sredom dolaze oni koji placaju (civili), a ti si koliko se ja secam vojni osiguranik, zar ne!?
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Nov 04, 2009 11:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
alex, probaj da umesto ad kapi koristis kantarionovo ulje ali za unutrasnju upotrebu (ono koje se pije). ja sam imala problema dok sam koristila ad kapi - prvih par dana a onda sam presla na kantarionovo ulje posto je meni bijelic rekao da moze i to da se koristi i nikakvih problema vise nemam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: