Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Vadjenje plocica i sarafa iz femura
PostPoslato: Uto Nov 05, 2019 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 05, 2019 9:47 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima, 1.11 (petak) sam imao vadio plocice i sarafe iz noge, nosio sam 3 godine, sve je bilo zaraslo kako treba. Kada sam dosao u bolnicu dan prije pitao sam fizioterapeute kad cu moci normalno prohodati oni su mi lezerno rekli dan poslije operacije ces na stake, a vec drugi dan i bez stake. Naime nije sve tako. Ortoped koji je vrsio operaciju nije moj ortoped (koji je stavljao plocicu i sarafe). Nakon budjenja poslije operacije pitao sam kako je prosla operacija rekli su odlicno i da je pola sata trajala. Nakon oper nisam isao na rengen, malo mi cudo, valjda je to rutina. Taj isti ortoped me nije ni dosao pitati kako sam nakon operacije, jedino u viziti, formalno.
2 dana nakon tog sam lezao u istom polozaju (na ledjima) i onda su mi previli ranu i izvadili dren, nastavio sam da lezim do sutra kada su dosli ti isti fizioterapeuti da me dignu. Jedva su me digli.. Da skratim pricu, nogu ne mogu saviti puno, nemam snage u micima, rana me bas boli i natecena je. Jedva hodam i sa stakama evo poslije 4 dana a navodno bih trebao hodati bez njih uveliko. Radim vjezbe i po 6 puta ma dan. 4.11 sam izasao iz bolnice. Molim vas da li ima neko ko bi znao u cemu je problem, i sta da radim? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: