Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: koleno
PostPoslato: Ned Nov 22, 2015 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 22, 2015 4:15 pm
Postovi: 2
pozdrav svima. imam jedan problem sa levim kolenom dok setam,stojim ili bilo sta drugo nista ne osecam sve ok ali kad sedan cujem kao dodirivanje povrsinu o povrsinu.nemam bolova,otoka ili nesto jednostavno se cuje.e sad , to sam primetio u cetvrtak posle treninga. jer od septembra skidam kile.visok sam 181cm , bio tezak 120 sada imam 113.u ova 2.5 meseca sam bas trenirao dosta 5 do 6 puta nedeljno (3 x teretana sa vecim tezinima i 2,3 jaca kardio treninga).pre toga nekih par dana sam osecao vec kao neki umor, kao da je telo trazilo da malo odmori jer pre toga aktivnost je bila 0.od kada sam cuo da to krcka prestao sam i krenuo da stavljam led i mazem konjsku mast (znaci poslednja 3,4 dana)bol od upala je prosao skoro ceo.ali je ostalo i dalje struganje sto me jako nervira pa ne bih da vezbam.neki kazu da je casica iritirana od zategnutog kvadricepsa pa treba sacekati 2 ,3 nedelje. eto to je to, zaboravio sam da napisem da imam 22 god.ima li neki savet nesto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koleno
PostPoslato: Pon Nov 23, 2015 10:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Прво си превеликом телесном масом и неактивнишћу уништавао колена и цео организам, а сада си претераном физичком активношћу одлучио да их докрајчиш. Успори.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koleno
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 22, 2015 4:15 pm
Postovi: 2
proslo je 3 nedelje bez treninga mnogo sam nervozan .juce sam odradio prvi trening uz dobro zagrevanje i istezanje na krau sto nisam pre radio.trenutno je stanje takvo da nemam bolova ,otoka i to sve ali sada recimo kada brzo cucnem psle 4 cucnja se ne cuje krckanje pa onda ako stanem na 5 sekundi opet prva 3,4 se cuje posle ne.jel ima preporuka sta da radim

da dodam samo da koristim onaj govedji zelatin jedno 2 nedelje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: koleno
PostPoslato: Sre Dec 09, 2015 11:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Говеђи желатин је за регенерацију хрскавице. Ти ћеш таквим вежбањем упропастити много више од хрскавице.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: