Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
E i meni smetaju zvake,jake bombone i paste za zube. Ja cak perem s decjom pastom za zube,tako smanjujem slivanje. Meni najvise smetaju luk,mleko,sir,cokolada i crno vino.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
veruj mi da znam kako ti je,ja i ti imamo isti problem! daj mi taj sajt da pogledam o chemu se radi :( moratju tamo da odem i to uskoro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
pa mi druzhe onda imamo isti jebeni problem :S blago nama :S datje Bog da se izlechimo,i da ovo sve bude samo ruzhno setjanje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Ne znas koliko se vec borim s ovim,ne znam vise sta da radim,jedno vreme sam pao u depresiju,nisam znao sta cu s sobom,ali evo pokusacu ovo,ako je ovo tacno onda je to dar s neba. Poslao sam ti sajt u privatnoj poruci,proveri sanduce


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 2:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
video sam! Hvala ti mnogo znam kako ti je i ja neretko upadnem u depresiju zbog toga.. ne mozesh da zhivish normalan zhivot,bukvalno sam se poprilichno izolovao od celog sveta,a mrzi me da objashnjavam ljudima kad ne mogu da razumu,svi mi samo kazhu ma nije tebi nishta.. eh ovo ne bih pozheleo ni osobi koju najvishe mrzim :S u svakom sluchaju ono shto oni pishu na saju je TACHNO ono shto ja imam mislim simptomi,otitji tju tamo sigurno,samo ne znam da li direktno tamo da idem ili prvo ovde da mi stavljaju tu sondu. i ne znam koliko tje da iznese to lechenje i to je bitan faktor :( drzhim ti palcheve druzhe i tebi i Sharku i svima koji imaju ovo a naravno i meni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 01, 2007 11:22 am
Postovi: 11
Evo da se ubacim i ja ovde :)
Ovo je moje bilo moje stanje http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=15003
Isao sam kod privatnog orl i dala mi je lekove za alergiju i antihistaminike tj opet defrinol. Stanje sa grlom se donekle popravilo, ne boli me sada i nisam malaksao, ali je i dalje prilicno crveno i sekreta ima i dalje na pretek. Kada se bavim fizickim aktivnostima- trcanje ili basket, nosim maramicu u dzepu i izduvavam stalno i ispljuvavam slajm zato sto ne mogu da dodjem do vazduha, a pljuvacka gusta ko lepak. Lekove pijem 10-ak dana.
Imam cesto osecaj naduvenosti stomaka, cak i kad nesto malo pojedem.
Neka hrana mi smeta.
Zanima me koja je to klinika, mozes li silver da mi posaljes na pm, hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 3:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Poslao sam ti sajt klinike u privatnoj poruci. Koliko sam procitao tvoje tegobe mislim da nisu uzrokovane refluksom,ali ovo je vrhunska klinika tako da mislim da ce i tebi moci da pomognu. S srecom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 3:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
a zashto mislish da nije prouzrokovano refluxom kad su mi simptomi isti kao tvoji ali bukvalno identichni,josh ja nemam nikakvu alergiju a ti i to imash? for Pomoc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 4:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
E hvala vam ljudi sto ste me pohvalili za postavljanje ove teme... Znam potpuno kako vam je posto se ovim stanjem mucim godinama.Posle jela obavezno iskasljem i ispljunem sekret,posle cokolade,guarane i slicnih stvari mi se sekret zgusne i zalepi za yadnji zid zdrela. Sa ovim stanjem sam se mucio zadnjih par godina a orl specijalisti nisu znali rta je pa su mi obicno govorili kako je psihicki problem i da sve preuvelicavam i naravno da mi nista ne fali a da je to slivanje samo osecaj iz moje glave.Zeleo sam da upisem muzicku akademiju ali nisam mogao jer nisam uvek mogao da ispevavam visoke tonove pa sam upisao medicinu. Sasvim slucajmo je jedan doktor iz NSa shvatio posle 6 meseci neuspesnog lecena da je lpr problem i ispisao mi POGRESNU terapiju koja nije delovala.Posto lecene tim lekom nije dalo reyultata saznao sam za tu kliniku,zakazao i otisao na pregled.Ne znam kakva su vasa iskustva sa pregledima ali meni ni u jednog drzavnoj klinici nije trajao duze od 5 minuta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 4:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Kad sam otisao u ovu privatnu kliniku pregled je trajao 2 sata!!! Bez preuvelicavanja i to od 11 do 13 sati!Nisam mogao da verujem!!!Dobio sam svoj snimak grkljana epifarinksa i farinksa na cd-u.To je nekih 30 slika i jedan video snimak.Naravno ne pregleda te samo jedan lekar vec vise njih tj. antirefluksni tim sa najmanje 2 lekara... Za doktorku Marianne imam samo reci hvale kako za rad tako i za ljubaznost.Sto se tice cene,necu da vas lazem...prilicno su skupi...tako da cete razresiti slamaricu ali to i ne cudi kad rade po svetskim standardima.Ispasce da sada reklamiram kliniku ali zaista nije tako vec samo obrazlazem svoj utisak. Tauruse,nema potrebe da se vrtis po gastroenterolozima vec direktno idi na kliniku a doktorka ce na osnovu lokalnog nakaza videti da li je moguce da imas reflux laryngopharyngealis. @@@@ Pomoc: ja sam iz Su ali trenutno studiram u Kg...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Tauruse,to se nije odnosilo na tebe. Za tebe mislim da imas refluks,a obracao sam se Muzickoj slagalici,na osnovu njegovih simptoma bih rekao da to nije refluks,vec neka bakterija ili nesto sl.mada i on bi trebalo da ode na tu kliniku da se iskontrolise. A za tebe Tauruse mislim da imas refluks.Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 5:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
SilverShark znam shta milish..Meni kad sam bio kod drzhavnog samo mi pogledali nos i rekli pressing i beconase nishta nisu pitali,ni alergo testove ama nishta.. Ova privatna je bolja bila,prichala je sa mnom pokushala ali se opet sve svodilo na antihistamin i kortikosteroid.. shto je naravno bezuspeshno jer ja nemam alergiju,a i bris mi je chist i nosa i grla.. ona mi dala dijagnozu: Rinosinuzitis chronica vasomotoria ali po njenim rechima je zachudjena kako mozhe tako mnogo problema da mi stvara to.. Reci ti nama silver shark koliko to koshta taj pun pregled,lepo reci u euritjima :) nemoj da brinesh za reklamu,HVALA ti mnogo shto nam pomazhesh !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 5:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Ja koliko sam razumeo prvi pregled je 2500 din + 2000 ako treba neki dodatni pregled


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: LPR
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 5:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Eto...Rekao ti je pomoc...Samo zavisi sta ce tebi trebati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 5:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
pa dobro to i nije mnogo,meni ovi uzimaju 1000 za pochetni i posle 500 za kontrole a uvek je isto antihistamin i kortikosterodid.. plus alergo probe shto sam radio.. josh skupi lekovi ovi sad 3000 izneli lekovi koji naravno nisu pomogli. Aerius i Nasonex.. al dobro :) ima nade sad sam onako dobro raspolozhen :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: