Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 5:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
I jos nesto: vidim da ljudi cesto pominju da su kasno saznali za bolest. to je uglavnom rezultat nemarnosti i neznanja nasih lekara (koji se by the way puvaju kako su ne znam ni ja kakvi strucnjaci) i losih aparata po domovima zdravlja i bolnicama. Da li se neko mozda tuzio povodom toga sto lekar na vreme nije otkrio bolest?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 6:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Atina, ima istine u tome sto pises. Medjutm i mi smo nemarni. Postoji tema u vezi toga: zdravlje-forum/odnos-medicinsko-osoblje-pacijent-porodica-srbiji-t42338.html
Ova tema je u vezi Vidatoxa. I svi se mi nadamo ovde da procitamo iskustva sa ovim serumom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 12:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Da li sam dobro razumela da je bocica od 30ml Vidatoxa kad se porucuje sa Kube 200 evra (bezobrazno mnogo), a kad se kupi u Tirani 120 evra?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 1:16 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Evo jednog primera ,sigurno tacan! Majka mog prijatelja ima maligni karcinom pluca oko 5cm , uzimala je VIDATOX 3 meseca i na ponovnom snimku karcinom se smanjio na 1,5 cm! Doktor je pitao zenu sta uzima ,ona rekla neke cajeve ,nasta je on odgovorio "MA KAKVE CAJEVE KORISTILA NASTAVI I DALJE DA IH UZIMAS ,OVO JE CUDO" !!! Eto dragi prijatelji od tad ja verujem u VIDATOX !Pa mislim da snimak ne moze da bude psiha , to se barem vidi .
Da se razumemo ,ja sam za zvanicnu medicinu ,pa normalno,ali sigurno treba probati i pomocna sredstva iz prirode pa dali ona bila homeopatska ili ti psihopatska nema veze ,odmoci sigurno ne moze !
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 10:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
corado je napisao:
Evo jednog primera ,sigurno tacan! Majka mog prijatelja ima maligni karcinom pluca oko 5cm , uzimala je VIDATOX 3 meseca i na ponovnom snimku karcinom se smanjio na 1,5 cm! Doktor je pitao zenu sta uzima ,ona rekla neke cajeve ,nasta je on odgovorio "MA KAKVE CAJEVE KORISTILA NASTAVI I DALJE DA IH UZIMAS ,OVO JE CUDO" !!! Eto dragi prijatelji od tad ja verujem u VIDATOX !Pa mislim da snimak ne moze da bude psiha , to se barem vidi .
Da se razumemo ,ja sam za zvanicnu medicinu ,pa normalno,ali sigurno treba probati i pomocna sredstva iz prirode pa dali ona bila homeopatska ili ti psihopatska nema veze ,odmoci sigurno ne moze !
Pozz


Hvala corado sto si podelio ovo iskustvo sa nama. Divna vest.

Mislim da samo covek koji zaista voli i zna svoj posao moze dati takav komentar. Mislim na lekara. Covek definitivno stoji cvrsto na zemlji.

Ja sam misljenja je u svakoj situaciji, pre svega, bitan stav. A onda slede medicine. I to je stvar odluke. Na zalost manje je informacija o alternativnoj medicini. I ta odluka je teza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 08, 2012 12:21 am
Postovi: 2
Zdravo, treba mi pomoc u vezi Vidatox-a. Moj otac boluje od Ca pluca, zelim da narucim vidatox za njega.
Ovde svi pisu da je bolje i sigurnije naruciti sa Kube nego iz Tirane.
Kako se narucuje sa Kube, jel preko neke farmac. kuce pa se plati kada stigne postom (ili ne ide postom) ili preko gdje Laure (mada mi je rizik da uplatim na racun a stize preko turista-to mi je bas cudno), jel neko uopste tako narucio i da mu je stiglo??
Svi pisu o tome da ga koriste a niko kako je konkretno nabavio.
Hvala svima koji pomognu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 11:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Pogledaj temu escozul lek protiv raka ,imas sve ama bas sve(doduse tema je zakljucana).Slobodno preko Laure ,nemas brige ,stiglo svima i tebi ce.Mozes i u Tirani svejedno ,objasnjeno vise puta.AJMO SAD O DEJSTVU VIDATOXA I ISKUSTVIMA ONIH KOJI GA KORISTE ,JAVITE SE SLOBODNO !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 24, 2012 12:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Mozda je rano da ja nesto kazem o VIDATOX-u jer ga moj brat koristi tek nedelju dana.Bolovi su i dalje jaki,i dalje je na morfinu,ne ukidamo terapiju,ali definitivno je da bolje spava.Nisu to spektakularni rezultati,ali je pomak svakako...Videcemo za koji dan..Saradnja sa lekarom nam je losa,tako da je nemoguca misija dobiti neku slabiju dozu morfina ili bar trodone,pa da vidimo sta onda.Znate ono,ako ces ti da odredjujes terapiju,onda ti ne trebam ja,idi kuci pa se leci !!! I da,VIDATOX smo dobili iz Albanije,ne mislim da ima razlike,jer lepo stoji da zvanicnih distributera Vidatoxa ima i u Tirani i Italiji.VIDATOX je predstavljen i Srbiji,ali za sada nema interesovanja.Tu se apsolutno slazem sa onim sto kaze corado,zakoni trzista i farmaceutska mafija nas vode u drugom pravcu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2011 10:33 am
Postovi: 13
Da se oglasim i ja po pitanju delovanja Vidatoxa... Mama ga uzima vise od mesec dana.. Juce smo nosili papire kod doktorke koja je poredila rezultate,od pre 3 meseca i ove sada... Na plucima je pocela da joj se stvara voda,bili smo na punkciji,posle koje normalnije dise. Na jetri su se promene uvecale za 2mm. posto su joj napokon snimili i kosti i utvrdili da je i tu metastaziralo,utvrdili su da su joj dva rebra sa leve strane skroz "pojedena"(zracenje ne vredi jer se stvara voda i rebra su toliko unistena).Bol u predelu rebara ima jos pre 7,8 meseci,kada je bila i na onkologiji i u njenom d.zdravlja...svi su rekli da to nije nista...dok se nisu pojavili simptomi vec na zalost jasno vidljivi i dok moja sestra i ja nismo pocele da lekare vucemo za rukave... 03.11.2011. dr na neurohirurgiji je mojoj mami "dao" tri meseca zivota,ukoliko joj ne odobre zracenje.. Medjutim imala je zracenje,sada dobija i ht oralno i pije Vidatox. Uz sve to je promenila i ishranu. Ali...ne znam sta da kazem,prognoze su svejedno bile lose i sada nam doktori govore da treba da budemo spremne..ALI NI SESTRA NI JA NISMO SPREMNE da je gubimo,vec da je povratimo... Nema apetit (od pre desetak dana bas),ima bolove u predelu rebara,stvara joj se voda...Ne znam da li je to puno ili nije,s obzirom na dijagnozu i zato ne znam sta je Vidatox i da li je nesto uradio,ali...zelim da verujem i ne zelim da mislim kako bi joj bez Vidatoxa bilo!!!! Moja mama je najdivnije stvorenje na ovoj planeti i zato zelim svim silama da verujem da cu jednog dana,zajedno sa njom uci na onkolosku kliniku,samo da im pokazem kako sam ja bila upravu,a ne oni,da je svaki covek individua i da mnogi zivoti ne mogu da se procene samo apartima i skenerima...ima nesto u svima nama sto ni jedan aparat ne moze da snimi,a to je volja za zivotom i ljubav koju dajemo i primamo,a nekada su i to presudne stvari!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 3:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 25, 2012 3:22 pm
Postovi: 11
Jelena *78. je napisao:
ima nesto u svima nama sto ni jedan aparat ne moze da snimi,a to je volja za zivotom i ljubav koju dajemo i primamo,a nekada su i to presudne stvari!!!!

Apsolutno se slažem sa tobom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 7:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Jelena*78, duboko si me dirnula svojim postom,valjda sto delimo slicnu sudbinu.Kopni neko pred tvojim ocima,a ti bi samo da imas carobi stapic da ga dotaknes i promenis stvari.Borim se sa tim saznanjem da mi umire neko ko ima tako malo godina,ko je tako nevin i drag,ko se nikad nikom nije zamerio.Nedam ga,budim se nocu jer mi se cini da je ustao,hoda, smeje se..Hocu da verujem da ce VIDATOX uciniti cudo,da ce to i biti tako.Ne verujem lekarima,ja mu dajem ne jos 2 meseca,nego jos 50 godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 25, 2012 8:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Uhhhhh prijatelji moji ,najezim se kad citam ovako nesto ,ali mislim na zalost kad je metastaza mnogo VIDATOX poboljsava kvalitet zivota ,smanjuje bol i usporava metastaze... ,na zalost , a u ranijim fazama je efikasniji .
Ajmo Sandra vreme je da se ukljucis malo savetom ...
Zelim vam svu srecu u ovoj borbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 11:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 11:24 am
Postovi: 2
Umnogome zahvaljujuci ovom forumu ja danas krecem za Tiranu da uzmem Vidatox za oca koji ima kancer pluca. Tumori stoje na mestu nemogucem za operaciju, i dok cekamo da stignu lekovi za hemo koja mu je prepisana KOJIH INACE TRENUTNO NEMA JER IH MINISTARSTVO NIJE NARUCILO NA VREME, nadamo se ipak. Jos uvek nema metastaza na drugim organima.
Znam da se ne radi ni o kakvom carobnom stapicu niti vradzbini i ocekujem da mu se poboljsa kvalitet zivota jer je to jedino sto sada mozemo da uradimo.

Znam takodje da je mozda kasno ali zelim da kazem da cu danas u 16 biti na autobuskoj stanici i ako ime neko kome treba Vidatox a kod sebe ima rezultate krvi i dijagnozu, neka dodje, donecemo brat i ja, naravno, ne treba ni da kazem to, po ceni leka. Zasto da ne pomognemo nekome ako mozemo bar ovako kad vec idemo?

Prestravila sam se kada sam cula u svom istrazivanju koliko ljudi grcevito zeli da nabavi Vidatox, dovijaju se ljudi, nalecu na prevare, muce se, salju za Kubu, cekaju i duze od mesec dana. Srbiju jede rak a nasi nadlezni nisu ni citostatike za nove bolesnike narucili na vreme pa smo sada na listi cekanja... U nekoj ozbiljnijoj zemlji odgovorni bi odgovarali za ubistva da se ovo desi. Katastrofa.

Pozdrav svima i ne odstajte u nameri da se makar kvalitet zivota poboljsa kada do ovoga dodje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 6:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:13 pm
Postovi: 5
Pozdrav svima,pre 5 nedelja otac mi je operisao kancer zeluca,tacnije izvadjen mu je komplet zeludac,kazu da su jetra,slezina,pluca i ostali organi cisti. U utorak krece sa hemoterapijom 5fu/lv(sta god to znacilo). Slucajno sam naisla na ovaj forum,u stvari na onaj sto je zatvoren. Tu sam i nasla mail od Laure i kontaktirala sam je,dobila sam uputstva za dobijanje leka i ovih dana treba da uplatim. Da li je neko uzimao tako lek i koliko vremena otprilike treba da stigne?
Hvala SandriO na svim informacijama koje sam dobila na ovom forumu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 11:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
PSN,

moj tata takodje treba da prima 5fu/lv, s tim sto on nije operisan, nisu mogli da mu izvade tumor zbog nezgodnog mesta i jer su smatrali da mozda ne bi izdrzao tako zahtevnu operaciju (u pitanju je jako tezak zahvat pancreaticoduodenectomy - tj. seckanje duodenuma i glave pankreasa). Zanima me da li su ti lekari rekli nesto u vezi sa tim sta treba da jede, koje nezeljene reakcije da ocekuje itd? Moj tata treba da primi hemoterapiju na KBC Bezanijska kosa. Nisu mu ni onkologa odredili. Samo ga je tamo poslao konzilijum sa I hirurske. Ne znam da li je to uobicajena procedura ili ne. Svaka informacija je dobrodosla.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: