Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u kolenu - Pozadi
PostPoslato: Sre Okt 19, 2016 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 13, 2016 3:23 pm
Postovi: 3
Pozdrav ljudi,
imam problem sa kolenom. Inace trčim rekreativno i nisam imao problema sa bolovima u kolenu...Levo koleno je u pitanju...Bol je pozadi, na sredini ili ispod pregiba kolena ne mogu da osetim tačno ... A zasto se desilo pokusacu da objasnim.
Prošlog ponedeljka i utorka sam od jutra do mraka stajao pored kazana za rakiju... pored tog stajanja dugo sam i čučao... Već u utorak ujutru sam osetio neki bol, ali ništa stračno... U sredu sam šepao, ali opet, ništa strašno... U četvratk situacija boljam u petak takodje... U subotu me je samo "zatezalo" pozadi ali nije bolelo... Onda sam opet bio u sličnom položaju kao u ponedlejak i utorak, ali to je trajalo oko sat vremena... bol je sve jača, opet šepam... u nedelju jedva hodam, bol u celom kolenu... Minimalno sam se kretao sve do juče, uz geganje... Iz dana u dan je kao malo bolje, ne boli više celo koleno nego samo pozadi kad hodam... prvih par desetina koraka ne boli ,ali posle počinje... ne želim da pokusavam da hodam nesto više jer se plašim da ne pogorsam situaciju. A frka mi je jer za 5 dana idem u Holandiju na 20dana...Mazao sam fastum gel...
Evo sada dok sedim i kucam ne boli me ništa... Na dodir osećam nešto ali ne bih to mogao nazvati bolom. Takodje nikakvog otoka nije bilo ni u jednom trenutku...
Molim vas za savet! HVALA!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: