Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc, savet kod loma potkolenice
PostPoslato: Sub Sep 26, 2015 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 24, 2015 12:00 pm
Postovi: 4
Pre dva meseca sam doziveo spiralni lom potkolenice.Desetak dana nakon loma je uradjena operacija tokom koje mi je stavljena unutrasnja fiksacija, polocica sa devet srafofa . Nakon operacije sam pusten iz bolnice i receno mi je da se ne oslanjam na nogu 6 nedelja i da nakon toga dodjem na kontrolu. Za tih 6 sedmica nisam nosio nikakav gips, slusao sam upustva doktora, nisam se oslanjao , mada jesam bio prilicno aktivan na stakama. Na kontroli posle tih 1.5 meseci mi je receno da je klinicki nalaz u redu, da je kalus oskudan i da i dalje ne smem da se oslanjam.Tj. jedino smem da spustim nogu na pod kada sedim, a ni to da ne preterujem. Sledeca kontrola mi je zakazana po povrtaku iz banje sto moze biti i za mesec i po dana jer proces dobijanja banje traje dugo. Mene zanimaju neka vasa iskustva sa slicnim prelomima, koliko traje oporavak,znam da je to individualno, ali otprilike ? Pre loma sam bio dosta aktivan , rekreativno sam se dosta bavio sportom, odlicnog sam opsteg zdravlja i imam 32 godine. Takodje me zanima sta bih mogao da radim da poboljsam zarastanje kosti, smem li da stavljam gavez s obzirom na srafove posto sam u mogucnosti da nabavim prirodan gvaez?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 94 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: