Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Ned Avg 10, 2014 1:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
verovatno odmarate na nekoj psihijatrijskoj klinici,veliki pozdrav i vama i da nam se sto pre oporavite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Avg 21, 2014 1:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Steta je velika sto ljudi poput laznog terapeuta nesmeju da se predstave jer u stvari iza njih stoji laik i prevarant! Svako ko ima neku pametnu ideju za lacenje objavice je javno i stojace iza toga svojim podacima!Nazalost ovaj lazni terapeut se ukljucuje u forume cak i deli neke debilne savete majkama sa malim bebama sto je jako opasno.Mislim da bi pedofilima i manijacima poput njega trebalo administratori odavno da stanu na put!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pet Avg 22, 2014 12:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Ne smeju se piše odvojeno,nepismeni čoveče :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Nov 12, 2015 8:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Ko je namestao atlas Isidori Bjelici i napravio jos gori problem nego sto je imala? Izgleda da su prevararanti iz Atlas profilaxa ponovo u akciji!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Nov 25, 2015 3:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Ne namestajte atlas kod nikoga ko nije kiroprakticar!! Nazalost danas ljudi zavrsavaju neke kratke kurseve kao za lakiranje noktiju i igraju se sa vasim prsljenovima i zdravljem.Jedan od niih je ordinacija kicma plus i fizijatar Goran Milojkovic koji ima hiljadu nekih laznih diploma a pritom nema diplomu kiroprakticara i nije to!!! Ukoliko namesetate atlas kod takvih ljudi imacete jos gorih problema nego sto ste imali a pritom vam nece vratiti novac da bi se lecili dalje!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Ned Nov 29, 2015 10:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 05, 2006 8:05 pm
Postovi: 767
Inace je namestanje Atlasa besmislica za otimanje para,a mislim da postoji i poseban krug pakla za one koji namestaju Atlas onkoloskim pacijentima kao sto je gdja Bjelica...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Čet Mar 24, 2016 1:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 09, 2013 9:06 pm
Postovi: 97
Namestanje atlasa je naucno utemeljena metoda i postoji bezbroj cinjenica koje ukazuju na rotaciju atlasa sa jedne strane i probleme koje on uzrokuje kao sto su bol u vratnoj kicmi,vrtoglavica i glavobolja.U Americi vam namestanje atlasa iskljucivo radi kiroprakticar jer je to u njegovoj struci,u Srbiji vam namestanje atlasa rade fizijatar,lekar opste prakse,onkolog,doktor naturologije,fitnes instrukor,zemljoradnik,domar,stolar i ostali sa nekim zanimanjem koje nema nikakve dodirne tacke sa kicmom.Mozete ih lako prepoznati jer na sajtovima stalno nude neke akcije i popuste kao kad dodjete na pijacu zelenisa pa vam se nudi sir i paradajz sa popustom ili ste na buvljoj pijaci pa imate silne akcije i popuste kad kupujete nesto.To su sve kozmeticke reklame da bi se sto vise ljudi privuklo na prevaru sarlatana i prevaranata koji haraju Srbijom koji nude svoje usluge namestanja atlasa za 100 eura.Pouzdano znam od nekoliko kolega kiroprakticara koji se uspesno bave ovom metodom da ljudi od njih izlaze u jos gorem stanju nego sto su dosli.Nazivaju sebe nekakvim specijalistima i svaki dan se pojavi neki novi koji vam garantuje uspeh za vase oboljenje a kad stvari krenu naopako dobijete odgovor da je to normalna reakcija i da trebate da nastavite da trpite bol zbog koga ste dosli.Ukoliko i dalje nastavite da se zalite recice vam da treba uradite neka silna skupa snimanja atlasa (skener,rezonanca) i da ste potpisali neki ugovor da vam ne vracaju pare na sta isto morate da obratite paznju.Ukoliko niste zadovoljni tretmanom nece vam nikako vratiti vasih 100 eura uz celu ovu pricu koje ste dali za tretman koji je bio na pijacnoj akciji.Vi kao osteceni odlazite sa jos vecim bolom i zdravstvenim problemima a na vama profitiraju ljudi koji se bave ovim organizovanim kriminalom.Ima ih jako puno i svi se pokrivaju nekim laznim licencama koje nisu priznate od strane naseg ministarstva zdravlja sto znaci da svako moze danas da odstampa neku laznu licencu i da se bavi ovim poslom koji zbog nestrucnosti ostavlja velike posledice na vas.Ukoliko naletite na neke od takvih prevaranata i niste zadovoljni tretmanom i nisu vam vracene pare mozete ih slobodno prijaviti Ministarstvu zdravlja i inspekciji rada na broj 0112694632 i 0112607874 za nadrilekarstvo i pare ce vam jako brzo biti vracene!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Apr 30, 2016 12:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Pozdrav svima, vrlo sam zainteresovan za temu korigovanja položaja prvog kičmenog pršljena. Ovaj forum mi je bio koristan pre nekoliko meseci kada sam ga našao, ali mi se činilo da je konverzacija zamrla krajem prošle godine. Sada vidim nou repliku i želeo bi da unesem svoje utiske.
Naime znam za Atlas profilax metodu još od 2009, tada je obuku obavljao Rene Schumperli, ali je i tretman, a kamoli edukacija za mene tada bila preskupa, tako da sam odmah prestao o tome da razmišljam, naravno do skora nisam ni čuo puno pozitivnih mišljenja.
Metoda koja se sada u Srbiji sve više koristi je modifikacija izvorne Schumperli-eve metode od strane njegovog učenika. Elem, slučajno ili proviđenjem pretražio sam internet na tu temu i naišao na veliki broj tekstova i video priloga na youtube (neću navoditi nazive da se ne protumači kao reklamiranje) o toj metodi i ubrzo upoznao i čoveka koji je sve osmislio. Vrlo transparentno mi je pretstavio suštinu svoje inovacije i pozvao da prisustvujem tretmanima. Video sam desetine tretmana na koje su dolazili ljudi po preporuci ili u pratnji drugih kojima je ova metoda znatno pomogla i sve to nije moglo biti deo EPP-a, niti obmane, nego vrlo autentična reakcija ljudi koji su se rešili mnogih problema. Naravno da sam se i ja podvrgao istoj metodi i osetio odmah olakšanje bolova u potiljku koji su mi se mesecima do tada postepeno pogoršavali. Osećaj bistrine u glavi, bolja percepcije svetlosti i boja mi traje i sada, nekoliko meseci nakon tretmana. Nakon nekoliko nedelja kondicija mi je postala osetno bolja, kao i koordinacija.
Naravno da sam i ja završio obuku i započeo tretmane, a pošto sam lekar i imam iskustva sa lečenjem dobrog dela problema sa kojima ljudi dolaze na tretmane, vidim da su efekti ove metode izuzetni (bar u delu koji medicina ne može uspešno da tretira).

Mislim da je potrebno razgraničiti koja metoda korekcije atlasa se komentariše, jer ih na našim prostorima ima nekoliko. Rekao bi da na ovom forumu ima ljudi sa iskustvom u tretiranju zdravstvenih problema i da bi svi zajedno kroz razmenu mišljenja mogli da svoje znanje unapredimo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Apr 30, 2016 5:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ма да, како да не.

Намештање атласа је толико скупо да сам прилично сигуран да се ради о обичном замајавању народа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sub Apr 30, 2016 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Pozdrav Aaaca,
ne razumem tu logiku: toliko košta da je sigurno prevara. Ima mnogo višestruko skupljih, a nedokazanih metoda za svaki pojedinačni problem za koji se ljudi javljaju atlas terapeutima verujući da će im korekcija atlasa pomoći.
Ja sada govorim na osnovu iskustva sa tridesetak ljudi, mahom rođaka, prijatelja, kojima sam rešio probleme (bar polovini, računam da mi još treba iskustva). Nakon nekoliko nedelja života bez bolova u vratu, ramenima, leđima, oscilacija pritiska, glavoblje itd. smatraju da cena nije previsoka i da bi za manje od godinu dana i onako te pare potrošili na analgetike i bolovanja.
Mislim, ima na svakoj većoj pijaci po neki iskusan kostolomac koji redovnim kupcima za još hiljadu dinara ‚‚namesti vrat‚‚ tako da im za mesec do dva bude još gore, pa imamo suprotnu situacije: toliko je jeftino, da je sigurno prevara.
Da li znaš koliko tretman košta, tj. da se plaća samo jednom, a dalje kontrole i naknadni tretmani su besplatni ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Pon Maj 02, 2016 11:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када је нешто превише јефтино једнако је сумњиво као када је превише скупо.

Не знам како је ту где си био али плаћати два и више пута по 200 евра је папрено скупо за обичну интервенцију. Као када неки стручњаци продају неутрализаторе зрачења по цени од 30 евра а њихова израда кошта мање од једног евра.

Ако имаш толико позитивних искустава онда нека тако буде, под условом да не измишљаш. То никако не могу да знам, јелте.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Šta da ti kažem, teško da će ovde ikad da se oformi javno mnjenje, u glavnom ljude ponesu reklamne kampanje. To je tajna uspeha ‚‚čuda od tri dana‚‚ kod nas.

Ovaj koncept o kojem pričam je doživotno članstvo u klubu tj. doživotno pravo na korekciju po potrebi nakon prvog plaćanja. I cena je duplo manja od one koju navodiš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 6:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нисам нешто пручавао проблем атласа, али ево ти једног другог примера где се једна корисна ствар претвара у пљачку.

Магнетно поље јаких магнета је веома корисно за регенерацију организма и то је доказано.

На то су се са једне стране накалемили ликови који то потврђују али продају веома слабе магнете по папреним ценама (магнетни накит). Они не само да су бескорисни него су превише скупи.

Са друге стране има ликова који "науком" објашњавају да су јаки магнети веома штетни и да изазивају рак и онда продају њихове такозване биомагнете. Ти магнети дају одређене здравствене ефекте али и они су превише скупи.

И тако једна одлична ствар се гуши у поплави превараната.

Узгред, који су то твоји ликови што имају "атлас клуб"?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Uto Maj 03, 2016 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 11:42 am
Postovi: 7
Šta da se radi Aco, korisne ideje se upakuju u lepo pakovanje, pa onda ljudi (žene) kupuju nakit koji, vidi čuda, ima i magnete.

Elem, novi sam ne samo na ovom forumu, nego na forumu kao obliku komunikacije, čisto su me ovi disonantni tonovi u vezi atlas korekcije povukli da se uključim. Tebe kao iskusnog forumaša moram da pitam šta sve smem da pomenem ovde: imena, adrese, nazive firmi, brojeve telefona, cene itd., a da ne kršim pravila foruma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Namestanje atlasa prevara ili resenje za probleme vrata
PostPoslato: Sre Maj 04, 2016 8:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам чему служи форум ако не можемо да помогнемо једни другима. Под помоћ спадају и такозване рекламе. Имаш по форуму много ситуација где људи траже препоруке за ове или оне лекаре и слично. Ту се размењују телефони, сајтови итд.

Ако је приказ имена неког сајта блокиран онда мораш да се снађеш. Најлакше је адресу сајта ставити у URL код. Имаш га у заглављу када пишеш текст. На пример ако напишем адресу мога сајта добијем ово: http://www.*. Ако га ставим у УРЛ код онда добијем ово: http://www.aca.rs

Има и ликова који само штанцују рекламе што је по мени безвезе.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: