Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Inache ovako sam se dosta povukao,jedino se druzhim sa osobama koje znaju da to imam,i te osobe me tolerishu skroz,a kad sam sa nekim koga ne znam uspevam to kratko vreme da se iskuliram,ili pa ako sam napolju chekam neka buka da bude,neki kamion da prodje ili tako neshto i tad na brzaka poprilichno nechujno,evoulirao sam u pljuvanju,ponekad nema ni zvuka :D i bre jedno veliko ruzhno cimanje,smanjilo mi je kvalitet zhivota pa mnogoo,ne idem u goste,ne idem sa ljudima na duge vozhnje znachi idem samo na mestima gde imam potpunu kontrolu! Sretja pa ne studiram inache kako bih pa mogao? kako mi je bilo lepo dok nisam imao ovo,samo shto jbg otkud sam znao.. IZLECHITJEMO SE MOMCI SAMO NAPRED SA VEROM! MORA BITI OVO,SHTA DRUGO pa MOZHE? Ah chekam taj ponedeljak pa da ih zovem i da vidim kako shta gde blah.. Pomoc jel si ti bio na kontrolu ili kad idesh?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Kod njih je guzva stalno,mada ovako na pocetku zime ljudi kazu da je klinika zatrpana pozivima a i doktorka nije od onih sto ofrlje radi preglede... Kod nje je sve temeljno i precizno! Zamisli 3 otorinolaringologa mi nije otkrilo devijaciju septuma kao ni cistu iznad glasnica... Ova dr je sve temeljno pregledala i otkrila tako da nije ni cudo sto je traze. Tauruse,ti nazovi i zakazi posto mozes zakazati i mesec dana ranije.Bolje je i to nego da na kraju mnogo cekas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
A da...zaboravio sam da vam kazem...kad odete tamo,ispunicete jedan upitnik uezan za refluks... Ma videcete...necu sve da vam otkrivam :) Inace, Tauruse koliko imas godina?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
20 godina imam,na Djurdjevdan punim 21.. itji tju sutra da izvadim svesh bris grla i nosa ovde u Sd u,pa tju da ih zovem i da zakazhem u ono vreme kada budem mogao.. A to za kompletan pregled je super poshto su ovi koji rade u drzhavnim NESPOSOBNI,kod njih pregled traje pola minuta.. i postoji samo jedna terapija.. svashta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 11:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Ja koliko vidim Tauruse tebe najvise muci taj sam cin pljuvanja,meni to ne predstavlja neki problem,pogotovo ako sam u muskom drustvu,nije mi predstavljalo problem na ulici,opusteno sam pljuvao,nego mene najvise nervira sto mi zadah stvara. I meni se zestoko svidja jedna devojka ali necu joj prici ni u najludjim snovima ako se ne izlecim,tek ako se izlecim onda cu da vidim,a ovako ne zelim sebi da stvorim dodatne probleme. Koliko vidim ti si pricao ljudima oko se be za svoj problem,ja nikom,znaju roditelji i vas dvojica. Realno niko ne bi ni razumeo,cak me ni roditelji ne kapiraju. Ja sam vec odlucio da ako se nikad ne izlecim,da se necu ni zeniti,pitanje je da li cu fakultet zavrsiti... Ali otom potom,sad samo pozitivino!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 11:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Pa da...I cim terapija ne daje efekta odma' je "na nervnoj bazi". A inace svoje stanje ne krijem ali i ne pricam... Roditelji su mi manje-vise govorili kako od muve pravim magarca ali od kako mi je doktorka nasla cistu u grkljanu uozbiljili su se... Imam jednu drugaricu koja od pocetka zna za ovo i u potpunosti me podrzava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Pa ja ne volim da me chuju ljudi kad to pljujem,a opet u mushkom drushtvu mi nije frka to je nebitno,ali kada je tu neko zhensko to je vetj problem. Pljuvao sam i ja na ulici mislim bash me briga,ali nisam kada je tu neko zhensko u blizini. Shto se tiche prichanja,to je sve pochelo kada sam ishao na operaciju devijacije,pa me svi pitali zashto kako i bla bla truc ja im objasnio.. Naravno sa nikim ne provodim neshto mnogo vremena i oni to skoro i ne primetjuju,jedino ja sam znam kako mi je stvarno,a svi su u fazonu ma to svako ima svako to pljuje to nije nishta.. Ja kazhem pljuju to ljudi to jeste ali kad je zima pa bash ladno i to pljunu dva puta na dan kad su napolje,ili oni pushachi okoreli,a videli bi oni da moraju to da ispljunui 50 puta na dan i vishe,i naravno tu je uvek taj zadah,ali ponavljam ja uspevam da se izborim sa time,pa 5 meseci sam bio sa curom i ona nishta nije primetila nikad,naravno uvek sam se kljukao ili onim orbit drops bombonama,ili neke druge bombone,ili zhvake.. Pomoc kad si ti zakazao pregled?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
a za to na nervnoj bazi mi dodje da im JEB** MAT** !!! kakva crna nervna baza ako to mene probudi jer se gushim.. mislim ceo celcati dan.. nervna baza.. to samo ti nesposobni doktori i znaju.. Da ti daju inekcije,ako pushish ZBOG CIGARA JE TAKO,a ako ne pushish na nervnoj bazi je.. pa ljudi ajmo svi po medicinsku diplomu,znamo sve shto znaju svi doktori ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
P.S. Pomotj ok je da te neko chuje jednom,dva put,5 puta ali non stop po ceo dan mislim svako tje da ti kazhe ajde bre prekini to da radish,a niko ne kapira kako nam je :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
Ma ovo je strasno,kazem ovo toliko moze psihicki da ubije coveka da je to strasno. Zvake su jedini spas,ali najgore od svega je sto one samo pogorsavaju stvari,ja sam ih pre zvakao po kutijicu na dan. Zakazao sam za sledecu nedelju,za utorak,plasim se,prvo ako mi kazu da slivanje nije od refluksa,onda znaci nista od izlecenja,a jos vise se plasim ako kazu da jeste od refluksa a ne uspeju da me izlece,onda opet nista od izlecenja. Pazi ti koliko ovo mene nervira kad bih ja cak i na operaciju isao da to sredim,a inace za operacije mislim da je to nesto najstrasnije. Uf samo da se izbavim iz ovog,pa ako se izlecim pridrzavacu se ishrane kako mi propisu pa makar samo trave jeo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
xexexe znachi ne morash da verujesh ali ja sam to isto rekao,ali od rechdo rechi.. prvo da nije to refluxa shta onda? pa ako jeste a ne mozhe da se izlechi? i takodje imam strah od operacija a uradio bi i to,isto kao shto sam operisao devijaciju.. i na kraju shto ti kazesh i travke bih jeo samo da nemam vishe to :x znachi identichno ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Lpr
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 1:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 29, 2007 6:18 pm
Postovi: 277
Hm...Samo da nesto naglasim na ono 'ajmo svi po lekarske diplome'...To je stvarno ispalo ocajno sto si rekao... Nije bas lako stici do nje...To mi studenti medicine najbolje znamo... Veruj mi da samo knjiga iz anatomije ima 2000 str i zovu je 'telefonski imenik' a drugo i da ne pominjem ... Ja shvatam da lekari ne znaju za lpr jer je to relativno novi termin u orl. Inace,nadam se da cemo se svo troje izleciti jer smo se svi slozili da je ovo pravo mucenje. Pomoc,jesu li ti rekli da li ce ti raditi fleksibiknu fiberendoskopiju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: odgovor
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 2:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 14, 2007 3:32 pm
Postovi: 170
E pominjali su nesto tako da ce da mi rade ako je potrebno,mislim da su bas to rekli. Tauruse da li si imao slivanje pre operacije devijacije? Da li si devijaciju operisao samo zbog slivanja? Koliko sam zakljucio vas dvojica vodite dosta normalnije zivote od mene,nekako mi se cini da sam ja najoptereceniji ovim,Silver ti vodis skoro normalan zivot,znaci malo ti fali da sve bude ok,Tauruse ti vodis neki polunormalan zivot,znaci radis samo sto je pod tvojom potpunom kontrolom i gde mislis da neces biti ugrozen,a ja sam iskreno podigao zid oko sebe,komuniciram s ljudima samo kad je to bas nuzno,takodje idem na proslave i rodjendane samo na koje bas moram,a ovako inace samo sedim po kuci i razmisljam,razmisljam,razmisljam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Silver to sam ja rekao iz ogorchenja,jer znam shta mi prichaju doktori.. Mislim da su mladi doktori puni onog elana,i zelje da promene svet,da pomognu ali takodje mislim da kad im dolaze svi starci i samo ih gnjave,i stvarno im nije nishta a oni opet dolaze pa se zhale pa se bune,pa ja npr da bih otishao kod doktora moram da odem u 6 ujutru sa josh 30 baba i deda i da chekam sat vremena da bih dobio broj,i onda posle toga da dodjem oko 9 i opet da chekam josh sat vremena da bih dobio uput za orl,pa onda odem na orl zakazhem pregled za nedelju dana i na kraju stignem na taj test,i ona me pita jel pushish? ja kazhem da 5 cigare na dan i vidish nju e to je zbog toga,prestani da pushish,nije me ni pogledala.. A posle odem kod ove privatne e tu je vetj druga pricha,rekla mi da imam devijaciju,otechene nosne shkolje,upalu sluzokozhu i tako dalje..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 27, 2007 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 17, 2007 5:11 pm
Postovi: 365
Pomoc operisao sam devijaciju zbog toga,jer sam pre svega morao sve da stavim u normalnu fizioloshku poziciju. Prestao sam da pushim pre 3 meseca,devijaciju sam operisao josh februara,ali dzaba mi sve to kad mi nije to toga.. Oni mi daju lekove za alergije,a ja nemam alergiju zato nishta ni ne pomazhe.. Kazhu vazomotorni,a to kazhu jer nemam alergiju pa kao ajde da bude neshto,mislim na to prvo treba da se posumnja,ali ako se terapija ponavlja 5 puta,i nikad nema ni 1 % poboljshanja onda mora da se posumnja na neshto drugo.. A ja inache malo malo pa osetim onu gorushicu,te mi se vrati hrana iz stomaka,pa peche,pa kao da podrginem a ono opet hrana,pa kao neshto mi igra u stomaku i onda podrignem,ali ni u najludjim snovima ne bih pomislio da to ima veze sa tim shto se meni sekret sliva niz grlo 2.5 god.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: