Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jaki bolovi u vratu
PostPoslato: Ned Feb 21, 2021 11:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 03, 2013 8:13 pm
Postovi: 8
Imam probleme sa vratom dugi niz godina (vise od 10 god). U najboljem slucaju imam samo blagu neprijatnost u vratu, i ta neprijatnost me tera da cesto okrecem i krckam vratom. U najgorem slucaju bol u toku dana postepeno raste i tako dodje do nepodnosljivo jakih bolova, toliko da moram uzeti tabletu. Bol bude toliko jak da me onesposobi, tad ne mogu nista da radim. Bol osecam po sred vratnog dela kicme, znaci ne u misicima. Zbog inteziteta bola bi rekao da mozda ima veze sa nervima. Dugo sedim za racunarom sto cini situaciju jos gorom, medjutim iste probleme sam imao jos dok sam bio u osnovnoj, bio aktivan i redovno trenirao fudbal. Nisam siguran kad su tacno poceli problemi, jedino sto mi pada na pamet je pad sa biciklom u kom sam dobio jak udarac u potiljak (i razbio glavu), al nisam siguran. Bio sam na tretman kod kiroprakticara, nije mi pomoglo. Bio sam kod fizioterapeuta koji mi je dao vezbe, elektro-terapiju, terapiju crvenim svetlom i ultrazvucnu masazu, sto je ucinilo da se maloo bolje osecam, al cim je prestala terapija nestali su i benefiti terapije. Sta moze biti uzrok ovih problema? Da li ima smisla raditi magnetnu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: