Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pon Maj 02, 2016 11:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када је нешто превише јефтино једнако је сумњиво као када је превише скупо.

Не знам како је ту где си био али плаћати два и више пута по 200 евра је папрено скупо за обичну интервенцију. Као када неки стручњаци продају неутрализаторе зрачења по цени од 30 евра а њихова израда кошта мање од једног евра.

Ако имаш толико позитивних искустава онда нека тако буде, под условом да не измишљаш. То никако не могу да знам, јелте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Šta da ti kažem, teško da će ovde ikad da se oformi javno mnjenje, u glavnom ljude ponesu reklamne kampanje. To je tajna uspeha ‚‚čuda od tri dana‚‚ kod nas.

Ovaj koncept o kojem pričam je doživotno članstvo u klubu tj. doživotno pravo na korekciju po potrebi nakon prvog plaćanja. I cena je duplo manja od one koju navodiš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 6:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нисам нешто пручавао проблем атласа, али ево ти једног другог примера где се једна корисна ствар претвара у пљачку.

Магнетно поље јаких магнета је веома корисно за регенерацију организма и то је доказано.

На то су се са једне стране накалемили ликови који то потврђују али продају веома слабе магнете по папреним ценама (магнетни накит). Они не само да су бескорисни него су превише скупи.

Са друге стране има ликова који "науком" објашњавају да су јаки магнети веома штетни и да изазивају рак и онда продају њихове такозване биомагнете. Ти магнети дају одређене здравствене ефекте али и они су превише скупи.

И тако једна одлична ствар се гуши у поплави превараната.

Узгред, који су то твоји ликови што имају "атлас клуб"?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Šta da se radi Aco, korisne ideje se upakuju u lepo pakovanje, pa onda ljudi (žene) kupuju nakit koji, vidi čuda, ima i magnete.

Elem, novi sam ne samo na ovom forumu, nego na forumu kao obliku komunikacije, čisto su me ovi disonantni tonovi u vezi atlas korekcije povukli da se uključim. Tebe kao iskusnog forumaša moram da pitam šta sve smem da pomenem ovde: imena, adrese, nazive firmi, brojeve telefona, cene itd., a da ne kršim pravila foruma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Maj 04, 2016 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам чему служи форум ако не можемо да помогнемо једни другима. Под помоћ спадају и такозване рекламе. Имаш по форуму много ситуација где људи траже препоруке за ове или оне лекаре и слично. Ту се размењују телефони, сајтови итд.

Ако је приказ имена неког сајта блокиран онда мораш да се снађеш. Најлакше је адресу сајта ставити у URL код. Имаш га у заглављу када пишеш текст. На пример ако напишем адресу мога сајта добијем ово: http://www.*. Ако га ставим у УРЛ код онда добијем ово: http://www.aca.rs

Има и ликова који само штанцују рекламе што је по мени безвезе.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Maj 04, 2016 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
OK Aco, hvala na savetima, no ja ne znam kako da uzmem URL, evo probaću ovako: http://www.preporod.org/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Maj 04, 2016 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Upalilo je.
Ovde je predstavljena ideja, praktična primena i vizija.
E, sad, ako se i ovo shvata kao reklama, postaviću i sajtove gde se prikazuju i ostali pristupi.
Čim uhvatim vremena....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 12:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Pitanje za Nikolidisa,predstavljate se kao lekar i da vas je neki steucnjak naucio da namestate atlas.Meni zanima ako ste lekar koja ste specijalnost kao i vas mentor koji vas je naucio tome? Predpostavljam da niste rentgenolog a uzeli ste da namestate atlas koja nije ni malo bezazlena stvar.I mala deca znaju da atlas kao i sve ostale prsljenove namesta samo kiroprakticar!! Spominjete renea simperlija iz pouzdanih izvora znam da je medicinski neobrazovan i da je preuzeo tudju metodu namestanja atlasa i prisvojio je kao svoju.Dakle vasa specijalnost je koja???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Ned Jul 03, 2016 3:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Pozdrav nakon dužeg vremena, mislio sam da je ova tema zamrla.
Drago mi je da se inicijator ove teme, Kiropraktičar, uključio u konverzaciju.
Na osnovu ranijih postova na ovu temu sam znao šta mogu da očekujem: lična pitanja, inkvizitorski stav, taman da se za trenutak osetim kao na saslušanju.
Kao prvo:
Lekar sam i to je dovoljna formalna kvalifikacija da se ovim bavim, tj. ni da sam neurohirurg, fizijatar, pa i radiolog... ne bi bio ništa pozvaniji da se ovom praksom bavim. A moj mentor (učitelj, instruktor... ne znam koji bi izraz bio pravi) nema nikakvo formalno medicinsko obrazovanje. Metodu korekcije atlasa je sam inovirao, usavršio dok je tražio rešenje za svoje zdravstvene probleme.
I kako sam znao da metoda ima efekta? Nakon razgovora sa njim, pa zatim nakon razgovora sa pedesatak ljudi koji su tih dana dolazili na prvi tretman ili kontrole, jasno mi je bilo da takva poboljšanja ne mogu očekivati u svojoj ordinaciji. I drago mi je što metodu radim bar zbog mojih najbližih.
A na drugo pitanje oko toga koji specijalista sme da se bavi nameštanjem prvog pršljena u Srbiji odgovora nema. U Austriji na primer to kiropraktičari ne smeju da rade, nego samo fizijatri.
Daleko od toga da samo kiropraktičari imaju ingerencije da se bave atlasom. Naravno na način kako to radi kiropraksa bilo bi opasno baviti se kičmenim pršljenima bez ozbiljne obuke. Metoda koju ja primenjujem je nešto sasvim drugačije i spolja gledano deluje kao obična masaža, a efekti su očigledni i vrlo trajni.
Što se tiče Šimperlija, nikad nije ni tvrdio da je lekar ili nešto slično, gledao sam njegov interviju. Iz očaja je iznašao način da pomogne sam sebi, a onda ga je manje- više uspešno primenjivao i na drugima. (Čiju je metodu preuzeo? Zbilja bih voleo to da znam) I obučio je tristotinak ljudi da se time bave, nekolicina lekara je među njima. Sve u svemu računa se da ima možda i milion ljudi tretiranih njegovom metodom.
A moja specijalizacija zbilja nije bitna za ovu temu, jer niti se medicinska nauka time bavi, niti se zvanično bilo ko obučava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Nov 02, 2016 11:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Evo mene konacno da se obratim kao inicijatora ove teme na forumu.Drago mi je da su se nekoliko laika i amatera javili da komentarisu na ovu temu pritom reklamirajuci svoje takozvane firmice za namestanje atlasa.Ova tema je i zapoceta da bi se ljudima objasnilo da samo iskljucivo kiroprakticar sme i moze da namesta prvi vratni prsljen a ne nadrilekari ili kao pomenuti gore,,Nikolidis" cija verovatno specijalnost ginekologija pa nam svima moralise kako ginekolog treba da namesta prve vratne prsljenove a kiroprakticar treba da radi ginekoloske preglede.Sto se tice vaseg mentora mucenog Simperlija slazem se da je u muci sebi mozda namestio atlas ali isto tako samo u Srbiji prodao na stotine nekakvih diplomica neukim ljudima po 20.000 € i razvio jako lep biznis i napunio sebi dzepove.A kao rezultat smo dobili da je ljudima jos gore nego posle tretmana njegovih ucenika sto se vec uveliko pisalo na forumima.Toliko o vasem mentoru i muceniku.Sto se tice Austrije vidim da ne znate gde je ni na karti a kamoli da pricate ko tamo namesta atlas.Sa obzirom da sam ziveo u Austriji dugo mogu odgovorno da tvrdim da kiroprakticara i ljudi koji namestaju atlas skoro i da nema a da fizijatar namesta atlas u Austriji je velika laz i neistina da bi se prodala prica ovde da fizijatar sme jedino da namesta atlas.Fizijatri u Austriji nisu ni culi u teoriji o namestanju atlasa i zamolio bih ljude da ne nasedaju na lazne price nadrilekara kojih je sve vise u Srbiji koji su bogom dani da namestaju atlas.Ukoliko sebi zelite da upropastite vratnu kicmu mozete recimo otici kod ginekologa da vam namesti atlas kao sto ih ima ovde sto se reklamiraju.Jedinu adekvatnu terapiju sto se tice namestanja atlasa i deformiteta kicme mozete dobiti u SKOLIOZA CENTRU KONJARNIK.Rado cu odgovoriti na svako pitanje bilo kome sto se tice namestanja atlasa jer imam poprilicno puno iskustva u tome.

SKOLIOZA CENTAR KONJARNIK
Kiroprakticar Bojan Lazic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pon Jul 10, 2017 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 4:06 pm
Postovi: 1
Postovani,

Zelela bih da istaknem da ne postoji nikakav tretman koji moze dovesti skoliozu do nula stepeni! Vodila sam svoje dete kod doticnog "kiroprakticara" (hvatajuci se za slamku) na terapiju pretprosle godine. Jos od samog pregleda mi je delovalo sumnjivo i nije mi ulivalo poverenje. A da ne pricam da sam doktorka opste medicine i da ono sto sam tamo cula nema veze sa strucnoscu. Kako verovati nekome ko ne zna sta su paravertebralni misici (naziva ih vertebralni)! Pritom, fizioterapeutkinje su jako neljubazne i agresivne, vicu na pacijente i ogovaraju one koji trenutno ne vezbaju. O rezultatima terapije i da ne govorim. Nema smisla pricati o nekom napretku. Ovim samo zelim da upozorim ostale roditelje da se prvo dobro informisu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Avg 31, 2017 11:54 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Verovatno si nas pomesala sa nekom kafanom u koju cesto izlazis,nemoj da pricas o necijem radu kad si samo usla i izasla sa pregleda.Sve su ovo lazi i neistine naravno.Nastavi da se hvatas za slamke i vezbaj malo te tvoje paravertebralne misice i bice ti bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Avg 31, 2017 6:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Немој тако. Веома је важно шта ради која физиотерапеуткиња, психолошкиња, тренерица и министарка. :wink:

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Okt 19, 2017 8:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Haha duhovito :),da znas da imas pravo :D pogotovu sta radi ministarka :D :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pon Feb 12, 2018 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 7:50 pm
Postovi: 14
Radila sam ovo kod dr Gorana Milojkovica, nista nije pomoglo. Mislim da je u pitanju prevara. Ja nisam medicinski stručna i kada sam objašnjavala proceduru prijateljici doktorki, ona se nasmejala i prokomentarisala da " neukom čoveku može da se proda svaka priča", misleći na mene :). Nakon tretmana imala sam privremeno poboljšanje, slično onom koje se oseti kada odete kod kiropraktičara, ali o nekom trajnom rešenju nema reči.
Goran Milojković mi je ostavio dosta loš utisak, u jednom trenutku nakon urađenog prvog tretmana je krenuo da mi priča da to nije baš svemoguća metoda i da ne može baš da reši problem, kada sam se ja uznemirila i pitala ga zbog čega je onda reklamiraju kao metodu koja trajnije rešava problem, čovek mi je rekao " da li ste gledali nekad reklamu za Coca Colu", valjda aludirajući isto ono što je moja prijateljica kasnije prokomentarisala :)

Sve u svemu, utisak o nameštanju atlasa tj onome kako se to reklamira mi je dosta loš...kao i iskustvo...ne bih preporučila..
Ozbiljne klinike i kiropraktičari u Beogradu ne promovišu ovu metodu...klinika VMA, koja koristi bukvalno sva moguća sredstva (ima i kiropraktičare i akupunkturu i bukvalno sve moguće metode-moja dobra drugarica je bila kod njih 3 nedelje zbog problema sa ledjima), takođe ne promoviše čudotvornu metodu nameštanja Atlasa

Meni je privremeno bilo bolje, ali rezultati su trajali 10 dana. Vežbe koje vam daju koje se rade su vežbe uz koje bi vam leđa svejedno bila bolje(radila sam i njih)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: