Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Dec 09, 2012 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2012 10:44 am
Postovi: 6
Prodajem bocicu vidatoxa
cena 180eura

mario

062-281-117


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Dec 25, 2012 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 25, 2012 10:42 am
Postovi: 1
SHTA JE ISTINA U SVEMU . ZA NEVEROVATI JE DA NEKI LJUDI PISANJEM NA FORUMU A VEZANO ZA VIDATOX KORISTE SVE ZA LICHNU PROMOCIJU ILI MARKETING PLUS DODAJU SMAJLIJE. PREGLEDAO SAM SAJTOVE I PROCHITAO POSTOVE NISHTA ME OD SVEGA NIJE UVERILO . MOGU SAMO DA DONOSIM ZAKLJUCHKE KOJI MORAJU BITI BRZI.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 15, 2013 4:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 15, 2013 4:46 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima.
Zanima me da li neko zna sme li vidatox da se koristi ako je oboleli pod terapijom antikoagulantima. Moj tata pije lek Farin za razredjivanje krvi zato sto ima trombozu i ja mu danas kupim kapi one japanske pecurke, kad tamo pise da ne smeju da se koriste ako osoba pije neki antikoagulant. Te kapi i nisu skupe pa nije problem ali da budem iskrena ne bih da bacim novac na vidatox a da onda ne sme da ga koristi ili da mu jos gore te kapi naprave jos neki problem.

Hvala

I ako ce nekom znaciti informacija, ja sam juce pisala kompaniji iz Tirane koja prodaje vidatox i cena je sada 145 Eur po bocici s tim sto se prvi put placa i dodatnih 25 eur za obradu dokumentacije. Napisali su mi da mora da se donese medicinska dokumentacija (dijagnoza, poslednja analiza krvi) na engleskom, italijanskom ili albanskom i potpisan formular sa njihovog sajta od strane obolelog.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jan 23, 2013 10:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Dugo nisam bio na forumu ,ali bolje da nisam ni sada .Ovaj forum se pretvorio stvarno na buvlju pijacu umesto da se razmenjuju iskustva.Stvarno zalosno.
Sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 24, 2013 3:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Ne koristite ove kapi nikako jer su opasne!!!! ovi sto prodaju su kao lesinari nije to srecno vidjece te sigurno, na takav nacin uzimati pare .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 29, 2013 10:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2012 10:44 am
Postovi: 6
Prodajem bocicu vidatoxa.
Cena dogovor
062-281-117


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 02, 2013 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2013 10:06 pm
Postovi: 3
Da li smijem da pitam na osnovu cega pisete da je Vidatox opasan? Ja sam kupila za oca jos u julu prosle god i do sad ih nije koristio. Medjutim doslo je do progresije bolisti i sad ga nagovaramo da pocne piti.. Ali kad ovako nesto procitam prosto me interesuje da li su te tvrdnje opravdane ili cisto necije misljenje.. Molim za odgovor! Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Feb 03, 2013 12:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Zdravo Heaven,

ovde necete naci odgovor na svoje pitanje.
Ja sam pre godinu dana procitala oba foruma o Vidatoxu ovde i sve ostalo sto sam uspela naci. Tada sam dosla do zakljucka da je to u stvari pitanje odluke. Tako sam i uradila. Stavila sam na papir za i protiv. I odlucila se za.
Isto vazi i za kome verovati ili ne ovde. Tu procenu sam radila citajuci sve moguce postove osoba koje su donosile zakljucke. Za vecinu sam dobro procenila, ali mislim da sam se u vezi nekih bitnih prevarila.

Da li Vidatox deluje ili ne? Ja mislim je to individualno. Isto kao i hemoterapija ili zracenje.

Zelim vam reci da ste prepusteni sebi (kao i inace u zivotu, zar ne?)
Najvaznije imati pozitivan stav o zivotu. Verovatnoca greske je tada minimalna.

To je moje misljenje i iskustvo.

Zelim Vama i Vasoj porodici puno zdravlja i jos puno lepih godina zajednistva!

Lep pozdrav,
Jelena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 10:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 16, 2013 10:06 pm
Postovi: 3
Draga Jelena,hvala vam prije svega na odgovoru. Duboko sam razmislila o tome sta ste napisali i mislim da ste stvarno u pravu. Kada donosimo vazne odluke uvjek dozvolimo da tudje misljenje utice na nas. Sto se tice Vidatoxa, toliko puta sam vec promjenla misljenje i uvjek me necija prica okrene u drugi pravac. Ja licno ne vjerujem da hemo i zracenje mogu neko cudo da stvore,i zbog zogy mislim da je Vidatox tu bar neka mala pomoc. To je homeopakski lijek koji u sustini ne moze da skodi,bar ne znacajno. A ako bar malo djeluje onda super! Mislim da i taj uticaj na psihu sto ima,da koristimo neato sto zaustavlja sirenje raka, igra veliku ulogu...
Dobila sam i jako dobre savjete od Vuuuka,on se jako zalaze za prirodan nacin borbe organizma protiv raka i mislim da je to sve u komb. jedno sa drugim bitno.
Puno vam se ovim putem zahvaljujem i zelim sve najbolje u daljoj borbi!
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 2:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 1:50 am
Postovi: 4
Pozdrav svima!
Muka me naterala kao i sve nas ovde da razmenjujemo iskustva i da pomognemo jedni drugima koliko mozemo.

Mom ocu su pre 20 dana ustanovili da ima metastazu jetre. Pre nekoliko dana je radio MR i ustanovljeno je da ima preko 100 metastaza na jetri. Doktori u BG-u su ga otpisali i rekli da mu ispunjavamo sve zelje jer nade nema da prezivi. Svesni smo situacije ali ne predajemo se i tragamo za necim sto bi pomoglo.
Naime, narucili smo Vidatox sa Kube, ne iz Tirane niti bilo odakle drugo osim sa Kube.


Interesuje me koliko bi mogle da mu zaista pomognu ove kapi. Da se nadamo ili ne???? Kako one deluju ? 96% jetre mu je u metastazama. Neka mi neko prenese iskustva sa ovim lekom!!!!

Citam ovde razna iskustva ali bih voleo da nam neko pruzi jos neku nadu da znamo da nije sve gotovo.
Znacio bi mi bilo kakav odgovor osoba koje su koristile Vidatox i kojima je pomogao.
Veoma je hitno. Dani su u pitanju!!!!
Hvala vam unapred!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Feb 22, 2013 3:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 22, 2013 1:50 am
Postovi: 4
Pozdrav svima!
Muka me naterala kao i sve nas ovde da razmenjujemo iskustva i da pomognemo jedni drugima koliko mozemo.

Mom ocu su pre 20 dana ustanovili da ima metastazu jetre. Pre nekoliko dana je radio MR i ustanovljeno je da ima preko 100 metastaza na jetri. Doktori u BG-u su ga otpisali i rekli da mu ispunjavamo sve zelje jer nade nema da prezivi. Svesni smo situacije ali ne predajemo se i tragamo za necim sto bi pomoglo.
Naime, narucili smo Vidatox sa Kube, ne iz Tirane niti bilo odakle drugo osim sa Kube.


Interesuje me koliko bi mogle da mu zaista pomognu ove kapi. Da se nadamo ili ne???? Kako one deluju ? 96% jetre mu je u metastazama. Trenutno pije sirup Megace.

Citam ovde razna iskustva ali bih voleo da nam neko pruzi jos neku nadu da znamo da nije sve gotovo.
Znacio bi mi bilo kakav odgovor osoba koje su koristile Vidatox i kojima je pomogao.
Veoma je hitno. Dani su u pitanju!!!! :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 23, 2013 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 21, 2013 2:43 pm
Postovi: 1
Ljudi ne znam sta da Vam kazem.Da je prijatna ova tema,nije. Ne dao bog nikom da mu se desi da mu se rod rodjeni razboli od ove opake bolesti. I kod mene je bio isti slucaj, da od karcinoma pluca izgubim oca. Koristio je Vidatox kapi nabavljene iz Kube. Donesene su preko prijatelja moje sestre koji je sa Kube. Inace moja sestra zivi i radi u Holandiji. Nije falsifikat, tako nazalost ovom prilikom pokusavam da prodam jednu celu neotvorenu bocicu i jednu pola koju poklanjam. Cena im je 170 evra,a kontakt telefon he 063/1813632. SRECNO SVIMA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 28, 2013 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 16, 2012 5:52 pm
Postovi: 5
pozz, da li mozes reci kako ste ga narucili sa Kube, kako to ide, jer je i nama hitno?
Hvala unapred
PredragPedja je napisao:
Pozdrav svima!
Muka me naterala kao i sve nas ovde da razmenjujemo iskustva i da pomognemo jedni drugima koliko mozemo.

Mom ocu su pre 20 dana ustanovili da ima metastazu jetre. Pre nekoliko dana je radio MR i ustanovljeno je da ima preko 100 metastaza na jetri. Doktori u BG-u su ga otpisali i rekli da mu ispunjavamo sve zelje jer nade nema da prezivi. Svesni smo situacije ali ne predajemo se i tragamo za necim sto bi pomoglo.
Naime, narucili smo Vidatox sa Kube, ne iz Tirane niti bilo odakle drugo osim sa Kube.


Interesuje me koliko bi mogle da mu zaista pomognu ove kapi. Da se nadamo ili ne???? Kako one deluju ? 96% jetre mu je u metastazama. Trenutno pije sirup Megace.

Citam ovde razna iskustva ali bih voleo da nam neko pruzi jos neku nadu da znamo da nije sve gotovo.
Znacio bi mi bilo kakav odgovor osoba koje su koristile Vidatox i kojima je pomogao.
Veoma je hitno. Dani su u pitanju!!!! :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 03, 2013 7:53 pm
Postovi: 1
Poklanjam skoro punu bocicu Vidatox kapi. Koristila ih je moja majka, koja na zalost nije docekala da popije ovu bocicu do kraja.
Mozete me kontaktirati na mail [email protected], posaljite mi vas broj telefona i ja cu vas pozvati.
Ko se prvi javi bocica je njegova.
Samo licno preuzimanje u Bg.
Pozdrav
Vladislav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jul 12, 2013 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 12, 2013 6:51 pm
Postovi: 3
Prodajem Vidatox,donešen sa Kube pre mesec dana.Garantujem za njegovu ispravnost.Jedna bočica košta 150e,Za više informacija možete se obratiti na 062/828-97-33


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: