Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 13, 2007 6:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 10:02 pm
Postovi: 230
Kakavi AQUA Detox ljudi kakvi bakrači...

Ovo je užasno ozbiljan problem i ovakve MLM obmane ne smeju NIGDE da stoje na ovom forumu, naročito ne na ovako ozbiljnoj temi.

Pozivam admina da obriše ovu prevaru, ali manje upućenima u to šta je zapravo AQUA detox preporučujem sledeći članak:

http://www.devicewatch.org/reports/aquadetox.shtml


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 14, 2007 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 18, 2007 10:30 am
Postovi: 39
Omega je napisao:
Kakavi AQUA Detox ljudi kakvi bakrači...

Ovo je užasno ozbiljan problem i ovakve MLM obmane ne smeju NIGDE da stoje na ovom forumu, naročito ne na ovako ozbiljnoj temi.

Pozivam admina da obriše ovu prevaru, ali manje upućenima u to šta je zapravo AQUA detox preporučujem sledeći članak:

http://www.devicewatch.org/reports/aquadetox.shtml


Slazem se sa omegom, akvadetoks i ostalo staviti u neki drugi forum ˝nadrilekarstvo˝ili tako nesto... Boze sacuvaj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 4:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 04, 2007 1:09 pm
Postovi: 30
Dobro, procitala sam clanak u kome pise da je AGUA DETOX prava prevara, ali meni jos nije jasno kako mi se stanje znacitelno podobrilo nakon koreistenja tog aparata. Napomijnem da nisam mogla ni da hodam normalno. Dijagnoza desnog i levog kuka je asepticna nekroza. Ortoped je odmah preporucio operacija. Evo prosla je godina od tada i ja slobodno hodam , a snimci MG pokazuju da se hrskavica obnavlja.
Isto tako ja pred dve godine lecila sam se od Morbus Hodkin- nodularna skleroza i primala veoma jake citostatike- Terapija BICOP. Nakon 4 ciklusa nisam mogla dalje. Leukociti spali na 1, hemoglobin 50, sve je bilo jako lose i nemalo izgled za napredak. Cekali 14 dana i hematolog rekao mi je da ne mozemo da cekamo vise, i ako za 7 dana mi ne bude bolje da cemo da prekinemo terapiju. Tako ja posla na DETOX i za sedam dana, krvna slika je bila super. Cikluse sam doprimila.Hematolog nije mogao da veruje. On kad sam otisla na kontrolu je vec spremio dve kesice krvi da me potkreni....ali nije trebalo i vratio ih je.
Drugi slucaj je sa mojoj poznajnici koja je imala CIN 1 i nakon terapije, vise ga nema.
Koliko i da je cudno nekad i alternativa pomaze, megutim uvek treba se slediti i klasicna medicina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 5:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 18, 2007 10:30 am
Postovi: 39
gorata je napisao:
Dobro, procitala sam clanak u kome pise da je AGUA DETOX prava prevara, ali meni jos nije jasno kako mi se stanje znacitelno podobrilo nakon koreistenja tog aparata. Napomijnem da nisam mogla ni da hodam normalno. Dijagnoza desnog i levog kuka je asepticna nekroza. Ortoped je odmah preporucio operacija. Evo prosla je godina od tada i ja slobodno hodam , a snimci MG pokazuju da se hrskavica obnavlja.
Isto tako ja pred dve godine lecila sam se od Morbus Hodkin- nodularna skleroza i primala veoma jake citostatike- Terapija BICOP. Nakon 4 ciklusa nisam mogla dalje. Leukociti spali na 1, hemoglobin 50, sve je bilo jako lose i nemalo izgled za napredak. Cekali 14 dana i hematolog rekao mi je da ne mozemo da cekamo vise, i ako za 7 dana mi ne bude bolje da cemo da prekinemo terapiju. Tako ja posla na DETOX i za sedam dana, krvna slika je bila super. Cikluse sam doprimila.Hematolog nije mogao da veruje. On kad sam otisla na kontrolu je vec spremio dve kesice krvi da me potkreni....ali nije trebalo i vratio ih je.
Drugi slucaj je sa mojoj poznajnici koja je imala CIN 1 i nakon terapije, vise ga nema.
Koliko i da je cudno nekad i alternativa pomaze, megutim uvek treba se slediti i klasicna medicina.

Verovatno je rec o fazi remisije odnosno poboljsanja, nemojte mislit da je to kraj... a hrskavica se ne obnavlja tako lako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 19, 2007 6:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 10:02 pm
Postovi: 230
gorata je napisao:
Koliko i da je cudno nekad i alternativa pomaze...

Naravno, samo svakave gluposti, ali i opasne stvari se danas narodu serviraju kao "alternativa". Previše je zloupotreba, tako da treba biti vrlo oprezan.

Ono što je sigurno, to je da AQUA DETOX nema nikakve veze sa obnavljanjem hrskavice. Drago mi je ako Vam je bolje, ali to nije od ovoga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 25, 2008 7:04 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Mar 19, 2006 10:07 pm
Postovi: 67
Lokacija: tu i tamo
Omega je napisao:
Da, toga sam se i plašio :(, samo što naši lekari ne znaju šta on radi, pa ga prepisuju kao salatu. On ti je uništio hrskavicu.

Jako si mlad, kod mladih osoba on deluje još agresivnije :( .

Nije ti se ništa, kako kažeš, proširilo, nego ciprocinal jednako uništava SVU hrskavicu u organizmu, i to tako što direktno ubija hondrocite, njene osnovne ćelije, čime se celokupna hrskavica razmekšava i propada.

Stradaju prvo najopterećeniji zglobovi, a to je u prvom redu koleno, pa onda i ostali.

Ako je za makar malu utehu, isto tako kao što naši doktori ne znaju šta ciprocinal radi, tako i ne znaju kako se mogu ublažiti bolovi u zglobovima, a u određenoj meri mogu.

Na žalost, hrskavica se povratiti ne može, ali se može koliko-toliko usporiti njeno propadanje.

Reci mi što preciznije koliko si pio ciprocinala i u kojim dozama?


Ne ne mogu da verujem da pored brufena postoji jos i taj lek koji unistva hrskavicu.

Da li ti lekovi kroz ikakve testove ili samo se prodaje lek za koji odredjeni organi dobijaju vecu proviziju.

Drago mi sto ja nisam pio to.

Postoji jedan nacin lecenja bez lekova - sa magnetom ovde:
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=22989

_________________
glukozamin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 25, 2008 7:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Mar 19, 2006 10:07 pm
Postovi: 67
Lokacija: tu i tamo
Omega je napisao:
Da, toga sam se i plašio :(, samo što naši lekari ne znaju šta on radi, pa ga prepisuju kao salatu. On ti je uništio hrskavicu.

Jako si mlad, kod mladih osoba on deluje još agresivnije :( .

Nije ti se ništa, kako kažeš, proširilo, nego ciprocinal jednako uništava SVU hrskavicu u organizmu, i to tako što direktno ubija hondrocite, njene osnovne ćelije, čime se celokupna hrskavica razmekšava i propada.

Stradaju prvo najopterećeniji zglobovi, a to je u prvom redu koleno, pa onda i ostali.

Ako je za makar malu utehu, isto tako kao što naši doktori ne znaju šta ciprocinal radi, tako i ne znaju kako se mogu ublažiti bolovi u zglobovima, a u određenoj meri mogu.

Na žalost, hrskavica se povratiti ne može, ali se može koliko-toliko usporiti njeno propadanje.

Reci mi što preciznije koliko si pio ciprocinala i u kojim dozama?


Ne ne mogu da verujem da pored brufena postoji jos i taj lek koji unistva hrskavicu.

Da li ti lekovi kroz ikakve testove ili samo se prodaje lek za koji odredjeni organi dobijaju vecu proviziju.

Drago mi sto ja nisam pio to.

Postoji jedan nacin lecenja bez lekova - sa magnetom ovde:
http://www.doktor.rs/forum/viewtopic.php?t=22989

_________________
glukozamin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Artroza kolena
PostPoslato: Pon Maj 24, 2010 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 20, 2010 8:29 pm
Postovi: 3
Nadam se da mi neko može odgovoriti na pitanje dok još nije kasno. Pošto imam urinarnu infekciju prepisan mi je ciprocilin od 500mg 2x1. Pre toga sam pila Panklav i sada osećam jake bolove u laktu, kao i u zglobovima prstiju. Da li ciprocinal i drugi antibiotici mogu biti uzrok?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: