Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim Vas za Pomoc Grlo i Nos
PostPoslato: Pon Nov 21, 2016 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2015 3:13 pm
Postovi: 6
Postovani,

Vec sam jednom pisao ali bez pomoci. Vec godinu dana patim od problema sa grlom i nosom. Do sada mi je dijagnostifikovan pharingitis, tonislitis, rhinitis alergika (DPT grinje, IGE klasa 2). Imam gastritis i dispepsiju takodje a samo 27 godina. Do pre godinu dana sam bio potpuno zdrav. Lecili su me antibioticima, raznim nazalnim sprejevima nista ne pomaze ispirao sam grlo kantarionovim cajem, cajem od belog sleza, 10 briseva do sada uredna kultura. Od losih navika umereni sam pusac. Sve sam probao u subotu idem u anti refluks centar da ispitam da li mozda moze da bude kiselina i onaj LPR.

Svaki put kada odem na kontrolu hipertrofija tonzila, hipertrofija nosnih skoljki, devijacija leve nosne nozdrve. Imam godinu dana materijala da vam posaljem ako treba pogledajte i sliku grla sam nakacio. Ako neko moze da mi pomogne ili ima doktora koji znaju sta moze da mi bude pisite mi privatno dolazim gde god treba.

Glavni simptom koji imam je malo otezano gutanje i cesto mi se sliva gusti sekret iz nosa u grlo. Imam potrebu cesto da cistim grlo jer je lepljivo.

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas za Pomoc Grlo i Nos
PostPoslato: Uto Nov 22, 2016 10:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ти рече да се ослањаш на науку и шта то би од ње?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas za Pomoc Grlo i Nos
PostPoslato: Uto Nov 22, 2016 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:14 pm
Postovi: 36
Druze, da poslusas ti mene sad sto cu ja tebi da kazem i ovako da uradis obavezno ! Ali bez razmisljanja !!!

Ja sam inace imao sve te probleme koje ti nabrajas i sve sam to uspesno resio na ovaj nacin koji cu sada tebi reci !

Bez obzira odakle si, pare da skupis za put do Beograda i 2600 dinara za pregled tamo da platis.I da odes na VMA (Vojno Medicinska Akademija) u Beogradu i da trazis na ORL sektoru da ti zakazu pregled kod Potpukovnika Doktora DEJANA SAVICA ! Doktor Dejan ce lepo da te pogleda i da ti resi probleme. Ja sam takodje jako patio od svih simptoma i bolesti koje ti nabrajas. Prvo pozovi VMA na neki od ovih brojeva telefona :
011 2662 717
011 3608 498
011 3609 398
011 3609 399 )
i zakazi pregled kod Doktora Savica na ORL,kada zakazes pregled,onda obavezno tamo da odes i da resis problem.
Ja sam uspesno operisan i sada je sve okej,svi simptomi su se povukli,odstranio krajnike ,jer od krajnika svi ti simptomi krecu. I kiselina u zeludcu ,i na sinuse ide takodje,i ide cak od krajnika tamo gde nisi ni sanjao da moze da ide.Tako da bez zezanja i uradi ovo obavezno !
Srecno !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: