Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
ovo mi je sad dalo neku novu nadu..samo se plashim da me ne dokrajchi ako nije to.. Inache pomoc i ja po ceo dan razmisljam o ovome,opsednut sam time,pre sam bio non stop depresivan,javljao mi se i bol u grudima po sredini,mislio sam da tju da umrem od ovoga,da to ima veze sa plutjima,da imam rak,da su mi dani odbrojani,pa posle da imam neki tumor mozga,i na kraju kad mi doktorka rekla da to nije opasno po zhivot pocheo sam da se plashim da tju da se slupam kolima,da tju da udarim nekog i zavrshiti u zatvoru,da tju da dozhivim neku povredu i postanem neki invalid ili tako neshto,sve neke bolesne strahoove sam razvio,sada imam strah od voznji van grada,na to se bash retko odluchujem,malo malo pa vidim neka saobratjajka pogotovu na onoj ibarskoj magistrali,kazhe poginuli,bukvalno mi sve izgleda rizichno..a sve je povezano sa tim slivanjem,dok to nije pochelo bio sam pravo debilche,mislio sam da sam nepobediv,pushio pio,glupirao se,jurio cure,izhivljavao se znachi komplet,a sad nekako pa to mi je glavna preokupacija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
i sad mi je frka to izlechim,i shta ako mi se posle neshto desi znachi blah.. Mnogi demoni me muche u glavi,ali to nikom nikad nisam rekao jer se plashim da me ne bi gledali kao da sam ludak.. ovako niko ne mozhe da provali,imam opasne maske,niko ne bi mogao ni da posumnja,i dalje se ponasham normalno,ali ono shto je u glavi..eh katastrashno.. ne znam vishe ni sam..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Pa trudim se da sto normalnije da zivim,jer jednostavno nije resenje ako se okupiras time...Jednostavno zivis ko biljka jer ti nista nije bitnije od toga,vreme prolazi a ti stojis u mestu,nadas se i cekas neko resenje a to cekanje ubija.Znam kako je to kad ti je ovo 'stanje' glavna okupacija jer sam u tome bio i vise ne zelim da mi se to vraca...Jednostavno daj sve odsebe da se vratis u normalan zivot.Vrati se na fakultet a ovo resavaj usput jer koliko god se trudio ovo stanje nece proci za jedan dan jer tako nije ni nastalo.Ja sam to shvatio pre par meseci kada mi je rekao doktor u NS da je sve na 'nervnoj bazi' i tada sam odustao od svega.Na sledecoj kontroki rekao sam kako je sve sve u redu,sto nije bila istina ali mi je bilo dosta neuspesnog lecenja koje je oduzelo mnogo vremena.Kada mi je pogledao grkljan,zamislio se i rekao da je ovo lpr.To je bio shock za mene jer sam tamo dosao samo da okoncam lecenje.Bio sam neverovatno srecan kao nikada ranije jer mi se probudila nada... Ali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Ovoga puta nisam dozvolio da se zatvorim u zacarani krug vec sam druge stvari stavio isred ovoga...E Tauruse,i meni se dogadja to da imam osecaj da cu da podrignem a ono mi se vratila hrana...To se pogotovo javlja kad se najedem neceg teskog... E Pomoc a tebe cu da zamokim nesto kad budes isao na kliniku... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 4:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Rekao bih da sam po shvatanju problema mnogo slicniji Taurusu,ja sam skroz skrenuo zbog ovoga,imam zestoke frustracije. Ne znam da li ste gledali film Izganik,igra Tom Henks glavnu ulogu,kad dozivi avionsku nesrecu i ostane sam na pustom ostrvu i tamo zivi godinama. Ja se tako osecam,potpuno usamljeno,prepusten samom sebi. Tom Henks se nadao 4-5 godina,gledao je u sliku svoje devojke i nadao se da ce uspeti,cak je nasao i "prijatelja"(loptu s kojom je pricao po ceo dan). E tako se i ja osecam,zivim cekajuci da mi prodje vreme. Inace Tom se na kraju izvukao i spasao tako da se i ja nadam. Ako niste gledali film obavezno pogledajte,mislim da cete se kao i ja poistovetiti s glavnim junakom. IZGANIK se zove film


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ODGOVOR
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 4:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Reci sta ti treba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 4:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
kod mene je glavna fora to shto meni samotja prija,tj volim ja da se druzhim zezam glupiram sa prijateljima,ali opet samotja mi prija. Ljudi me smaraju,nemam najboljeg druga,ni drugaricu,imam samo dobre prijatelje,mogu ja sa svakim da se druzhim ali mene neko da zove svaki dan,ili ove cure zovu me,pa cimaju,pa ajde ovamo pa ajde onamo to je 95 % razlog mojih raskida,jednostavno zamaraju me.Ja najvishe volim da udjem u moj auto,pustim muziku i vozim se,tad zaboravim na sve,nema problema u mojoj glavi..Ali realno stavio sam zhivot na standby,netju da imam curu dok ovo ne reshim,mozhda samo na veche,ili kad ja to pozhelim,nikako klasichna veza,tu mi je kladza,komp,auto imam kako da izgubim vreme.. SilverShark kako mislish da dechko ode na fax ako ne mozhe da preslusha ni cetrvtinu predavanja jer mu se sekret sliva non stop? Ne mislish valjda da tje to da pljuje na sred uchionice ili chega vetj dok je unutra 100 ljudi? zar to nije malo gadno? i ja se slazhem da sam najslichniji sa tobom Pomoc po problemu,Silveru je to daleko manje,ali opet njemu je njegova muka najvetja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 8:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Pa to je istina...Svakom je svoj problem najveci... Malopre sam pojeo burek i sad mi se grlo ulepilo od sekreta... Inace,jel i vama sekret gust?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 10:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Pa ja shta god da pojedem ili shta god da popijem 5 minuta kasnije i grlo mi je puno tog sekreta i tako se to stvara jedno pola sata sat vremena,dok valjda zeludac to lepo ne obradi.. I naravno da je gust,zato i moramo da ispljunemo jer ne mozhemo da progutamo.. Bele boje,kao zgusnuta pljuvachka tako izgleda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 10:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
I meni je bele boje i jako gust. Ali jedno vreme dok sam lecio alergiju jedna doktorka mi je posavetovala da drzim dijetu,tj.da neke stvari izbacim i mogu vam reci da se sekret jako razvodnio,znaci uopste nije bio gust,skoro bistar,i tek malo lepljiv,skoro je bio kao pljuvacka i cak ni zadaha nije bilo. Ja sam tad mislio da mi se to alergija poboljsala,ali sad razmisljam da mi je to zeludac tako reagovao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 10:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Datje Bog da je ovo sve od refluxa,i da se izlechimo i onda jeeeeeeeeeeeee opsa :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 12:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Pa ljudi,ako vam je beo sekret onda imate Candidu Albicans...Vama se sekret zato u tolikoj meri stvara jer vam se candida albicans debelo odomacila...Meni samo nije jasno kako ti Tauruse u privatnoj klinici nisu rekli da uzmes bris na candidu a NE NA BAKTERIJE. Nemoj se brinuti,izlecices se jer sam siguran da imas lpr a ne vazomotorni rinitis... OBAVEZNO SUTRA IDITE U AMBULANTU I TRAZITE UPUT ZA MIKROBIOLOSKI PREGLED ISHRAKANOG SADRZAJA I TO NAGLASITE NA CANDIDU ALBICANS OBAVEZNO!!!RECITE DA JE SLAJM BEO! Vama se zbog toga tako jako sliva sekret... Ako se utvrdi da imas candidu i pocnes sa lekovima,smanjice ti se kolicina sekreta!I ja imam gust beo sekret ali ne u meri kao vi jer sam ja izgleda imuniji nego vi... Ja se stvarno pitam kod kojeg si specijaliste ti isao kad nije video beli sekret...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 12:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
A cekaj a oce li to da mi provere na klinici u Beogradu,ako ce tamo to da mi rade da ne radim duplo za dzabe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 8:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Nece...Tamo ce ti traziti da to uradis pa ces se samo vracati...Uradi to danas jer im obicno treba 2-3 dana da analiziraju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 11:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Cekaj sta da trazim kad odem,bris grla ili nosa? Jel to uopste bris?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: