Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 9:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Cerko, nemoj molim te. Ima jos tema sa vidatox imenom, pa ostavljaj tamo kome je do toga, kao sto i jesi. I to je dovoljno.
Jednom smo banovani... a ovde smo zbog iskustava.

Naravno svi dodju do leka i niko nece da javi kako ide posle mesec, dva... 6, godine.

Natasa, poslala sam pp.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 11:23 am
Postovi: 2
da li mi neko moze poslati kontakt za nabavku Vidatoxa?

zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 12:05 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Hvala Sandra,hvala za svaki tren izdvojen za mene i ljude ovde.Svet je zaista podeljen na ovce i vukove,pa ko se gde pronadje.Zao mi je zaista svakog ko moze da zivi od zarade na tudjoj nesreci.Meni se ovo desava danas,ali svakom se moze desiti sutra.Zelim svima svu srecu sveta i zdravlje,ali sam beskrajno tuzna sto sam dobila milion mejlova sa ponudom leka od 300,400e i slicno.imam lek,nabavicu jos,samo da krene u dobrom smeru,ne zalim ni evra,ako cu mu produziti zivot bar jedan dan.Hvala beskrajno jos jednom Sandri i svima onima koji su poslali reci utehe i nade.Mnogo je tesko biti COVEK !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 10:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 11:01 pm
Postovi: 2
Pozz svima, narocito Sandri, danas mi je stigao vidatoks i krenuli smo sa terapijom, pa cu se javljati kako napredujemo, zamolio bi sve koji koriste vidatoks duze vreme da pisu svoja iskutva, Puno uspeha zelim svima i jos jednom hvala Sandri, mislim da je tesko naici na takvu osobu kao sto je ona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 11:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Aco drago mi je da ste nabavili lek i da ce ga otac koristiti.
E ovako da ja napisem o dejstvu VIDATOXA kod mog svekra on koristi vidatox negde od 5 januara, nije imao nikakvih kontraindikacija poboljsao mu se apeetit, mallo je zivnu jer on pije Tarceva lekove koji su jedna vrsta citostatika, jako su skupi ali on se leci u hrvatskoj , moram reci HVALA BOGU da je tamo jer vec dve godine pune se bori sa ovom opakom bolescu, primao je hemoterapije godinu dana pa je onda iso na 30 zracenja i uspeli su da mu to sa 9cm smanje na 2mm i to je sad u mirovanju i poceo je da pije ove tarceva lekove negde sept-oktobar oni su 2000e kutija ali to mu placa Hrvatsko zdravstvo, svaka pohvala njima tamo jer su za svaku terapiju dolazili kod njega i vozili ga na terapiju a udaljenost od kuce do Zagreba je 350 km.
Sad 3 februara je iso na CT uzeli su rezultate ali jos nisu nosili kod onkologa zbog loseg vremena, ali ono sto im je njihov doct opste prakse rekao je to da je dobro da je to isto koliko je bilo znaci hvala dragom bogu... nema metastaza daleko bilo...
VERUJEMO U VIDATOX puno i mislimo da ce i on uciniti svoje kad bude ispio ove dve bocice koje je moj muz uzeo u Tirani ponovo cemo sa novim rezultaima dole.
Pozdrav svima

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 18, 2012 6:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Znam,strpljiv-spasen !!! Molim Vas,samo iz iskustva,koliko stpljiv samo da prestanu bolovi ?Kakva su tu vasa iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 19, 2012 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Pozdrav svima na forumu,

ima li nekih novosti u vezi sa Vidatoxom, tj. Escozulom? Citala sam forum do nedavno, vidim da lek moze da se nabavi u Tirani, i u pocetku je pisalo da se lek izdaje u zavinosti od tipa raka, a posle sam videla da svi dobijaju isti lek nezavisno od toga koji je rak u pitanju. Moj tata ima poodmakli rak zeluca koji nisu mogli da mu odstrane jer je na jako nezgodnom mestu, u duodenumu i malo je zahvatio i glavu pankreasa. Tata je inace super, samo je mnogo mrsaviji nego pre i nema vise toliko snage (do pre par meseci je isao u duge setnje od po 4 sata svakog dana). Sad cekamo da pocne sa hemoterapijom, ali znamo da hemoterapija unistava sve zivo, a njemu su za sada svi ostali organi u redu (tako je rekao hirurg koji ga je operisao) pa bih zelela da mu pomognem koliko god mogu da ostane vitalan sto je duze moguce. Znate li da li se lek i dalje nabavlja samo u Tirani i na Kubi?

Kakva su iskustva ljudi koji ga koriste?

Pozdrav svima i sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 19, 2012 8:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
AtinaBG je napisao:
Pozdrav svima na forumu,

ima li nekih novosti u vezi sa Vidatoxom, tj. Escozulom? Citala sam forum do nedavno, vidim da lek moze da se nabavi u Tirani, i u pocetku je pisalo da se lek izdaje u zavinosti od tipa raka, a posle sam videla da svi dobijaju isti lek nezavisno od toga koji je rak u pitanju. Moj tata ima poodmakli rak zeluca koji nisu mogli da mu odstrane jer je na jako nezgodnom mestu, u duodenumu i malo je zahvatio i glavu pankreasa. Tata je inace super, samo je mnogo mrsaviji nego pre i nema vise toliko snage (do pre par meseci je isao u duge setnje od po 4 sata svakog dana). Sad cekamo da pocne sa hemoterapijom, ali znamo da hemoterapija unistava sve zivo, a njemu su za sada svi ostali organi u redu (tako je rekao hirurg koji ga je operisao) pa bih zelela da mu pomognem koliko god mogu da ostane vitalan sto je duze moguce. Znate li da li se lek i dalje nabavlja samo u Tirani i na Kubi?

Kakva su iskustva ljudi koji ga koriste?

Pozdrav svima i sve najbolje

Da Atina kolika sam ja obavestena, Kuba, Tirana i San Marino u Italiji.
Koliko sam takodje obavestena vidatox je najbolje koristiti zajedno sa hemoterapijom jer on jaca imunitet.
Svi dobijaju isti lek jer samo jedna vrsta i postoji VIDATOX.

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Hvala badule,izizetno ste human i plemenit covek.Ja sam Vama otvorila jos sveze rane,a Vi ste smogli snage da meni ponudite pomoc.Divno je znati da jos ima takvih ljudi.Svako dobro i hvala od srca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 20, 2012 9:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Lek VIDATOX se i dalje nabavlja sa Kube i iz Tirane,svejedno je ,samo da nije od onih sto imaju "jednu"bocicu! Moja majka je operisana ,maligni karcinom dojke gde je uradjena amputacija dojke i limfnih zlezda.Od 11.2011 pije VIDATOX i veoma smo zadovoljni i verujemo u njega ! Nije mogla da ima hemoterapiju posto je imala operaciju srca tako da od skoro uzima inhibitor aromataze ,lek ARIMIDEX i naravno VIDATOX. Pored toga uzima i sibirsku aroniju i kostice kajsija ,10 komada dnevno ,ali najvise verujemo u VIDATOX ,zato ga i iz postovanja pisem velikim slovima! fala bogu nema nikakve bolove ,i od VIDATOX ne odustajemo nikako.
Svima koji se bore sa ovom opakom bolescu od srca zelim da ozdrave ! :D Verujte u VIDATOX a on ce uraditi svoje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 1:17 am
Postovi: 2
Pozdrav svima,a posebno Sandri!
Posle teskog saznanja da mi je majka obolela od ove opake bolesti,i evo posle procitane 61 strane iz predhodne teme(escozul),i ove cetiri stranice ovde,ovako puna utisaka,suza,besa,neverice,straha,resih da se i ja pridruzim i podelim sa vama nase iskustvo.
Naime,majci je konstatovan karcinom pluca sredinom decembra prosle godine,i odmah je zapocela sa hemoterapijama,danas je krenula sa drugim ciklusom,i rekla bih da ona to dobro podnosi,nema vecih poteskoca "osim" sto joj curi krv iz nosa,ima glavobolje,mucnine i slabiji apetit,ali sve to je za sad podnosljivo.
Vidatox smo nabavili cim smo saznali za njega,tj.posle nekih dvadesetak dana,i od prilike se poklopilo da u isto vreme pocne sa hemoterapijama i vidatox-om. Ne mogu da kazem da je imala nekih tegoba pre njega,niti mogu da kazem koliko joj on pomaze,ali citajuci po forumima kako neki ljudi tesko podnose HT,verujem da joj pomaze,a sto je najvaznije-veruje i ona.
Toliko za sada od mene,javljacu se kad bude nekih promena(nadam se na bolje),ali bih volela da se javi jos ljudi i podele svoja iskustva sa nama,toliko se nadam da ce se javiti neko sa lepim iskustvom,kao sto je npr.to bio Jako zabrinut u prosloj temi(Sandra ce me ispraviti ako gresim),ali ni njega vise nema da se javi.
P.S. Sandra,svaka ti cast,ja jos nisam videla ni cula za osobu plemenitu kao sto si ti! Da je bar 10% ljudi kao sto si ti,a od toga 1% lekara,ja ne znam gde bi nam kraj bio! Blago tvojoj porodici i prijateljima sto te imaju!
Veliki pozdrav i veliko hvala na korisnim informacijama koje sam procitala u predhodnoj temi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Buduci da sam dosta citala, saznala sam da je Vidatox zapravo homeopatski lek, pa njegova delotvornost moze biti rezultat placebo efekta, ali i ne mora. U zivotu sam upoznala ljude koji su imali odlicne rezultate sa homeopatijom i one koji nisu imali nikakve. Evo texta o tome sta Kanadjani misle o Vidatoxu http://networkedblogs.com/r4RBy?a=share.

Slazem se sa njima da je malo sumnjivo sto su u pocetku dok su pravili Escozul davali razlicitu terapiju u zavisnosti od tipa raka, a sada je za svakoga isto.

Ja sam jedno kratko vreme uzimala homeopatiju, nije mi pomogla u resavanju primarnog problema, ali neke druge stvari mi je resila. Nastavicu da istrazujem.

Da li je neko koristio Brojsovu terapiju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2011 7:09 pm
Postovi: 5
pozdrav,
imam jednu bocicu tek otvorena...tata je preminuo samo sto je poceo da pije tj uzeto je 3*5 kapi,pa ako ima neko zainteresovan neka se javi na pp da se dogovorimo...
Zelim vam samo da ne izgubite veru ....To je najbitnije ...Probajte sve ono sto mislite da nije dranje...mi smo kasno saznali za bolest a jos kasnije za lek...probali smo sa svime...
Srecno i neka vam je BOG na pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 12:50 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
atinaBG ,VIDATOX je homeopatski preparat ali o placebo efektu nema veze ,posto je placebo efekat ispitivanje novog preparata na pacijente ,a VIDATOX je ispitivan vec 10 godina i nije vise u fazi ispitivanja ,ISPITAN JE ODAVNO ! Idealan je lek za vaseg oca ! pustite eksperimente i farmaceutsku mafiju ,pa zar jedna Kuba da bude bolja od tolikih velesila ,ma ajde...samo da vam kazem da doktori i na VMA kazu za VIDATOX da je dobar ,doduse nesmeju zvanicno posto nije zvanicno ni priznat kod nas ,jos uvek! Pa i ultrazvucna ves masina je napravljena pre 20 godina ali trosi mnogo manje praska ,i nikada nece biti pustena u prodaji jel bi propale hemijske industrije ,epa to vam je i ovo ,mislim da razumete. Prelistajte malo temu ESCOZUL LEK PROTIV RAKA ,koja je nazalost zakljucana i videcete iskustva mnogih ljudi.Vidatox unistava maligne celije ,e ako su metastaze velike ,usporava ih i poboljsava kvalitet zivota i smanjuje bol .Toliko ja znam .
Pozdrav svima vama a narocito Sandri ,plemenitoj osobi !!! kamo srece da je jos dosta takvih
Zdravi mi bili !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 5:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 6:43 pm
Postovi: 37
Corado, evo definicija sta je placebo efekat, malo ste se zbunili:

Плацебо ефекат

Плацебо ефекат је ефекат који се постиже када се, приликом испитивања неког новог фармаколошког препарата у експерименталној групи, истовремено другој, контролној групи, даје неки медикамент са потпуно неутралним дејством. Ефекат побољшања здравственог стања код контролне групе (плацебо ефекат), који је често бољи од ефекта примене правог медикамента, резултат је аутосугестије и умногоме зависи од личности учесника у процедури.

Dakle, to znaci da je nekome bolje jer je sebe ubedio da ce mu biti bolje od leka koji pije, a ne od stvarnog dejstva leka. I ja sam danas pitala hirurga sta misli o Vidatoxu, on je rekao da o tome nema pouzdanih podataka jer se ne prati dejstvo tih lekova na svakom od pacijenata, dakle ne postoje pouzdani podaci kako to deluje, ali da mozemo da probamo, nikad se ne zna. Takodje je rekao da smatra da je 120 evra za bocicu od 30ml mnogo skupo, kaze ne uzimajte nista sto je mnogo skupo, ali ja cu jos videti sta i kako. Iskreno, radije bih ga narucila sa Kube nego da ga kupujem u Tirani...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: