Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Banja
PostPoslato: Sre Apr 18, 2018 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 18, 2018 8:34 pm
Postovi: 1
Postovani ,

Imam jedno pitanje.Prvi put sam operisan septembar 2015 posto sam zadobio teske telesne povrede u saobracajnoj nesreci polomljena butna kost na vise mesta ,patela i casica na tri mesta.Vise od godinu dana sam lezo u gipsu,tako da sam u Banju stacionarno lecenje dobio od lekarske komisije 23.01.2017. Banju sam koristio od 30.01.2017 do 5.03.2017 god. (21 dan + 15 dana).Posle sam isao ambulantno od 28.03.2017 do 08.01.2018 god.Od 09.01.2018 do 19.01.2018 na VMA je uradjena druga operacija noge i to odstranjeni osteofiksacioni materijal i ucinjena je masivna adhesioliza kvadricepsa(lat.extractio corp.alienorum metal,artholysis genus sin. qudarcipitolysis sec. Thompson) Posle operacije imao sam jake bolove u predelu proksibalne tibije sa medijalne strane i lezo sam dva meseca dok bolovi nisu splasnuli noseci turtol ortozu.10.04.2018 god.ortoped daje predlog za stacionarno lecenje od 21 dana u Banji.17.04.2018 urucuje mi se misljenje prvostepene komisije da nemam pravo na stacionarno lecenje .Napisano je da prema pravilniku o med.rehab. u staci. zdrastve.ustanovi specijalizovanim u stacionarnim uslovima se moze odobriti jednom nakon povrede.Nije napisano po kom clanu.
Zanima me da li imam pravo posle druge operacije stacionarno lecenje u Banji?
Hvala na razumevanju.
Pozdrav,


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: