Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 158 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Čet Maj 24, 2012 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 07, 2012 9:16 pm
Postovi: 34
kokal je napisao:
O Gervinovoj terapiji imate puno na netu a radi se o tome da se organizam ojaca mineralima,znaci pije se 13 x 0.2 dec. na dan sokove svezog povrca : cvekla,shargarepa,limun i kisela jabuka,i malo 1/4 lazice sode bikarbone..
pozz
Kokal

Da, GERSONOVA TERAPIJA.
Za mene - neizvodljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Čet Maj 24, 2012 11:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
corado je napisao:
Vuuuce ,ja vidatox nikad nisam prodavao niti ga imam za prodaju da bih bio prevarant .Za razliku od tebe koji si nudio vidatox na kucnoj adresi za 150 evra a i prodavao jednu" bocicu za 150 evra.Ja u vidatox verujem i moram da verujem zato sto je moja majka operisana (karcinom dojke) i nije mogla da ima hemoterapiju i zracenje ,kad vec moram da ti se pravdam po kozna koji put.Koliko se secam ti si nabavljao i original sibirsku aroniju iz sibira a ne odgovori kad su te pitali gde ?
Znaci nemam vidatox za prodaju niti sam ga ikada imao ! Sandru licno neznam ,samo preko foruma ,necu ti nista vise odgovarati i pravdati se ,kazem ti mi smo ovde od muke ,a ti si zao covek ,ne mogu ti pomoci stvarno nikako !

Corado ako ima zlih onda si to ti sigurno,,prvo nikad nisam ja prodavao vidatoks nikome vec sam podijelio mejl svima kojima su se obratili na pp kome je trebalo nisam gledao kao ti veliki srbine ko kako prica i pise i odakle je vec sam kontakte dao svakom i ovdje i u bosni i hrv svuda jer su svi ljudi nacionalnost je totalno nebitna ovdje,samo da znas PRAVI SRBIN ce uvijek nekome pomoci i biti covek u svakoj prilici a narocito u ovoj muci,ti to ne znas vidio sam odavno jer nisi ni c od coveka! Drugo da sam htio da ga prodajem sigurno bih zaradio dosta a bio bih daleko jeftiniij od ovi humanih gmizavaca ovdje sto su obmanjivali narod na muci ali meni na ovakav nacin ne treba niti jedan dinar a kamoli da prodajem navodni lijek za tumore! Trece sto pominjes neku bocicu sto sam je ovdje prodavao ne razumiijem te nikako ovdje se nista ne moze izbrisati to sam ti vec davno pisao kada sam komentarisao ove obmane i prevare sandre olosa,ja sam nudio pola bocice vidatoksa koja je ostala i da ne propadne sam nudio ako nekome treba da mu je pokloniim i posaljem samo da plati postarinu,NISAM JE PRODAVAO A TO DOBRO ZNAS nemam vremena da trazim tu poruku ovdje na forumu ali tebi kazem nadji tu gdje sam prodavao pa je postavi da se vidi,psiho! i trece ja sam pisao samo lose o tom vidatoksu jer iz licnog iskustva nemam razloga da pisem nesto pozitivno o tim kapima i pisao sam da ljudi ne shhvataju te kapi kao nikakav lijek ili nesto sl ,tako da to sto pises o mojoj prodaji kapi je stvarno nevidjena glupost! Za sibirsku aroniju sam odgovorio zeni gdje se moze kupiti i to sam odgovorio na pp a ne ovdje na forumu a ti sve znas i shvatas na sebi svojstven nacin a koji je sve samo ne dobar,ljudi koji prodaju tu aroniju koja je iz sibira njihov sajt je www.armedina.com ,i jos nesto corado ti toliko pises izmisljene sstvari o meni da je takva istina neko bi se vec javio ovdje da kaze kako sam prodavao ili nesto slicno,jadan si i tu nema sta da se prica narocito sa onakvim komentarom zbog kog sam ti poslao poruku na pp!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Ned Maj 27, 2012 11:34 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
ovo si vuuuce ti napisao ,i molim te rekao sam ti necu vise da polemisem sa tobom ,imam ja svojih briga ,prvo si rekao da sam ja Sandra ,pa da sam olos ,gmizavac ,prevarant ali pisi ubuduce sta hoces ,necu ti odgovarati iz postovanja prema drugim ljudima ,toliko od mene .
O ovom vidatoxu ja nista dobro ne mogu reci,pola flasice je ispijeno do sada stanje se pogorsalo,vise se nece uzimati to je sigurno! price tipa da on tako djeluje kada unistava tumor su po meni smijesne,i nadam se da samo ne izaziva gore stanje! mozda nekom on djeluje dobro ali do sada na forumu ne procitah od nekog kako mu se stanje popravilo od njega i smanjio ili unistio tumor! ako nekom treba i misli da mu moze pomoci,pored svega ovog sto sam napisao o tom nazovi lijeku,ostala je jedna nova flasa pa neka se javi,,,sve najbolje onima koji ga uzimaju i nadam se da ima stvarno dobar efekat,iako posle svega o njemu ne zelim nista da cujem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Ned Maj 27, 2012 1:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2012 11:51 pm
Postovi: 9
Vidatox je Homeopatski remedi.Homeopatija sama po sebe ne moze izleciti vec moze naterati -isprovocirati imuni sistem da reaguje a kad reakcija pocne onda treba prekinuti terapiju i pustiti imun sistem da deluje.U medjuvremenu mu moramo pomagati detoksifikacijom i pravilnom ishranom a to je organska "ziva" hrana i to povrcem (ne vocem i ugljenim hidratima) i mnogo vode(zive vode izvorske) da se izbace otrovi .Cesto prilikom unishtenja patogenih mikroorganizama(kandida i paraziti) u organizam dolazi do povecanja otrova od unishtenja kandida i sl. i tada dolazi do povecanja simptoma te.kriza koja moze dovesti do obilnih krvarenja jer organizam ne moze kroz bubrega to isfiltrirati i izbaciti pa se deshava krvarenja veoma obilna kroz kozu..otvoti se rana koja krvari pa se onda mora pratiti krvna slika -hemoglobinako je slika dobra to znaci da organizam izbacuje unishtene tumore otrove i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Ned Maj 27, 2012 7:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Kad ti corado pomenes postovanje prema drugim ljudima najezim se,a gdje ti je bilo postovanje prema drugim ljudima kada si stao na stranu olosa sandre i sa njom i njenim nalozima,napao onu cicamacu sto je samo pitala sandru zbog cega je njoj prodala "vidatoks" u obicnoj bocici od kapi za nos,toj djevojci kojoj je majka umrla od tumora,gdje ti je tad bilo postovanje nego ste je svi napadali i stali na stranu tog gmizavca sandre,sta bi tad sa postovanjem??? Ej sandra joj poslala i prodala u bocici od kapi za nos "vidatoks" !!! Zbog toga sam te uvijek prozivao da si sandrin lazni nalogi pisao o tebi sve najgore kao i o sandri,,da ne pominjem tvoju drugu poruku od kako si se uclaniio na forum,u kojoj posle 3 dana od uclanjena pises da samo njoj sandri na forumu vjerujes,smijesno,ako nisi njen lazni nalog onda za tvoju inteligenciju nemam komentar! Pokazao si sta je tvoje shvatanje srbina i coveka,to ako neko ne govori ekavski da je automatski covek drugog reda,govori o tebi koliko si jadan,ogranicen,zao! Posto si mi pisao kako si neki privatnik,onda znas kad se nesto prodaje onda se tu radi o zaradi!!! Ja jesam tu bocicu dao osobi sa foruma kojoj je trebala ali nisam nista zaradio na njoj,nisam ga prodao kako ti pises zato i kazem nadji gde sam prodavao vidatoks,poslao sam i naplatio koliko je mene kostala 150e,tj nesto malo manje,i dao joj mejl preko koga je narucila i zna da je tolika cijena vidatoksa,i da ja nisam zelio nikakvu zaradu od toga,a kao sto si napisao tu moju poruku vidi se koliko negativno pisem za taj vidatoks i koliko mi je bilo stalo da ga nekom ne prodam vec proslijedim jer sam vidio koliko moze da pogorsa stanje i to svakom kazem,i nadam se da ce nekome pomoci ali ja sumnjam sa razlogom u taj nazovi lijek. Vec sam rekao da su mi pare bitne mogao sam da prodam ko zna koliko ovog vidatoksa jer je epidemija ovog zla svugdje oko nas,ali mi ne trbaju pare na takav nacin! Ja sam se trudio da koliko mogu a nije nista znacajno pomognem bilo kome vezano od nabavke vidatoksa pa bilo sta drugo,jer znam kakva je ovo muka,podijelio sam svakome ko se javio mejl za vidatoks i nadam se da ce svi sverceri nestati i da ga vise niko nece prodavati po cijenama 250-300e,,,a prevarantima na celu sa sandrom ce Bog pokazati kako ce i na sta trositi pare zaradjene na takav nacin!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Uto Maj 29, 2012 10:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Mozda nece biti korektno ono sto cu napisati,ali molim vas,razumite.Mog brata nema vise od mesec dana.Izgubili smo bitku,iako smo se grcevito borili do poslednjeg casa.Moji utisci o vidatoxu? Nije mu olaksalo patnje,kratki su bili momenti kad mu je bilo "bolje".I drzao se junacki,hrabro,kao da boluje od gripa i da je pitanje dana kad ce ustati.Pisala sam,imao je samo 25 god.Znam,kasno smo saznali za bolest,za vidatox,kasno je bilo za put u Italiju,Kubu.Nemam prava da ubijam volju i veru u lek,onima koji se bore.Zao mi je samo sto nismo imali vise mogucnosti za izbor.Oprostite mi,molim vas,ali ne znam nikog ko se izlecio.Citam ovde,cujem,ali isto tako,vecina njih,koje smo upoznali i sa kojima nas je zblizila bolest,vec su izgubili ili gube u ovoj zivotnoj borbi.Zelim da nisam u pravu,da me svi ovde demantujete,da javljate samo da je bolest iscezla i da vidatox jeste cudo.
Nisam se javila da bih pisala o ovome,jednostavno krenulo je.Valjda je to ono u nama sto cuci i ceka svaki zgodni momenat da "krene".Ovo je sada bila moje potreba da kazem,da vidatox nece nikome da naskodi,ali i da tesko da ce ikome pomoci.
I imam potrebu da kazem da imam najbolje iskustvo sa Vuuukom.Sam mi se javio,ponudio pola bocice leka,bez nadoknade.I stoji to da sam ja njemu poslala adresu na koju ce poslati citavu bocicu leka.Devojka koja je uzela lek kod njega je insistirala da plati 150e,jer je bila vise nego srecna sto je lek pronasla,ali je on odbio.Platila je manje.To jeste bilo tako.I sve vreme,dok smo se borili za bratovljev zivot stizale su njegove poruke.A i kasnije.I sada mi stizu njegove poruke utehe.Zato sam imala potrebu da napisem ovo i verujte,nije ovo nikakav dil.Zahvaljujem njemu na toplim ljudskim recima,kao i divnom momku (javljao se ovde) Coje,koji je imao snage da za mene nadje prave reci iako je imao sopstvenu tragediju.
Zelim svima puno srece u izlecenju.Neka pomogne vidatox,cudesni melemi iz C.Gore,iz Barajeva,Holandije..Bilo sta,samo da pomogne.Bila bih mnogo srecnija da je to nasa zvanicna medicina,ali tako je kako je!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Uto Maj 29, 2012 10:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Obecala sam da cu javiti rezultate.

Moj tata je operisan od raka na debelom crevu Novembra prosle godine. Ostale su metastaze na plucima i jetri.
Od Januara ove godine imao je dva ciklusa ht.
Od 22. Januara uzima Vidatox, to je sada cetiri meseca. Ostalo mu je jos 2/3 trece bocice.
On se pridrzava dijete baziranoj na krvnoj grupi, i to samo 50%.
Pije surutku i aroniju.
Rezultati su pokazali da na plucima nema promena, dok na jetri ima duplo uvecanje. Sada je 50mm. Tumor markeri pokazuju porast takodje. Poredim sa rezultatima od Decembra prosle godine.

HT je podneo relativno dobro. Hladnoca, treperenje telu i dijareja su bile primarni problemi. Svakodnevne aktivnoti su recimo 70% od onih pre bolesti. Nema bolova vezanih za jetru.

Ja licno verujem da je pozitivan stav prema svemu osnova za bilo koji aspekt u zivotu. Na zalost moj tata nije bas vican tome.

Sigurna sam da su promenjeni nacin ishrane, dijeta i Vidatox dosta uticali na tatino sveopste stanje. Kako i u kojoj meri, ja ne znam. Jedino sto znam je da je njegovo sveukpno stane bolje od onoga sto citam o drugim pacijentima.

Kada sam prosli put razmisljala kako cu nabaviti Vidatox bilo je puno lakse. Postojala je celina u celoj ovoj prici. Celina nije bila skrz popunjena, ali je bila celina.
Sada je od te celine ostalo vrlo malo, za mene nedovoljno. Tako da ako tata nastavi da uzima Vidatox, ja sam resena ici na Kubu.

Tuzno je da ljude ne vide vaznost razmene iskustva ovde. Sve Vidatox teme su najcitanije, a ipak se samo par nas javlja sa onim sto nas sve zanima. To je vec neka druga tema.

Idemo dalje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Sre Maj 30, 2012 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 12, 2012 6:11 pm
Postovi: 14
Jelena, kako moj otac ima istu dijagnozu kao i Vas, znam kroz sta prolazite. Drago mi je da je Vas utisak o ocevom stanju pozitivan. Moj otac takodje pije surutku i vidatox, a pored toga brojsov sok i jos par slicnih stavki koje se mogu naci na pijaci i u prodavnicama zdrave hrane. no pored toga, narucujemo i alternativni lek iz inostranstva, sa jedne privatne klinike u Izraelu, ali ne zelim da pravim nikome reklamu ovde niti zelim da neko pomisli da lovim u mutnom, jedino ako Vas bude interesovalo mogu Vama ili bilo kome drugom da posaljem link njihovog sajta. Svako dobro Vam zelim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Pon Jun 04, 2012 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 7:21 pm
Postovi: 18
postovani, evo me sa novim izvestajem. danas sam dao krv i PSA=1
8 juna idem na drugi po redu konzilijum, ja sam prezadovoljan ovim rezultatom.
dva meseca je proslo od kad sam dobio hormonalnu inekciju i isto toliko
koristim vidatoks dva puta dnevno po 5 kapi i to tacno u 8 sati ujutru i uvece.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Pon Jun 18, 2012 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 8:21 pm
Postovi: 19
Dugo se nisam javljala, ali ne mogu napisati ništa lijepo.Sad je prošlo tri mjeseca kako moj otac uzima Vidatox.Pije dva dana je išao na ultrazvuk abdomena i na jetri se u oba režnja vide multiple hipohogene nodozije lezije vel. do 35 mm koje prvenstveno odgovaraju presadnicama osnovne bolesti.Također su mu prekjučer otkazale noge kao da su mu od gume, boli ga kičma naročito ga peče ispod lijeve lopatice(inače je uživotu dosta patio na kičmu i išijas).Na detaljnom rengenu kralježnice i zdjelice se vidi dosta degenerativnih procesa, ali ne metastaze.Naš prijatelj liječnih kaže da je gore to sa jetrom nego da ima na kostima.U srijedu ga vodimo kod urologa i onkologa,ali ne znam da li ima kakve nade.Da li netko ima iskustva sa metastazama na jetri i da li mogu od toga otkazati noge?Molim vas dajte mi bar nekakav savjet!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Uto Jun 19, 2012 8:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 7:21 pm
Postovi: 18
tanja47 je napisao:
Dugo se nisam javljala, ali ne mogu napisati ništa lijepo.Sad je prošlo tri mjeseca kako moj otac uzima Vidatox.Pije dva dana je išao na ultrazvuk abdomena i na jetri se u oba režnja vide multiple hipohogene nodozije lezije vel. do 35 mm koje prvenstveno odgovaraju presadnicama osnovne bolesti.Također su mu prekjučer otkazale noge kao da su mu od gume, boli ga kičma naročito ga peče ispod lijeve lopatice(inače je uživotu dosta patio na kičmu i išijas).Na detaljnom rengenu kralježnice i zdjelice se vidi dosta degenerativnih procesa, ali ne metastaze.Naš prijatelj liječnih kaže da je gore to sa jetrom nego da ima na kostima.U srijedu ga vodimo kod urologa i onkologa,ali ne znam da li ima kakve nade.Da li netko ima iskustva sa metastazama na jetri i da li mogu od toga otkazati noge?Molim vas dajte mi bar nekakav savjet!

pozdrav tanja,pogledaj http://infosativex.blogspot.com/feeds/posts/default.
cena je velika, tri bocice - kapsule marihuane-kostaju 1200 evra ali mozes kupovati, svaku posebno. ja sam kontaktirao sa njima i odmah ti odgovaraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Uto Jun 19, 2012 12:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
mnenad11 je napisao:
tanja47 je napisao:
Dugo se nisam javljala, ali ne mogu napisati ništa lijepo.Sad je prošlo tri mjeseca kako moj otac uzima Vidatox.Pije dva dana je išao na ultrazvuk abdomena i na jetri se u oba režnja vide multiple hipohogene nodozije lezije vel. do 35 mm koje prvenstveno odgovaraju presadnicama osnovne bolesti.Također su mu prekjučer otkazale noge kao da su mu od gume, boli ga kičma naročito ga peče ispod lijeve lopatice(inače je uživotu dosta patio na kičmu i išijas).Na detaljnom rengenu kralježnice i zdjelice se vidi dosta degenerativnih procesa, ali ne metastaze.Naš prijatelj liječnih kaže da je gore to sa jetrom nego da ima na kostima.U srijedu ga vodimo kod urologa i onkologa,ali ne znam da li ima kakve nade.Da li netko ima iskustva sa metastazama na jetri i da li mogu od toga otkazati noge?Molim vas dajte mi bar nekakav savjet!

pozdrav tanja,pogledaj http://infosativex.blogspot.com/feeds/posts/default.
cena je velika, tri bocice - kapsule marihuane-kostaju 1200 evra ali mozes kupovati, svaku posebno. ja sam kontaktirao sa njima i odmah ti odgovaraju.


tanja47, moj tata ima metastazu na jetri. On nema bolova.
mnenad, da li znas kako deluju te tablete?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Uto Jun 19, 2012 5:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 9:18 am
Postovi: 28
Nakon skoro 2.5 godine zestoke borbe izgubili smo i bitku i rat protiv metastaza po celom telu nase majke. Posvetio sam sav svoj zivot ne bi li uspeo da je omogucim bolji i duzi zivot i mislim da sam uspeo delimicno, jel je lekari nisu davali do 9 meseci maksimum. Ako nekom treba imam tri bocice vidatoxa, sa racunom, nabavljeno iz Albanije, po ceni od 500eu, koliko su mene kostale, takodje imam i oko 35ml najkvalitetnijeg THC ulja od kanabisa, sto se moze proveriti, pravili smo sami po recepturi rika simpsona. Ova kolicina ulja je dovoljna za dva do tri meseca, u zavisnosti u kojoj fazi se nalazi onaj kome, na zalost, ovo treba. Ulje je uspevalo da dize mamu vise puta, da nam podari lepe razgovore sa njom i lepo raspolozenje u tom paklu od mucenja, takodje nijednom nije uzela trodone, a imala je rasuto zlo po celom telu. imam i celo pakovanje trodona i mnoge druge lekove, XELODU, DCA kanadski, soda bikarbona bez aluminija i mnogo toga drugog sto nam je ostalo. Aparat za kiseonik jedan od najboljih takodje, kupljen nov, sa kutijom i racunom pre mesec dana i sa novom bocom od 5 litara. Mozete se javiti na private, sve prepustam onome kome zaista treba po nabavnim cenama, ne racunajuci moj rizik i moj trud dok nisam sve to nabavio. Dosta toga cu pokloniti od lekova sto sam nabavio iz USA, Kanade, meni, na zalost, vise ne treba. Vidatox je nabavljen pre mesec i po dana, ima rok do 2014 godine, pravilno je cuvan, a ulje je, garantovano, uz mogucnost provere vase, napravljeno od najbolje konoplje sa maksimalnim postotkom THCa.
Molim zlonamerne da me zaobidju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Sre Jun 20, 2012 10:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:13 pm
Postovi: 5
POKLANJAM jednu neotvorenu bocicu vidatox kapi i jednu potrosenu malo vise od pola. Jednu sam kupila direktno na Kubi a drugu sam nabavila preko Laure. Moj otac je preminuo pre dvadeset dana,ne zbog kancera,vec zbog mozdanog udara,imao je 58 godina. Pio je vidatox kapi,popio je vise od pola bocice i bili smo sigurni da ce pobediti kancer i na neki nacin smo ga i pobedili.
NE ZNAM da li je vidatox doneo nesto dobro,vise to nije ni bitno,ali znam da je verovao ON zajedno sa nama da ce pomoci.
Zato POKLANJAM te kapi nekome kome ZAISTA TREBAJU,nikada ne bih mogla uzeti jedan dinar za njih,iako mi nije bilo lako da ih platim.
Pitam se samo, svi VI sto kazete da su vam ostale,kako mozete da prodate?
I svi VI sto raspredate price,kujete zavere,optuzujete nekoga,NEMATE VI nikoga bliskog sa ovom blescu ovde ste samo i iskljucivo da zaradite.
NEKA SE JAVI NEKO,KOME ZAISTA TREBAJU KAPI POKLONICU MU IH.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox - kubanski lek protiv tumora - utisci pacjenata
PostPoslato: Čet Jun 21, 2012 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2012 8:21 pm
Postovi: 19
Kad smo naručivali Vidatox iz Albanije nisam mislila da je čudotvoran, samo sam se nadala i da može bar da zadrži stanje kakvo je,ali sad sam uvjerena da nema nikakvog efekta da je to zaista bacanje novaca premda nije tako skup.Jučer smo odveli tatu na pregled kod doktora i on će ga u utorak primiti u bolnicu gdje će mu napraviti pretrage koje bi obavljali mjesecima od kuće.Želim reći da još nisam srela čovjeka tako humanog koji stvarno želi da pomogne pacjentu, a i njegovoj obitelji.Moram priznati da mi je malo psihički lakše premda nisam baš velikog optimizma.Šokirana sam razvojem bolesti moga tate.U srijedu je sam išao na rengen, a u četvrtak na ultrazvuk i popeo se bez problema na četvrti kat na kom stanuje da bi mu u subotu otkazale noge i sada ga vozimo u kolicima. Užasno ga boli ispod lijeve lopatice da li netko zna da li može to od metastaze i tako brzinski.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 158 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: