Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jul 05, 2012 2:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 03, 2012 1:02 am
Postovi: 5
Neznam kako ce sve ovo da utice na vas al evo nekih naslova protiv vidatoxa...
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/329864 ... ari#ostali
A onda za
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/315293 ... om-trzistu
i ima jos dosta toga.... nova sam na forumu...
E sad Mi smo vidatox kapi poceli davati mojoj teti koja je u bolnici u Nisu od ponedeljka.
Prve 5 kapi su joj pomogle da prespava celu noc i nema bolove.
Ovix dana kaze da se oseca isto ko i pre.
Inace do hemo nije ni dosla zbog krvne slike trenutno prima krv i hemoglobin.
Ima metastaze na jetri i u donjem delu kicme.
Pre 3 godinje operisala tumor na dojci.
Jako tesko dise i zamara se.
Ja cu vas obavestavati kakvo joj je stanje zbog vidatoxa da budete upuceni.
Saznala sam da te kapi koristi jos jedna zena koja je sa njom u bolnici al neznam tacno koliko vremenski.
A svima vama zelim puno srece i brz oporavak ili vasim dragim osobama zbog kojih ste tu.
Molim da ako jos neko pije pise iskustva .
A da ,da ne zaboravim kapi su nabavljene u albaniji preko nekog albanca poslovnog prijatelja mog tece... koji je veoma posten i inzenjer po struci. Koliko je placeno i sta nisam pitala u ovom haosu, zato sto ja zivim U subotici a moji su na jugu Srbije,al se stalno cujemo pa cu vam pisati.
Lak i miran san vam zelim svima...laku noc...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 2:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 03, 2012 1:02 am
Postovi: 5
Na zalost moja teta nas je na pustila nije izdrzala Vidatox joj nije pomogo... mozda smo zakasnili... nastupila je trombocitopenije....
Zelim svima brz oporavak i puno srece... i ne gubite nadu,kucajte na sva vrata kod nas je problem bio zakasnela reakcija lekara :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jul 15, 2012 4:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
sanjica111 saucesce i hvala vam na recima ohrabrenja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 17, 2012 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 4:46 pm
Postovi: 18
Pratim ovaj forum vec malo vise od mesec dana...Da je srece da ne postoji, onda ne bi bilo ni bolesnih. Mom tati je dijagnostikovan rak pluca sa metastazama na limfnim zlezdama i kostima... vec je to 4 stadijum.Primio je jedan ciklus hemoterapije a od juce je na zracenju na VMA. Mi smo poceli da mu dajemo vidatox pre malo vise od 2 nedelje. Temperaturu je imao od aprila meseca, tako smo svim zivim nalazima i analizama ustanovili 8.6.2012. da ima rak. Od kad je poceo da pije vidatox prvo je poceo zrelo da kaslje, inace pre toga je kasalj bio suv i nekad nije mogao da spava od njega, ne kaslje vise uopste, mislim da ima 10tak dana. Juce je primljen u bolnicu i temperatura mu je prestala. Jos uvek mi se cini da je ovo neki los film i da ce se zavrsiti i da se sve ovo ne dogadja mojoj porodici. Doktora sam pitala za kubansku vakcinu i sajber noz, za vakcinu mi je rekao da bi ona mozda i mogla da se uzme i koristi, a za sajber noz da se kao ne koristi za ovakva stanja vec za ekstremne slucajeve. Mada ja cu poslati klinici u Turskoj pa da vidim sta ce oni reci. Sa Kubancima sam u kontaktu i kad se hemoterapija i radioterapija zavrsi treba da im posaljem nove kompletne analize.
Svima zelim snage da prebrode ovu gadnu i podmuklu bolest.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 17, 2012 5:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
Jechak javljajte nam sta su vam odgovorili iz Turske,iskreno mene su savjetovali da saljem nalaze,ali ja odustala,kod mog supruga je da kazem nezgodan adenokarcinom,dosta se rasuo-rasirio svukuda tako da realno znam da nema sanse da se operise,a vi nam javljajte sta su vama rekli...
Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 17, 2012 9:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
sanjica111 je napisao:
Na zalost moja teta nas je na pustila nije izdrzala Vidatox joj nije pomogo... mozda smo zakasnili... nastupila je trombocitopenije....
Zelim svima brz oporavak i puno srece... i ne gubite nadu,kucajte na sva vrata kod nas je problem bio zakasnela reakcija lekara :(

Primi moje najiskrenije saučešće..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 18, 2012 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 03, 2012 1:02 am
Postovi: 5
Ostale su tri bocice Vidatoxa nabavljen u Albaniji... ako je neko zainteresovan neka se javi na pp. ili mail [email protected]. Jedna bocica je koristena ima pola dve nisu... cuvano je na suvam i mracnom mestu po proceduri....lek je nabavljen pre oko mesec dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 18, 2012 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2012 12:46 pm
Postovi: 2
Postovani,ako je nekom potreban Vidatox 30ml,pre nedelju dana donesen sa Kube,neka se javi na 0638658415
Cena je 170e.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 24, 2012 11:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 24, 2012 11:54 am
Postovi: 1
Nazalost i moj otac je obolio od raka pluca,priej 10dana imao je mozdani udar,joj je u bolnici,desna ruka mu nije u funkciji i leda ga stalno bole.Jutros je poceo piti vidatox kapi iskustva vam pises dok vidimo neke promjene.Nakon koliko sed. se promjene osjete???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jul 25, 2012 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 25, 2012 11:20 am
Postovi: 1
Evo email adresa na koju mozete da postavite bilo kakva pitanja i dobiti cete detaljne odgovore u vezi sa Vidatoxom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 15, 2012 12:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 15, 2012 12:43 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima.
Nazalost teca mi je preminuo pre dva dana,ostale su mi 3 bocice Escozula plus jedna koja je vec spremljena i rastvorena za upotrebu.Sa Kube mi je to stiglo pre 5 dana,terapija je za 3 meseca.
Prodajem te tri neotpakovane a ovo sto je rastvoreno u demineralizovanoj vodi poklanjam.Cena 450e Moj broj 0641170114 Milan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Avg 22, 2012 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2012 3:54 pm
Postovi: 12
Lokacija: Престоница
Читам да многи људи желе да дођу до лека са Кубе. Ако је неком потребан превод или комуникација на енглеском и шпанском нека ми се обрати. Да учиним, тј. џаба да вам урадим, па ако вам што буде користило, добро де. Долазе у обзир само особе озбиљнијих година које не говоре енглески ни шпански. Сви остали, речници, преводиоци на нету, па ћете све већ сами да се снађете. Евентуално би могли да ме питате за неке детаље, ситнице што се језика тича.
Ако мислите да могу да вам будем од користи, обратите се како год, одговор или пп.

Указао бих да безрезервно примените методу Николе Трифуновића који већ 20 година са потпуним успехом сарађује са људима оболелим од рака. Не желим да напишем да Никола лечи рак, јер како он то каже, не лечи га он, већ се сам пацијент излечи ако примени терапију коју Никола даје. Јер Никола је пронашао узрок рака. Кад се зна узрок проблему, онда проблему може јасно да се приступи и у овом случају да се реши.

http://nikolatrifunovic.org/index_serbian.asp

_________________
Док је природни физички рад заузимао место физичког васпитања, дотле су поколења била здрава и снажна. Откако је заведено вештачко физичко васпитање, тј. бескорисни спорт, здравље и снага су у наглом опадању.

Алфавит Народне Одбране
Владика Николај В.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2012 5:23 pm
Postovi: 1
Imam tri flasice Vidatox original ,cena 170e, tel 064-0840362 Rada


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 10:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2012 10:10 pm
Postovi: 4
Prodajem jednu neotvorenu, originalnu bočicu Vidatox kapi, a jednu tek otvorenu istih poklanjam. Cena 200e. Kontakt: 060/322-2731


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Sep 03, 2012 11:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 03, 2012 11:07 am
Postovi: 1
Da li neko moze da mi odgovori ko je koristio vidatox kapi kako izgleda original bocica. Porucio sam da stigne sa Kube a u medjuvremenu dok ne stigne sam kupio jednu bocicu ovde u Srbiji od nekoga kome je bio visak. Interesuje me da li sam kupio original posto doktor nije siguran da li je original . Hvala unapred .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: