Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NESNOSNI BOLOVI U GRLU
PostPoslato: Čet Jun 04, 2015 11:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 04, 2015 10:52 pm
Postovi: 1
Vec dugo imam problem sa grlom,ali da krenem od pocetka....prije nekih 8-9 mjeseci sam imala nekih ginekoloskih problema i doktor mi je dao Orvazil da pijem i od tada krece agonija.Pojavile su mi se gljivice u ustima i doktor mi je dao da pijem Nistatin 3 nedelje i super mi je bilo...Medjutim,poslije te terapije krecu nesnosni bolovi u grlu,doktor kaze da je kiselina i da mi ona nagriza grlo...ali ja nemam nikakve simptome niti kakve druge bolove,sem u grlu naravno...Radia sam test ne Heliko-negativan je,gljivice nisu,pila kredu-uredno je,radili mi ultra zvuk abdomena-u redu je i taj nalaz,a ja i dalje umirem od bolova u grlu.Da napomenem pila sam Kontrolok 5 nedelja i nista,sad sam na Emaneri i Rupurutu i opet nista ne pomaze.Takodje,na dijeti sam....ne jedem nista masno,ljuto itd,znaci pridrzavam se stvarno...Pokusala sam i sa sodom bikarbonom,slanom vodom,nista ne pomaze.Bol mi je na korijenu jezika,osjecam da mi grlo gori,teze gutam pljuvacku,imam osjecaj knedle u grlu...da ne zaboravim da navedem da sam i pusac...Ako bi mi neko pomogao,bila bih mu zahvalna do neba i da me vise rijesi ovog mucenja....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NESNOSNI BOLOVI U GRLU
PostPoslato: Pet Jun 05, 2015 7:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако је бол на корену језика онда би требало да се може видети на шта личи тај део.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: