Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 7:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 12:00 am
Postovi: 19
caos svima evo i ja da se javim...prekosutra idem na skidanje ovog gipsa.hvala bogu ne bih vise izdrzala jer neopisivo svrbiiiiii ...sto se mene tice ja nemam problema ..jedem najnormalnije malo sporije normalno ali bukvalno sve ...oci su mi normalne povukle su se masnice ostala mi je samo jedna manja modrica na obrazu i to je to...Nadam se da ce i ostati na tome:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 20, 2009 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 31, 2009 2:03 pm
Postovi: 28
Lokacija: Kragujevac
kovrdza je napisao:
MareKg, ja sam bila kod dr Bjelica na VMA (on je ORL hirurg) i kad me je pitao zbog cega sam dosla, ja sam jednostavno rekla da zelim da estetski operisem nos (nije to njima nista cudno kao tebi, oni imaju po par takvih slucajeva svakog dana). A je sam procenio da imam i devijaciju koju bi isto valjalo operisati (nije neophodno ali kad vec idem pod noz bolje i to da sredim posto on kaze da je izrazenija nego sto sam ja mislila). Tako da sa dr nemas problema, reci jednostavno sta zelis a on ce ti objasniti sve. Kod koga ces se operisati?
A sa tvojima vec moras sam smisliti... Ubedi ih kako ti to stvarno zelis, mozda nadji neku podrsku sa strane koja ce ti pripomoci... srecno!

pa nista, tako ce na kraju i da bude :wink: ali leti mogu da racunam na to jer ne mogu zbog faxa...
hvala svima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 21, 2009 12:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2009 5:43 pm
Postovi: 5
Cao svima, polako se blizi i moja operacija..Zakazana je za 27., medjutim, malo sam se prehladila, pa se sad bojim da me nece htjeti operisati. Nije strasno, samo me malo grlo boli, ali se bojim da nalazi nece biti u redu, pa da ce mi VMA otkazati operaciju. :( Da li je neko imao slicnih problema?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 21, 2009 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 1:05 pm
Postovi: 24
Hyper


Važno je da nemaš povišenu temperaturu, meriće ti i dan pre operacije i na dan operacije. Još uvek ima vremena da prehlada ili virus prođu. pij vitamine, limunade, med, propolis, imunal, sve što će ti ojačati imunitet i ne brini, sledeće nedelje, na ovaj dan ćeš već biti kod kuće, operisana i pričaćeš nam kako je bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 21, 2009 7:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2009 5:43 pm
Postovi: 5
Ssladjo hvala ti punoooo! Bas si me obodrila! Svim mogucim vitaminima sam se pocela bombardovati :) i nadam se da ce upaliti, pa se javljam uskoro :)

Veliki pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 10:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Cao svima! Upravo sam se vratila sa VMA...skinuo mi doca gips... :D Po ovom smajliju cete verovatno zakljuciti da nije bilo nista strasno, niti traumaticno! Pa ovako...vadjenje tampona definitivno ne boli, meni cak nije bilo ni neprijatno iskustvo, ali osecaj nakon toga je neverovatan...dises...osecas mirise...ma nesto predivno sto se ne moze opisati...a onda je doktor rekao: Izvini...mnogo sam ti lep nos napravio :wink: ...onda me je pustio da se pogledam u ogledalu...izgledam kao da me je neko pre nedelju dana pretukao, modrice su jos vidljive ispod ociju, ali blede...a sto se tice nosa...ne znam sta bih vam rekla....jos uvek nemam izdefinisano misljenje o svom nosu, jer je pod otokom, ali je definitivno lepsi nego sto je bio! :D Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 1:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
:D super, kako ti nos sada izgleda? daj bar malo opisi posto znam kakav ti je nos bio pre :) jel to izgleda jako oteceno? mozes li tako u javnost? zna li neko od vas kad smemo da pocnemo da se sminkamo?
ja cu vas sutra obavestiti na sta licim :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 22, 2009 5:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 27, 2009 12:00 am
Postovi: 19
e videla sam i ja jutros zlatokosu nos joj je fantastican...ja sam fascinirana kako joj je doktor napravio preeedivan nosic..od nas tri sto smo jutros bile mislim da je ona najbolje prosla...Mada i meni se moj nosic veoma svidja, doduse otecen je puno ali ja sam odusevljena... a tek kad mi spadnu otoci...:):):):)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 11:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 19, 2009 6:43 pm
Postovi: 32
I ja se konačno vratih sa skidanja tog famoznog gipsa.
Ni to me ništa nije bolelo, al da je gadan osećaj kad su mi vadili tampone... gadan je!
Sve u svemu, da ne davim puno, ja sam zadovoljna. Nosić je super mada sam još uvek dosta otečena. Modrice su minijaturne oko očiju (očekivala sam više), jedino što mi sad smeta je alergija koja mi se pojavila ispod flastera tako da mi je sad na tim mestima koža suva, ispucala i svrbi me, ali o.k.

Da rezimiram: Da sam znala da je operacija toliko bezbolna i koliko brzo prođe to vreme nošenja maske, mnooogooo ranije bih se odlučila na sve ovo.
Sad mi samo preostaje da pazim moj novi nos i da se iz dana u dan divim njegovom sve lepšem izgledu.
Ljudi, ja sam presrećna!
Dr. Bjelić je stvarno pravi majstor za lepe nosiće. koliko sam mogla da primetim, nema kome nije lepo odradio oblik i uskladio ga sa svakim licem ponaosob.
Preporučujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 1:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
TINNA_BG je napisao:
I ja se konačno vratih sa skidanja tog famoznog gipsa.
Ni to me ništa nije bolelo, al da je gadan osećaj kad su mi vadili tampone... gadan je!
Sve u svemu, da ne davim puno, ja sam zadovoljna. Nosić je super mada sam još uvek dosta otečena. Modrice su minijaturne oko očiju (očekivala sam više), jedino što mi sad smeta je alergija koja mi se pojavila ispod flastera tako da mi je sad na tim mestima koža suva, ispucala i svrbi me, ali o.k.

Da rezimiram: Da sam znala da je operacija toliko bezbolna i koliko brzo prođe to vreme nošenja maske, mnooogooo ranije bih se odlučila na sve ovo.
Sad mi samo preostaje da pazim moj novi nos i da se iz dana u dan divim njegovom sve lepšem izgledu.
Ljudi, ja sam presrećna!
Dr. Bjelić je stvarno pravi majstor za lepe nosiće. koliko sam mogla da primetim, nema kome nije lepo odradio oblik i uskladio ga sa svakim licem ponaosob.
Preporučujem.



Da, majstor... Osim kad odluci, nakon sto uspava pacijenta, da ne radi korekciju, iako je pacijent to zahtevao i potpisao. Jako sam razocaran i razmisljam o tuzbi. Ne mozete da zamislite kakav je osecaj kad se probudite posle operacije i shvatite da ce vam nos biti ruzan kao i pre, a ceo zivot ste cekali tu operaciju. I jos vam ni ne objasne zasto nije uradjena korekcija. Ja imam potpuno iskrivljen nos celom duzinom i samo sam hteo da bude prav. Nikakvu perfekciju nisam zeleo. Jos kazem doktoru kad su me uveli u salu da imam apsolutno poverenje u njega. I eto... Baksuz... Ako se ovo jos nekom desilo, neka se javi! A drago mi je zbog svih vas koji ste zadovoljni svojim novim izgledom. Ja sad mogu samo da mastam o tome. Ovo mi je bila jedina prilika da za 12000 resim estetski problem. Za plasticnu hirurgiju, naravno, nemam novca. Nadam se da cu u sledecem zivotu imati vise srece...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 1:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
juce sam skinula masku, vadjenje tampona me nista nije bolelo, jeste malo ruzan osecaj ali ne boli. bjelic je bio odusevljen izgledom mog nosa a ja... kad sam stala na ono ogledalo, samo sto se nisam onesvestila... :-? ne znam da li je i vama tako bilo prvih dana, meni je nos duplo siri nego sto je bio pre operacije i izgleda totalno spljeskano. razmak izmedju ociju i sam taj koren nosa mi je ogroman a oci su mi jos uvek mongoloidske tako da mi faca izgleda kao zgazena :-? uporedjivala sam slike profila pre i posle, tu se vidi razlika, dosta mi je manji nos iz profila, postavicu slike kasnije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 1:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 12:09 pm
Postovi: 207
Alex_Orin koliko je tebi vremena proslo od operacije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 4:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
hairext je napisao:
Alex_Orin koliko je tebi vremena proslo od operacije?


Proslo je trinaest dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 5:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 9:44 pm
Postovi: 69
Tinna, znaci sve je dobro proslo i najvaznije od svega je to sto si ti vec sada zadovoljna, a tek si skinula gips! :D Zamisli kako ce ti biti lep nosic kada otoci potpuno spadnu i prodje jos malo vremena! Meni je nos jos uvek otecen i od napred izgleda jos uvek kao da su ga pcele izujedale, ali mi se profil jako svidja i vec mogu da naslutim da je covek odradio dobro posao. Kako su prosle tvoje cimerke, tj. komsinice iz sobe broj 5? :D
Orel, bas mi je zao sto si ti tako neslavno prosao...ne znam sta da ti kazem....nije mi jasno zasto je doktor odustao u poslednjem trenutku iako ste se dogovorili drugacije....koje je bilo njegovo obrazlozenje? I ja bih sigurno popizdela da nije ispostovao dogovor, tako da te potpuno razumem! :roll:
Hairext, nije valjda da jos uvek ocajavas?! Verujem da ti je danas bar za nijansu lepsi nos nego juce... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 5:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jun 26, 2009 12:44 am
Postovi: 52
zlatokosaBG je napisao:
Tinna, znaci sve je dobro proslo i najvaznije od svega je to sto si ti vec sada zadovoljna, a tek si skinula gips! :D Zamisli kako ce ti biti lep nosic kada otoci potpuno spadnu i prodje jos malo vremena! Meni je nos jos uvek otecen i od napred izgleda jos uvek kao da su ga pcele izujedale, ali mi se profil jako svidja i vec mogu da naslutim da je covek odradio dobro posao. Kako su prosle tvoje cimerke, tj. komsinice iz sobe broj 5? :D
Orel, bas mi je zao sto si ti tako neslavno prosao...ne znam sta da ti kazem....nije mi jasno zasto je doktor odustao u poslednjem trenutku iako ste se dogovorili drugacije....koje je bilo njegovo obrazlozenje? I ja bih sigurno popizdela da nije ispostovao dogovor, tako da te potpuno razumem! :roll:
Hairext, nije valjda da jos uvek ocajavas?! Verujem da ti je danas bar za nijansu lepsi nos nego juce... :wink:


Doktor me nije nijednom obisao posle operacije, tako da nisam ni mogao da dobijem obrazlozenje. Kad odem na kontrolu, morace da objasni. Tog dana kad su mi vadjeni tamponi, dosao je u vizitu sa jos mnogo doktora. Prosli su pored nas sedmorice, bacili pogled na one papire i izasli. Sestra je dosla da mi kaze da odem u ambulantu da mi se izvade tamponi. Svim momcima iz moje sobe, tampone je vadio doktor koji ih je operisao, osim meni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: