Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 25, 2007 3:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2007 2:44 pm
Postovi: 3
Lokacija: Macedonia
zdravo svima,ja sam iz makedonije.razgledao sam vasi forum,mnogo je cool.hocu da operisem nos od estetsku pricinu.bio sam na kosnultaciu sa doktor iz gradske bolnice,pa on mi preporucuje da napunim 18 godina pa da idem na operaciju u glavni grad skopje u drzavnog bolnica.pa me interesire kako ide operacija,koliko je uspesna,mislim od opste operacije koliko procente su uspesni,bojim se da ne bude neuspesna operacija,pa da ostanem sa isti nosom.i me interesiru dali ima neki zdrastveni problemi postoperativni periodom.neki pricaju da posle nos ke boljeti na vremenskim uslovima,da moze da se poremeti disenje,je li to tacno?moze li neko da mi odgovori nakratko na moe pitanje.pls ako ste me razumeli,malo makedonski jezik je razlicen od srpsi,pa ako me neko razumeo molim vas na odgovor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 25, 2007 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 10, 2007 11:31 pm
Postovi: 13
HVALA GoGa :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 12:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 10, 2007 11:31 pm
Postovi: 13
E da... samo mi još kaži tačan naziv ustanove. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 2:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 26, 2007 2:26 am
Postovi: 4
Lokacija: podgorica
Zdravo svima! Razmišljam o operaciji nosa odavno, ali mi to sve nekako izgledalo teško izvodljivo, i nikako da se odlučim za konkretan korak, nemam vremena, puno će da košta, dugo ću da se oporavljam, bla bla... :-?

GoGa, sve sam ovo iščitala sa ovog foruma, ali nikako da rezimiram, operisala si se u Zemunskoj ili na inistitutu za majku i dete? Kod doktora Ivana Boljoševića? Koliko para i sa uputom ili bez? i koliko vidim, zadovoljna si, vredelo je?

Milichitze, jesi završila operaciju i kako si zadovoljna?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
@dexns tacan naziv je "zemunska bolnica"
@tigrice operisala sam se na institutu za majku i dete, sa uputom, besplatno jer sam maloletna i imala sam devijaciju, i operisao me je dr. Ivan Baljosevic. Uh, prezadovoljna sam, svakako je vredelo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 12:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Waitec, ja sam se operisala sa 16. ipo godina, moze se reci skoro 17. Sad zavisi koliko ti imas godina, sa 14. ili 15. se naravno ne bi preporucilo da operises nos. Pa sad, ja nisam neki strucnjak da bih ti mogla reci koliko procenata je uspesno, ali tesko da ce ti biti neuspesna operacija. Zdravstvenih problema u postoperativnom toku? Ne ako se ti ne razbolis, zbog operacije sigurno neces imati zdravstvenih problema... Ma to su samo price, eto ja sam operisala 22. septembra, znaci pretrpela sam i sunce donekle, i kisu i sneg pa nisam imala problema sa disanjem niti me je nos boleo zbog promene vremena. Ako te jos nesto interesuje, slobodno pitaj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 12:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2007 2:44 pm
Postovi: 3
Lokacija: Macedonia
hvala GoGa,by the way ovo leto punim 18 god.hvala na informacije..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
E pa znaci, isto smo godiste, '89 jel? Ja ti preporucujem da onda odmah zapucas po uput, da nadjes nekog dobrog orl-a, zakazes operaciju sto pre, i to je to:) Javi kako je proslo, obavezno! Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 26, 2007 11:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2007 2:44 pm
Postovi: 3
Lokacija: Macedonia
da '89 godiste.planiram operaciju u leto,posto sad sam u skolu i ne mogu odustati,pa u leto bice porelaksirano..samo sto tu je problem sto estetska operacija nije platena ,ali sredicu nesto da bude pokrijena od zdravsteni fond.hvala puno
informiracu vas ponovo ako bude nesto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 28, 2007 5:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 7:34 pm
Postovi: 9
Evo bas juce sam isla da mi skinu konce, operacija je bila pre 2 nedelje a pre nedelju dana su mi skinuli masku i tampone...Generalno nisam bas prezadovoljna...zasto ? Zato sto nije bas sve ispalo kako smo se dogovorili. ORL deo je uradjen odlicno, ali sto se estetskog dela tice nisam zadovoljna. Ostala je mala kukica sto se vidi iz profila. Dodushe juce kada sam bila na klinici ubedjivali su me da je to nateceno jos i da ne moze da se vidi, da ni jedan nos ne sme da bude bas skroooz ravan, da sam mnogo krvarila pa doktori nisu bas najjasnije videli sve itd...ali su mi rekli da za mesec dana dolazim ponovo da se odradi slikanje, i ako tada jos bude postojala ta kukica da moze da se ,,koriguje". Ne znam na koji nacin, da li se pod time podrazumeva nova operacija ili vec sta ali videcemo vec...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 28, 2007 9:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Uuuu nemoj da se brines uopste, znam kako ti je, i ja sam bila strasno izbedacena kad su mi skinuli masku, pa narednih 10 dana dok mi nije otok lepo spao... Gde si radila operaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 01, 2007 9:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
@militchitcha
Nemoj da se cimas! Rano je jos! Velika verovatnoca je da je u pitanju otok. Sacekaj jos malo, a to malo moze da se oduzi tebi, znam... Samo polako... Iz iskustva govorim :)
Pozzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 02, 2007 1:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 7:34 pm
Postovi: 9
Daj boze da ste u pravu...samo sam sigurna da je ovo sto osecam kad predjem prstom niz nos , nagrbljeno ostavljena hrskavica, a ne otok. Daj boze da se varam :( Ako nista, utesili su me makar recima da to moze da se koriguje za mesec dana kad odem za fotografisanje...Nada umire poslednja :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 02, 2007 4:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Pa jel osecas samo tvrdo nesto pod prstom ili...? Koliko znam, ne vrsi se svaka korekcija bas za mesec dana, to ce odrediti hirurg, ali je to sitna operacija, nikakav problem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 02, 2007 7:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 7:34 pm
Postovi: 9
Da to je sigurno hrskavica, ne znam dali ce biti sitna ili ,,krupna" korekcija ali ce definitivno morati da se koriguje, jer ne vidim za sta sam dala pare...pa ja sam baxuz da nema veci sta god da isplaniram ne da mi se :( :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: