Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u laktu
PostPoslato: Sre Jan 25, 2017 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 25, 2017 1:35 am
Postovi: 1
Pozdrav svima, imam jedan problem sa laktom. Pre oko godinu i po dana sam sa drugarima igrao basket, kada su svi otišli svojim kućama, par drugara i ja smo ostali da gađamo na koš pre no što se i mi uputimo svojim kućama. Gađali smo s malo veće razdaljine, naravno za to treba malo više snage, u trenutku kada sam izbacio loptu, osetio sam jaku bol u desnom laktu koja nije prestajala. Odlučio sam da napravim pauzu i odmorim par dana dok se malo ne oporavim. Kada je bol prestala, odlučio sam da sa drugarima opet odem na basket. Uzeo sam da šutnem par puta na koš pre nego što krenemo da igramo, i opet, u trenutku kada sam izbacio loptu, opet sam osetio istu bol kao ranije. Onda sam pauzirao malo duži vremenski period, nisam išao na basket otprilike dva meseca, kada sam se vratio na teren, posle par šuteva se dešavala ista stvar, ali ja više nisam mario i nastavio sam da igram, ali se trudio da uopšte ne šutiram, nego da taj posao prepustim drugarima iz ekipe :D
Bol sam osećao samo kada šutiram loptu, ali od skoro je bol iznenada počela da se javlja dok sam bio u stanju mirovanja. E sad, jedno vreme sam išao i u teretanu, par puta mi se desilo da me zaboli dok radim neke vežbe, pa prekinem trening i sledeći put izbegavam iste. Slika

Pronašao sam na internetu ovu sliku, boli me u istom delu gde se nalazi crvena tačka. Da li bi neko od vas mogao da mi pomogne, šta bi trebalo da radim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: