Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bakterijska ili virusna infekcija krajnika?
PostPoslato: Ned Dec 14, 2014 11:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 14, 2014 10:42 pm
Postovi: 5
Pre oko nedelju dana je pocela bol u grlu, i malaksalost,nisam mogla da ustanem iz kreveta. Stalno sam merila temp jer sam sumnjala na pocetak angine, ali nisam je imala nikako. Par dana kasnije javlja mi se glavobolja, tacnije bol u sinusima, i sekret u nosu (i pricala sam kroz nos), te zakljucih da je prehlada ili neki virus. Pila sam razne cajeve, med, sveze cedjene sokove, C vitamin u tabletama, propolis kapi, Panadol (zbog glavobolje), prskala Operil u nos, utopljavala se, i simptomi su se ublazili, ja sam se opustila, prestala sa svojim "lecenjem",jos posto sam pusac, zapalila sam nekoliko cigareta (inace nisam pusila dok sam imala izrazene ove simptome), i onda mi se stanje opet pogorsalo. Nema vise sekreta u nosu, ni glavobolje, nista, samo eto ti krajnici,ne znam ni kako bih opisala... Uvecani su, ali ne mnogo, imaju neke rupice po sebi ali bez gnoja (samo na jednom ima neka crvena tackica,kao krv izgleda), vidi se sluz na zadnjem zidu zdrela, uvula je prilicno normalna. Bol je skoro nikakva, gutanje nije otezano, ali mucim se sa tim sekretom (koji ne znam da iskasljem) i imam osecaj suvog grla, kad mi prolazi vazduh, kao da me grebucka.. Eto, ako mozete da mi pomognete, bila bih vam veoma zahvalna :) napominjem da nikako nisam imala temp niti otecene limfe, pa zato bas ne bih rekla da je bakterija, ali kad malo bolje razmislim, isti ovakav osecaj u grlu sam imala kad sam imala gnojnu anginu pre par meseci. Ne znam da li da idem kod doktora odmah, ili da sacekam jos par dana da vidim hoce li se smiriti malo (u slucaju da je virus)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bakterijska ili virusna infekcija krajnika?
PostPoslato: Pon Dec 15, 2014 2:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Које боје је био секрет?

Испирај грло чајем од жалфије, бар двадесетак пута дневно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: