Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Istegnuće ligamenata kolena
PostPoslato: Čet Jun 22, 2017 7:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 22, 2017 7:37 pm
Postovi: 1
Pozdrav, pre otprilike mesec dana na utakmici sam za vreme trčanja dobio osećaj da mi se koleno "pomera" u jednu stranu nakon čega sam pao an zemlju i osetio jak bol u kolenu,izašao iz igre i presedio na klupi sve vreme u međuvremenu sam ustajao i pokušavao da hodam štosam i uspevao jeste izgledao sam kao pingvin ali sam iole uspevao da hodam bez bola, bol bih dobio samo u slučaju da stegnem mišić iznad kolena, po dolasku kući sa utakmice nisam se javio lekaru jer sam imao iskustvo sa ligamentima na skočnom zglobu te sam pokušao ledom, držanjem noge uspravno da sredim taj problem međutim iz dana u dan sam sve manje mogao da pomeram nogu. Pa sam nakon 2 dana od povrede otišao k ortopedu pri čemu je konstatovano oštećenje ligamenata (S83) dobio sam gips koji sam nosio narednih nedelju dana stavljao led i pio chymoral i mydocalm, posle toga na kontroli su mi skinuli gips stavili u zavoj da mi se ne bi "mišići opustili" i izrekli kontrolu za sedam dana, ja sam po stavljanju gipsa mogao mnogo bolje čak i normalno da hodam i savijam nogu osim što ne mogu da nogu ispravim skroz ono 110%, promašio sam smenu doktora i nisam uspeo da odem na kontrolu pa me interesuje vaše mišljenje i savet šta bih dalje trebao da uradim?

sada sa stavljenim zavojem i steznikom mogu normalno da hodam ne primećuje se da imam bilo kakav problem sa kolenom, jedino kada pokušam da ispravim dobijem bol.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: