Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Lecenje i izlecenje Hronicnih Sinusa ???
PostPoslato: Pet Jun 03, 2016 1:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:14 pm
Postovi: 36
Pozdrav svima !
Evo kao i vecina ljudi ovde,i ja bolujem od Hronicnog Sinusitisa kojeg imam oko 2 godine.Uglavnom se sve svodi na gomilu antibiotika i na sprejevima (Beconase itd) a poboljsanja bas nikakvog,cim prestane terapija opet krenu simptomi. (Verovatno poznato zvuci?)
Ja se upravo spremam da za 2-3 dana idem na pregled na VMA,posto zadnjih mesec dana sam 2 puta primao inekcije po 5 dana,a bio sam mozda samo 2-3 dana bez ikakvih lekova,a grlo crveno i kada sam zdrav i kada sam bolestan,u losem je stanju,pritisak u celu itd,itd...

Naime,cuo sam nedavno za kapi od Divljeg Krastavca,mnogi ljudi hvale te kapi i kazu da su im pomogle da ociste sinuse pa samim tim i resili svoj problem sa sinusima.Da li ima neko iskustva sa ovima kapima ? Ako postoje jos neka iskustva kako ste resili vas problem sa sinusima,molim vas podelite to iskustvo.
Hvala vam unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje i izlecenje Hronicnih Sinusa ???
PostPoslato: Pet Jun 03, 2016 2:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Кажу да су сунчање и морска вода најбољи за синусе. Имаш још неких савета на мом сајту http://www.aca.rs у Савети, Здравље па под Синуси. А за грло најбољи је петролеј - за онога ко има петљу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje i izlecenje Hronicnih Sinusa ???
PostPoslato: Sre Jun 08, 2016 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:14 pm
Postovi: 36
Juce sam se vratio iz Beograda.Bio sam na VMA.Doktor mi je ustanovio da pored Hronicnih Sinusa imam i problem koji se zove Tonsilitis (Cesta Upala Krajnika) i posto mi je grlo u jako losem stanju ,za mesec dana idem na operaciju krajnika kako bih resio svoj problem.Srecom nos moze da mi se leci tako da necu morati da operisem nos.Iskreno ako ne koristim antibiotike odmah sam bolestan.A evo sada sam kao trenutno zdrav i srecom nemam temperaturu ali me zato previse boli grlo,grlo mi je izmenjeno,jako je crveno i ima i gnoja,pojavile se i zlezde malo.Pored toga bole me zglobovi na rukama i nogama,teze i disem.Tako da jedva cekam da odem i da resim sve ove neugodne simptome.
Eto morao sam da se javim ponovo i da kazem da ukoliko imate problem sa sinusima,uhom ili grlom,idite na ORL na VMA i ljudi ce vam zaista pomoci !
Ja sam gubio 2 godine kod doktora u svom gradu i sada mi je zao zbog toga,mogao sam i pre biti zdrav.Eto to je moje iskustvo. Sve najbolje i puno zdravlja ! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje i izlecenje Hronicnih Sinusa ???
PostPoslato: Uto Jun 14, 2016 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 01, 2008 1:29 pm
Postovi: 22
Procitaj ovu temu. Ja sam se godinu dana patio i sada vec 2 godine nemam nikakvih problema.

otorinolaringologija/sinusi-anksioznost-t54510.html

Ukratko, odlazak na more i terapija sirupima Darka Vodopije me je preporodila.
Najbitnije je da se sadrzaj iz sinusnih supljina izbaci i da se uspostavi normalan protok sluzi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: