Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 8:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Hajde ti mali Francesko skini se sa foruma. Da li je moguće da toliko zla ima u jednoj tako mladoj osobi? I život ti je jadan onoliko koliko se jadno ponašaš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 8:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Francesko, ти не само да не знаш граматику него не знаш ни да читаш. Поставио сам ти три линка па мало прочитај, ако већ немаш код куће неку књигу из граматике српскога језика.

Ја сам баш мислио да си овца и надао сам се да ћеш купити од мене коју тону соде бикарбоне да зарадим који динар. Ипак треба испрати толика уста.

Хвала ти што бринеш о мом здрављу али нема потребе. Мој посао је везан за рачунаре и интернет тако да на твоју жалост цео дан морам да висим за рачунарима и гледам твоје баљезгарије. Ако нам такви буду отварали очи, јао си га нама.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 3:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 3:03 am
Postovi: 50
Hajde ti veliki Bosko gledaj svoja posla.Sve dok je ljudi kao sto si ti,a takvih je nazalost 90% koji gledaju farmu,veruju raznim prorocima i NADRILEKARIMA,nama definitivno nema spasa. Ali ne,zloban je i jadan onaj koji pokusava da ukaze na te stvari. E moj Bosko,jadan si ti i svi vi ostali koji verujete takvima kao sto je Aca. Uzdravlje. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 3:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 3:03 am
Postovi: 50
I opet moram da odg na jos jedan Acin kontradiktoran post,ali evo obecavam necu vise. I moj ortak je programer,visi takodje na racunaru,ali ne ide uopste na ovaj forumu kao ti i NE MORA da cita razne baljezgarije,jer covek nema prosto vremena da mlati ovde praznu slamu. Dok naucnik Aca kaze da MORA visiti na forumi i citati razne moje baljezgarije. Sad se postavlja pitanje zasto naucnik Aca MORA visiti po ceo dan na ovom forumu? A pri tom uvek govori kako je mu hronicno nedostaje slobodnog vremena. Pa majstore kad vec toliko nemas slobodnog vremena,sta ces onda non stop na forumu i tu tracio to malo slobodnog vremena,koje ti kao sto sam kazes hronicno nedostaje?! Ili ti je mozda ovaj forum kojim slucajem neka vrsta posla,gde pokusavas da zaradis koji dinar na tudjoj muci? Jao nam ga nama ako nas ti budes lecio. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Čet Jul 04, 2013 8:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Francesko je napisao:
.....Pa majstore kad vec toliko nemas slobodnog vremena,sta ces onda non stop na forumu i tu tracio to malo slobodnog vremena,koje ti kao sto sam kazes hronicno nedostaje?! .....

Вратиа се Шиме, ипак. :lol:

Ако тврдиш да помагање људима представља траћење времена, онда више немам коментара.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 2:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Francesko je napisao:
Hajde ti veliki Bosko gledaj svoja posla.Sve dok je ljudi kao sto si ti,a takvih je nazalost 90% koji gledaju farmu,veruju raznim prorocima i NADRILEKARIMA,nama definitivno nema spasa. Ali ne,zloban je i jadan onaj koji pokusava da ukaze na te stvari. E moj Bosko,jadan si ti i svi vi ostali koji verujete takvima kao sto je Aca. Uzdravlje. :lol:

Jadan je onaj koji misli da je popio sve znanje sveta jer je otkrio treći krajnik koji, uzgred budi rečeno, atrofira posle dvanaeste godine života.

Jadan je i onaj koji narodne lekove zove nadrilekarstvom i još to upoređuje sa debilnom "Farmom".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 7:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 3:03 am
Postovi: 50
Sta ti sveznalico sad hoces da kazes sa tim,da treci krajnik atrofira posle 12 godine? Hoces da kazes da ja izmisljam,da lazem ili da 2 dr.spec ORL,(jedan od ta 2 dr je nacelnik ORL klinike u Novom Sadu),ne znaju,pa su mi pogresno dijagnostikovali i jos mi zakazali operaciju necega sto po tebi ja nemam? Sta si ti po zanimanju? Jesi ti neki dr.spec,pa znas bolje od ova 2 dr,sto su mi dijagnostikovali adenoide?Pa ovo je nemoguce koliko cu gluposti procitati na ovom forumu. Da ti malo pojasnim,treci krajnik kod velike vecine dece atrofira do 7 godine,ali opet postoji i mala verovatnoca,da ostane ili cak naraste i kod odraslih,e pa vidis ja sam te zle srece pa mi se ponovo pojavio,a inace sam ga vec 2put operisao sa godinu dana i sa 4 god. P.S. Uvati se sa svojim KOLEGOM Acom pod ruku i idite obmanjujte naivni narod sa vasim "narodnim lekovima" i cudotvornim knjigama,ne bi li zaradili koji dinar! INACE EVO STA JE TVOJ PAJTOS ACA NAPISAO NA MOJ PROBLEM SMRDLJIVOG SEKRETA:"Смрдљив секрет - сигурно кандида. Брис је негативан зато што тупсони не знају како се правилно узима брис"-. Znaci tvoj kolega Aca-nadrilekar,TVRDI da "TUPSONI' nisu uzeli kako treba bris i na nevidjeno tvrdi kako je uzrok smrdljivog sekreta SIGURNO KANDIDA i ne ostavlja mogucnost postojanja drugog problema sem kandide. I naravno preporucuje cudotvornu knjigu "alkalizuj se ili umri". E sad kad sam otkrio uzrok problema,a to su adenoidne vegetacije-tzv tr krajnik. Onda se ti javljas i osporavas postojanje tr krajnika kod mene(kao tvoj kolega Aca sto je osporavao moje negativne briseve na kandidu) i osporavas 2 dr.spec Orl koji su mi dijagnostikovali taj krajnik. Pa dobro majku mu dokle vise? Opet postavljam pitanje.KO STE VAS DVOJICA,DA POSTAVLJTE NAPAMET DIJAGNOZE I DA OSPORAVATE RAD SVAKOG LEKARA? I da,vas dvojica ste DEBILNIJI od svake FARME. PREVARANTI JEDNI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 7:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 3:03 am
Postovi: 50
Sta ti sveznalico sad hoces da kazes sa tim,da treci krajnik atrofira posle 12 godine? Hoces da kazes da ja izmisljam,da lazem ili da 2 dr.spec ORL,(jedan od ta 2 dr je nacelnik ORL klinike u Novom Sadu),ne znaju,pa su mi pogresno dijagnostikovali i jos mi zakazali operaciju necega sto po tebi ja nemam? Sta si ti po zanimanju? Jesi ti neki dr.spec,pa znas bolje od ova 2 dr,sto su mi dijagnostikovali adenoide?Pa ovo je nemoguce koliko cu gluposti procitati na ovom forumu. Da ti malo pojasnim,treci krajnik kod velike vecine dece atrofira do 7 godine,ali opet postoji i mala verovatnoca,da ostane ili cak naraste i kod odraslih,e pa vidis ja sam te zle srece pa mi se ponovo pojavio,a inace sam ga vec 2put operisao sa godinu dana i sa 4 god. P.S. Uvati se sa svojim KOLEGOM Acom pod ruku i idite obmanjujte naivni narod sa vasim "narodnim lekovima" i cudotvornim knjigama,ne bi li zaradili koji dinar! INACE EVO STA JE TVOJ PAJTOS ACA NAPISAO NA MOJ PROBLEM SMRDLJIVOG SEKRETA:"Смрдљив секрет - сигурно кандида. Брис је негативан зато што тупсони не знају како се правилно узима брис"-. Znaci tvoj kolega Aca-nadrilekar,TVRDI da "TUPSONI' nisu uzeli kako treba bris i na nevidjeno tvrdi kako je uzrok smrdljivog sekreta SIGURNO KANDIDA i ne ostavlja mogucnost postojanja drugog problema sem kandide. I naravno preporucuje cudotvornu knjigu "alkalizuj se ili umri". E sad kad sam otkrio uzrok problema,a to su adenoidne vegetacije-tzv tr krajnik. Onda se ti javljas i osporavas postojanje tr krajnika kod mene(kao tvoj kolega Aca sto je osporavao moje negativne briseve na kandidu) i osporavas 2 dr.spec Orl koji su mi dijagnostikovali taj krajnik. Pa dobro majku mu dokle vise? Opet postavljam pitanje.KO STE VAS DVOJICA,DA POSTAVLJTE NAPAMET DIJAGNOZE I DA OSPORAVATE RAD SVAKOG LEKARA? I da,vas dvojica ste DEBILNIJI od svake FARME. PREVARANTI JEDNI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 9:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ехехехе, Francesko, није теби добро. Што се бре нервираш?

Надам се да схваташ да си дошао на форум где је немогуће урадити било какву скопију, да се тако изразим. Очекујеш од форумаша да ти на слепо дају дијагнозу коју лекари нису могли да ти поставе годину дана и то користећи сву познату технику?! Није теби лако. А онда ти смета сода бикарбона. Није теби лако у животу, али да се не понављам.

На крају да ти кажем да трећи крајник не може да смрди ако није инфициран. Ако буду уопште радили анализу, испоставиће се да је инфициран управо кандидом. А да си се испирао, инфекција би прошла. Шта рећи? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 5:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 3:03 am
Postovi: 50
Ja nisam dosao na forum da mi iko na slepo postavi dijagnozu,vec da cujem iskustva od drugih ljdi koji imaju problem kao ja,da cujem sta su oni sve radili i sta im je sve pomoglo u otlananju problema. Ali meni nije jasno sto ti dolazis ovde sa pricom da je kod mene SIGURNO KANDIDA,ja ti jos kazem da nije da toga,ali ne ti dalje tvrdis kako je kandida u pitanju.Meni je trebalo godinu dana da postavim pravu dijagnozu,zato sto se kod nas u ovoj prokletoj drzavi i najobicniji pregled kod specijaliste ceka po 2 meseca. Dok sam prvo zakazao kod gastroenterologa,pa dok sam koristio terapiju protiv refluxne bolesti,medjutim to mi nista nije pomoglo,onda dok sam uradio gastroskopiju,pa dok sam opet zakazao kod gastro,prodje verovao ti meni ili ne 5 meseci. E,onda krecem kod orl i tri meseca sam lecio infekciju u nosu,ali medjutim bezuspesno i onda idem kod rinologa,gde opet cekam da zakazem samo pregled 2 meseca. P dok sam uradio alergo test i ct skener prodje jos 2 meseca i eto ti godinu dana. Tako da mene lekari nisu mnogo zavlacili,jednostavno sve se ceka po 2 meseca,jedini koga bi mogao da krivim to je moj izabrani lekar sto me nije odmah slao kod orl,nego kod gastro. Ali opet slala me je kod gastro zato sto sam imao heliko bakteriju i nije uradila nista nelogicno. ZNACI JEDINO KOGA MOGU DA KRIVIM JE DRZAVU,A NE LEKARE. Jos da nisam isao kod privatnika raditi gastroskopiju i ct sinusa,ne bi sad bio ni na pola puta,jer se na te pregleda ceka po pola godine. Ali OPET TI JA KAZEM DA NE POSTAVLJAS TAKO OLAKO DIJAGNOZE PREKO INTERNETA,POSTO JEDNOSTAVNO NISI DR I NEMAS UVID U KARTON. TE NE MOZES SA SIGURNOSCU TVRDITI KOD KOGA JE STA PROBLEM!INACE KRAJNIK JE DOSTA GNOJAV I IZ NJEGA SIKLJA GNOJAVI SEKRET. I NEMA SA CIME NISAM ISPIRAO,POCEV OD FIZIOLOSKOG RASTVORA,PREKO RZNIH KAPI,SPREJEVA ZA NOS,PA SVE DO ONE POSUDE GDE NASPES POLA LITRE VODE GDE KROZ 1 NOZDRVU SIPAS,A KROZ DRUGU IZLAZI TA SLANA VODA I I OPET SVE BI DZABE. KORISTIO SAM I SODU ALI OPET DZABE. NAVEO SAM STA SAM SVE RADIO,ALI OPET TEBI DZABE GOVORITI,TI I DALJE TVRDIS SVOJU TEORIJU I MOS GA JBTI. PA NE BI ISAO NA OPERACIJU DA SE IKAKO MOZE ISPIRANJEM RESITI TAJ PROBLEM? PA DOKLE VISE ACO,MAJKU MU STARU? JOS NA KRAJU ONAKO PDRUGLJIVO IRONICNO KAZES "STA RECI" I STAVIS SMAJLI.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Sre Jul 10, 2013 11:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Сасвим те разумем и жао ми је што смо се споречкали. Знам и како функционише овај наш здравствени "систем".

Све то није разлог да мене називаш надрилекаром, нарочито због тога што ти ништа нисам скривио. Упоран сам са кандидом због тога што је она скоро једини узрочник масе проблема са разним инфекцијама. То је просто за неповеровати, али је тако. То што имаш тако упаљен трећи крајник са толико година, је невероватно мала вероватноћа. Исто као када би неко имао повремене главобоље због тумора у малом мозгу - шанса никаква.

Због свега тога и даље верујем да имаш неки поремећај у организму који је довео до такве упале. С обзиром на литературу коју прочитах и на нека искуства, шта мислиш на шта сумњам? Па управо на кандиду и превише кисео организам.

Проблем је што сви имамо кандиду у организму и када се килелост организма повећа, долази до њеног бујања. Где ће се проблем манифестовати, зависи од наших слабих тачака и локација где је кандида најбројнија.

Оно моје "шта рећи" било је намењено инфицираном трећем крајнику од стране кандиде, а не теби. Само када би урадили анализу онога што буду извадили, видео би каквих све сподоба има у томе.

Стварно нема разлога да се љутиш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 11:35 am
Postovi: 4
ajd mala pomoc jer ne znam gde da pisem na forumu u vezi ovoga...naime imam problem par meseci kad govorim kao da me nesto zateze u grlu i ne mogu da izgovorim do kraja lepo recenicu, ko da se mucim sa govorom, krenem lepo da pricam i krene da zateze i imam osecaj ko da cu proizvesti piskav glas, ali nije tako kad me slusa neko. Inace pored toga imam osecaj kao da mi se nakupi slajm i povremeno ga izbacim i kao da mi stoji neka knedla u grlu. Krajnike nisam operisala, krenula sam prvo sa nalazima stitne zlezde, zakazala sam ultrazvuk za neki dan, pa da vidim sta ce pokazati i da dajem rezultate redom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 12:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Свашта може да буде. Не бих да ти причам шта сам све гледао.

За почетак узми да испираш уста и грло јаким чајем од жалфије - што чешће. Такође неколико пута дневно узми кашичицу меда у уста и ту га задржи док сам не нестане. Држи га у устима бар неколико минута. Он ће се постепо растварати и испаравати на околну слузокожу што ће благотворно деловати. Ако је у питању нека инфекција треба да буде боље већ за неколико дана. Не знам да ли је то довољна терапија за инфекцију кандидом. За њу би вероватно било потребно да се дода испирање воденим раствором соде бикарбоне.

То би онда изгледало овако: прво испирање содом бикарбоном, после неколико минута испирање жалфијом и онда кашичица меда у уста.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 11:35 am
Postovi: 4
hvala aa_aco ovaj savet za ispiranje u svakom slucaju ne moze da skodi i ja volim vise alternativnu neku medicinu nego lekove. A na candidu sam davala bris jezika i bio je negativan, mada ko zna kako su to oni uzeli, znam samo da mi je malo pipnula jezik onim stapicem na vrhu i to je to, ja reko sad ce malo dublje da uzme bris, kad ono...mada imam problema sa vaginalnom candidom pa se mozda prosirila i negde jos, ko zna...videcemo sta kazu prvo rezultati na stitnu zlezdu, jer imam i osecaj ko da mi je desna strana grla makice uvecana u odnosu na levu ali posto ne znam da li je to vise prema krajnicima ili stitnoj zlezdi ne mogu da provalim od cega je, malo me povremeno zaboli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: IMATE LI OSECAJ KNEDLE U GRLU,PRISUSTVO SEKRETA,BRISEVI NEG
PostPoslato: Pet Jul 26, 2013 1:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Тако треба и њу пипнути ногом у главу. Можеш да имаш кандиду у грлу, а да је не буде на језику. На страну то што је брис узет погрешно, што си и сама закључила.

Ако имаш кандиду "доле", онда је крајње време да почнеш са алкализацијом организма. Набави књигу "Алкализуј се или умри". Прочитај и оно што сам на мом сајту www. aca. rs у здравственим саветима писао о кандиди и туморима.

Да ли користиш антиперспиранте?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: