Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Pon Feb 10, 2014 12:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Postovani, pruzam usluge kompletne fizikalne terapije i kineziterapije u vidu patronaze. Posedujem sve aparate neophodne za fizikalnu terapiju (ultra zavuk, interferentne struje, tens, magnet, i dr.) i desetogodisnje iskustvo steceno u privatnoj praksi. Fizikalnom terapijom se uspesno lece i otklanjaju bolovi u ledjima, vratu, ramenu, laktu, kuku, kolenu... Takodje, sva stanja gde je potrebna rehabilitacija nakon skidanja gipsa posle preloma, rehabilitacija sportskih povreda, istegnuca ligamenata, povreda misica, tetiva i sl... Pruzanje usluga se odnosi na teritoriju grada Beograda. Za sva pitanja i informacije molim da mi se obratite na mail [email protected] ili na broj telefona 061 2339734.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Ned Mar 02, 2014 3:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Postovani, evo resih da postavim par slika ukoliko neko zeli da vidi kako izgleda rehabilitacija u kucnim uslovima. Prve dve slike predstavljaju rehabilitaciju preloma petne kosti, a druge dve rehabilitaciju povrede prednjeg ukrstenog ligamenta kolena. Srdacan pozdrav...

Slika

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Ned Mar 30, 2014 7:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 03, 2012 2:47 pm
Postovi: 22
Nadam se da administratori portala nece zameriti ako pohvalim Draska (fiziohome) posto je to zaista zasluzio kao neko ko mi je mnogo pomogao u vise navrata.

Verujte mi kad kazem da se ni za jednog drugog doktora ne bih potrudio da napisem ni dve recenice ali ovaj covek je kod mene razbio barijeru koju stvaraju svi drugi hiper super DR MR sa svojim PhD, Mr i slicnim titulama i osetio sam se kao da razgovaram sa pravim LEKAROM a ne umisljenim Bogom. Takav ljudski odnos sa pacijentom, poverenje i postovanje koje mi je ulio, nije mi stvorio skoro nijedan drugi lekar. Da pominjem da je dva puta vise finansijski isplativ nego bilo koji prethodnih terapeut sa kojim sam radio.

Posto profesionalno radim sa kompjuterskom grafikom uradim i do par hiljada klikova misem dnevno usled cega mi se stvorilo problem sa karpalinim nervom duz desne ruke i prsti ruke su mi usled duzeg rada non stop trunuli kao i ledja. Takodje me je stezalo i bolelo iznad desne plecke, pa kroz nadlakticu i podlakticu i sve to dugi niz godina.

Sa svojim tretmanima u mom studiju Drasko mi je mnogo pomogao savetima, vezbama, strujama, laserom i masazom da se ovaj problem maltene anulira na neprimetan. Pomagao mi je i sa problemima tendinitisa obe ruke i diskus hernije koji su mi se stvorili pre vise od 15tak godina u teretani a rasirili se usled istog tog broja godina rada na racunaru i kako forsiranog vezbanja sa tegovima tako i dugotrajnog i nepravilnog sedenja za kompjuterom.

Kao neko ko se amaterski bavi sportom vec 20tak godina imao sam jos nekoliko povreda druge vrste a reci cu i to da me je on prvi saslusao sa paznjom i za svaki taj problem nasao resenje, a kada nije bio siguran slao me na snimanje i druge vrste dijagnostike pa je savesnost ovog terapeuta zaista bez premca.

Eto toliko od mene i nadam se da ce oni kojima je potrebna pomoc naci put do ovog coveka a ako ga nadju videce i njegovu vrednost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Pet Maj 09, 2014 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Elektrostimulacija stopala u kućnim uslovima...

Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Pon Jun 09, 2014 5:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 02, 2014 8:15 pm
Postovi: 4
Proteklih desetak dana, sam imao priliku da u potpunosti saniram manju povredu tetive, i upalu karpalnog nerva, koju sam vukao vec duze vreme.
Posle samoinicijativne magnetne rezonance, na preporuku korisnika Griphon, sam kontatktirao Draska, i mogu da prenesem maksimalno pozitivna iskustva.
Posto je prethodni korisnik veoma detaljno opisao svoje iskustvo, ne bih da se ponavljam, ali sve gore navedeno mogu da potvrdim.
Preporuka za Draska sa moje strane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Sre Sep 10, 2014 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Poštovani, evo još nekoliko slika sa terena. Ovakav način fizikalne terapije u kućnim uslovima je vrlo praktičan za teško pokretne starije osobe, kao i teže prelome i povrede kod kojih je otežan i komplikovan odlazak na terapiju i naravno za sve one koji žele da imaju rehabilitaciju u stanu. U svom stanu možete dobiti kompletnu fizikalnu terapiju (TENS, interferentne struje, ultra zvuk, laser, magnet, elektrostimulacije...) i kineziterapiju.
Prva slika predstavlja rehabilitaciju lumbalnog sindroma, a druga rehabilitaciju bolnog ramena (PAHS).


Slika

Slika

Za sve informacije, pitanja o samoj proceduri, načinu lečenja kao i pitanja o konkretnim stanjima, povredama, oboljenjima i sl, možete me kontaktirati putem telefona 061 233 9734 ili putem e-mail adrese [email protected] .

I na kraju, želim da se zahvalim poštovanim pacijentima na pohvalama.
Srdačan pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Čet Nov 13, 2014 11:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 13, 2014 11:31 am
Postovi: 1
Sve pohvale za brata Draska,ulaze maksimalan napor i trud i cini sve sto je moguce u mojoj rehabilitaciji ,tako da kome god je potrebna ova vrsta pomoci nece pogresiti.Maksimalna preporuka sa moje strane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Sub Dec 13, 2014 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 12, 2014 9:50 pm
Postovi: 4
a kolika okvirno cena jednog fizikalnog tretmana (npr. kombinacija struja ultrazvuk, laser i tens u trajanju od pola sata). Pitam s obzirom da je velika ponuda fizikalnih usluga na netu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Ned Dec 14, 2014 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Poštovana @jaska, tretman kompletne fizikalne terapije zajedno sa kineziterapijom (vežbama), koji traje minimum sat i petnaest minuta, košta ukoliko ste na teritoriji Novog Beograda ili Zemuna 1600 dinara, a ukoliko ste na teritoriji Starog grada, Vračara,.... cena je 1900 dinara. Penzioneri imaju popust.

Za sve dodatne informacije me možete kontaktirati na navedeni broj telefona ili e mail adresu. Srdačan pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Čet Dec 18, 2014 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 12, 2014 9:50 pm
Postovi: 4
@fizio
Hvala. Pošteno i povoljno pošto su terapije u kućnim uslovima. Samo da obavim magnetnu u januaru kako bih bila sigurna da li se nalaz MR poklapa sa mišljenjima lekara i kako bi terapija bila ciljana (s obzirom da sam imala već terapije, ali čini mi se odokativne i bez mnogo rezultata) pa se javljam radi dogovora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Uto Feb 17, 2015 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Poštovani, obzirom na to da sam u prethodnom odgovoru pored Novog Beograda i Zemuna pomenuo samo Stari grad i Vračar, imao sam više poziva sa pitanjem da li se cena od 1900 dinara odnosi i na ostale delove grada i da li radim i u drugim opštinama i naseljima. Dakle, zbog svih zainteresovanih navodim da se cena od 1900 dinara odnosi i na Banovo brdo, Konjarnik, Zvazdaru, Železnik, Dušanovac, Voždovac.... da ne nabrajam dalje. Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Sub Maj 23, 2015 10:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
AKCIJA!!!

Poštovani,
do 30.06.2015. važi popust od 10 posto na uslugu kompletne fizikalne terapije!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Ned Nov 20, 2016 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 20, 2016 4:46 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima...
Imala sam više od godinu dana problem sa nekom tetivom u ramenu. Bili su mi otežani pokreti tom rukom i imala sam ogromne bolove, dešavalo se i da me bude noću.Pokušala sam da rešim problem u domu zdravlja i nije uspevalo. Sa Draškom sam počela da radim fizikalne terapije i posle 15 tretmana mi je dosta bolje. Ne mogu da kažem da sam se potpuno oporavila ali mi je dosta lakše, odnosno dosta bolje funkcionišem. Radim uredno vežbe svakog jutra i rame se polako razrađuje.
Ovim putem mu se zahvaljujem i prepoučujem od srca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FIZIKALNA TERAPIJA KUCNE POSETE
PostPoslato: Ned Jun 04, 2017 4:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 09, 2014 9:38 pm
Postovi: 17
Poštovani, od 01.06. do 01.09.2017. god. važi letnji popust od 20% na uslugu kompletne fizikalne terapije!!!
Ovakav vid sprovođenja terapija u kućnim uslovima, najviše odgovara pacijentima koji se otežano kreću, koji su imali teške povrede, prelome i sl. Dakle, NE MORATE IZLAZITI IZ SVOG STANA, A MOŽETE DOBITI NAJSAVREMENIJU I KOMPLETNU USLUGU FIZIKALNE TERAPIJE U SVOM STANU!!
Terapija se sprovodi najsavremenijim engleskim BTL aparatima.
Za sva pitanja i informacije, zvati od 08:00 do 20:00 radnim danima, a subotom od 08:00 do 15:00. na telefon 061/233-97-34


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: