Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zglobovi ruka
PostPoslato: Pet Jun 15, 2018 2:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 04, 2018 11:48 pm
Postovi: 9
Pozdrav, imao bih pitanje vezano za zglobove ruka.
Naime, sve je pocelo pre jedno nedelju ipo dana. Prvo sam poceo da osecam blago neprimetno podrhtavanje saka, tipa kada bih uzeo cigaru osecao bih kao da mi se ruka po malo trese, ali opet da napomenem nije vidljivo, jednostavno samo ja to osecam :o . Da bi posle par dana poceo da osecam onako umerenu bol u zglobovima obe ruke.

Moram da napomenem da vec nekih mesec dana aktivno, po 8h dnevno igram igricu na racunaru + ostalo vreme provedeno na netu (znaci po ceo dan za racunarom, i kontam da to nije normalno :lol: ) Dok je fizicka aktivnost odlazak do marketa i nazad. I da simptomi su se javili od kako sam krenuo sa igranjem.

Pa me interesuje da li su moji simptomi, pogotovo ovaj nazovimo tremor ruku, moguci od mog preteranog koriscenja racunara. I van ove igrice dosta vremena provodim za racunarom jer mi je takav posao (graficki dizajner). Ali me ovo "nevidljivo" podrhtavanje ruku plasi, jer gde god sam ukucao na netu pojavljuje se parkinsonova bolest. S' tim da je kod mene bol kad-kad prostusta kao i to podrhtavanje (ume da se pojavi i u stanju mirovanja, a nekad ga nema ni pri nekakvoj aktivnosti). Danas u toku dana poceo sam da mazem gavez mast/gel od krauterhof-a i prija mi kada pocne da hladi, i kao da se svi simptomi povuku na tren.

Zanima me misljenje nekog strucnijeg lica vezano za moj problem, kao i to da li imam razloga za brigu od parkinsona :o (google bas ume da utesi), i da li ima potrebe javljati se lekaru :) Imam 24 godine. Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zglobovi ruka
PostPoslato: Pet Jun 15, 2018 10:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Једноставно прекини да играш игрице па ћеш убрзо видети резултате.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: