Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 7:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Vuuuk je napisao:
Vidi Sandra nisam ja popio svu pamet sveta,pricam onako kako nesto saznam cujem,i nisam ovdje dosao da trgujem imam pametnija posla i bez ove trenutne muke sa sestrom! ja sam ovdje dosao da ponudim kome treba taj vidatox jer znam da ga prodaju mnogo skupo i razblzeno ili ko zna sta vec prodaju kao vidatox nekome kome je velika muka,jer sam i ja utoj situaciji sa sestrom,to je jedino sto sam htio da pomognem nista drugo ! N e zelim da pominjem jedino pp nekog koga zanima ja nemam nikakav interes zapamti samo da pomognem nekom kome treba,ti na tvoju srecu nemas probleme nadam se koja vecina ovdje ima i dolazi po misljenje i neke stvari koje bi pomogle nekome u lijecenje,nemoj da se ponasas kao neki serif ovdje zna se i vidi se kad neko pokusava da trguje i da se reklamira nismo mi djeca ovdje,zaobidji mene molim te toga vise ok!


"Vuce, vuce ... sta ce reci pokolenja ... " ;-)

Vuce, u sestoj brzini si. Uspori malo please.
Sandra jeste serif Meklaud ovde, ona je kreator teme (a vidim i ti odma' u serife sa svojom temom :-).
Procitaj temu "Escozul, lek protiv raka" i bice ti jos vise jasno o cemu ja i ostali kuckamo ovde. Svaka tvrdnja je argumentovana.
Slozices se da je u ovakvom okruzenju (Net, forum, bez licne karte...) to najvaznije?

Kako je sestra, njeno iskustvo sa Vidatoxom (kada nabavite)?
Zbog toga smo svi mi ovde. A kako nabaviti Vidatox vec pise u gore spomenutoj temi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Feb 06, 2012 8:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Jesi ti faca S nema sta ,al ok serif si moze ti se! Neka se jave svi kojima sam pokusao prodaju necega tj zaradu ,ja se ne krijem,ponudio sam na pp vezano za vidatox jer sam dosao do njega za sestru , rekao sam tim ljudima tj 3osobe su sve ukupno u pitanju da mogu da dodju kod mene da se upoznamo sve sto treba oko tog leka i bilo cega drugog ja cu pomoci znam kako je to,sve njih bi to ispalo koliko i mene,meni je sve to cimanje ali imam volju da pomognem,mada vidim da ne pomaze iskrenost vec neke zavijene price i lazi kao sto rade ovi prodavci na forumima valjda nas narod nije navikao-zaboravio da ima i iskrenosti! Sto se tice vidatoxa Jelena evo pije tek jedan dan ali je bolje jer od same terapije nema pomoci ni srece,nema napade koji su krenuli jer je ostala bez jednog preparata koji stalno pije. HVala Bogu stopirao je epi napade,toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 07, 2012 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:34 pm
Postovi: 15
Vuuuk je napisao:
Jesi ti faca S nema sta ,al ok serif si moze ti se! Neka se jave svi kojima sam pokusao prodaju necega tj zaradu ,ja se ne krijem,ponudio sam na pp vezano za vidatox jer sam dosao do njega za sestru , rekao sam tim ljudima tj 3osobe su sve ukupno u pitanju da mogu da dodju kod mene da se upoznamo sve sto treba oko tog leka i bilo cega drugog ja cu pomoci znam kako je to,sve njih bi to ispalo koliko i mene,meni je sve to cimanje ali imam volju da pomognem,mada vidim da ne pomaze iskrenost vec neke zavijene price i lazi kao sto rade ovi prodavci na forumima valjda nas narod nije navikao-zaboravio da ima i iskrenosti! Sto se tice vidatoxa Jelena evo pije tek jedan dan ali je bolje jer od same terapije nema pomoci ni srece,nema napade koji su krenuli jer je ostala bez jednog preparata koji stalno pije. HVala Bogu stopirao je epi napade,toliko.



Nisam ja ''faca'' vec za razliku od tebe - nemam zadnjih namera.

Da upozorim sve, kojima bi ti ''da pomognes'' ''bez interesa, jer i tebe toliko kosta'' da budu oprezni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 07, 2012 6:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2012 4:36 am
Postovi: 73
Pretjerujes S sa tom pricom o mojim namjerama,ja se ne krijem i nikom sigurno ne trazim da mi uplacuje pare na racune i slicno nega licno upoznavanje da bi bili sigurni u sve sto kazem,tebi isto kazem ako zelis mozemo se upoznati pa posle toga pisi ovdje o meni ko sam i kakve su mi namjere,ne dolaze ovdje ljudi da se prepucavaju sa nekim nego da saznaju nesto sto im moze pomoci a ja sam najjiskrenije ponudio pomoc,a ti ko milan tarot pogadjas kakve ja namjere imam i svi sigurno cekaju samo tvoje upozorenje da bi znali sta da rade i da nekom koga nikad nisu vidjeli tako lako ne daju pare,nemoj tako budi ozbiljna jer je i tema ozbiljna,da ponovim mozemo da stupimo u licni kontakt pa kad me upoznas onda mozes reci ko sam i kakve su mi namjere.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sre Feb 08, 2012 1:37 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Koliko ja procitah ova tema je VIDATOX KUBANSKI LEK PROTIV RAKA ,pa ajd da pisemo o iskustvima o tom leku ,a to da se meri temperatura pre uzimanja vidatoxa je stvarno bezveze. Vuce ako imas neki blagotvorni preparat otvori svoju temu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 03, 2011 10:52 pm
Postovi: 2
Dragi moji,
ja sam na ovom forumu vec tri meseca,do leka nisam dosla preko njega, ali su DVE adrese koje spominjete prave i ne vidim zasto se stalno vodi borba oko tih preprodavaca.Dovoljno je samo da se lepo isicitaju svi postovi i sve je jasno kao dan!!!!!!!!!!Mozete i da birate-Kuba ili Albanija,kome je sta milije.
Zar sto puta treba ponavljati kako doci do leka.....Dajte ljudi urazumite se i ajde da pocnemo sa iznosenjem iskustava.Svi se pojave,nabave lek i vise nikog nema....Cas izuzecima.Ni ja ne mogu da se pohvalim, jer sam do sada samo pratila forum, ali nisam ni mogla da napisem nista dok nisam imala rezultate.
Ovako moja mama ima karcinom na plucima sa metastazom na jetri,nije za operaciju...Prosla je tri linije hemoterapije-Gemzar i uz zajednici trud koji je podrazumevao koriscenje Vidatoksa od sredine prve linije,sokova kojE sama pravim i korogovane ishrane,malo setnje i niceg vise mogu da kazem da su za sada rezultati odlicni.Nije smrsala,nije joj opala kosa, a prvi skener smo obavili u petak i razultati su zapanjujuci.Tumori su se smanjili skoro na pola.Inace na jetri je bi 80mm a na plucima 30mm.
Posto u hemo neverujem jedino sto preostaje je da je Vidatox posle popijene flasice i po odradio svoje...
Tako je za sada i ako znam da je cancer najpodmuklija bolest i da je znak pitanja sta ce biti dalje ja mogu samo da kazem da verujem u Vidatox,a narocito sada kada su rezultati prisutni.Inace lekarka nezna da ga moja mama koristi i bila je zapanjena razultatima hemo...
Molim vas da svi probate da ga nabavite-ukupna cena je 220eura i koristite po uputstvima i prestanete da se prepucavate jer od toga nema nista,samo dajete na znacaju ljudima koji to ne zasluzuju a tako i zbunjujete ostale.A ko je glup pa do sada nije lepo iscitao sve, pa neka i plati vise.Da nema nebi ni dao.
Srdacan pozdrav za sve i puno srece u ozdravljenju,a ja cu pisati dalja iskustva kada bude novosti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 11:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 11, 2011 3:08 pm
Postovi: 2
sandra-o je napisao:
I dalje sam to ja sandrao !!! I dalje ne mogu da se koristim tim imenom. I dalje stoji tema escozul zakljucana, ali zato posta gde pise da su me banovali nemaaaaaaaaaa ! Ovaj forum se polako pretvara u pijacu, ili bolje buvljak.

E to sam morala da izbacim iz sebe.

Sad ono sto je vazno i najvaznije - kome treba pomoc, neka je potrazi ovde. I jos vaznije, sva iskustva koja ste stekli sa Vidatoxom, a mozete da ih razmenite ucinite to ovde. Taaako vam je lepo sa tim krenulo.

Dole ovi tirani od administratora ! Kad je nesto dobro kao Vidatox, kao Kubanci, nece oni tome stati na put. Ako to ucine opet... pa resenja za svaki problem uvek ima.

Pozdrav svima, budite mi zdravi i veseli, S


Draga Sandra-o, možemo li na pp ili telefonski, please?
Vesna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 8:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
Abica,veruj da vidatox cini svoje ,veruj u njega ,pomaze sigurno ,a sto se doktori prave neupuceni nema veze ,posto lek nije priznat kod nas to je i razumljivo .
Pitao sam ja doktore i na VMA ,svi kazu CUO SAM ,NEZNAM .kOLKO SAM JA UPUCEN SVE ZAVISI OD METASTAZA ,MOZE DA USPORI TJ I UNISTI MALIGNE CELIJE.
Vidatox je prava stvar ,samo treba verovati u njega !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 8:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
corado je napisao:
Abica,veruj da vidatox cini svoje ,veruj u njega ,pomaze sigurno ,a sto se doktori prave neupuceni nema veze ,posto lek nije priznat kod nas to je i razumljivo .
Pitao sam ja doktore i na VMA ,svi kazu CUO SAM ,NEZNAM .kOLKO SAM JA UPUCEN SVE ZAVISI OD METASTAZA ,MOZE DA USPORI TJ I UNISTI MALIGNE CELIJE.
Vidatox je prava stvar ,samo treba verovati u njega !

PS;od hemioterapije ili zracenja ,lekova koji vam doktor da NE odustajte ,ali VIDATOX koristite kao obaveznu pomocnu terapiju ! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Sub Feb 11, 2012 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 11, 2012 8:39 pm
Postovi: 1
Pozdrav,prodao bih tek nacetu bocicu Vidatoxa ... za 100 e

Takodje i otvoren ali ne koriscen Segidrin ... 40 e

ako nekoga interesuje, neka me kontaktira privatnom porukom

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Feb 14, 2012 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 31, 2012 4:41 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima,

Moj otac je nazalost juce izgubio bitku sa ovom opakom bolescu. Ostala nam je bocica Vitadox-a koju je stigao da koristi svega 4-5 dana.
Ukoliko je neko zainteresovan prodao bih bocicu za 70e. Ko god je zainteresovan zamolio bih da pozuri. Lek cuvamo u predvidjenim uslovima ali je ipak otvoren pa zbog toga treba pozuriti. Lek je dobavljen direktno iz Tirane.

Mozete me kontaktirati na mobilni 063/852-3344

Zelim svima puno srece u borbi protiv ove opake bolesti, i nadam se da ce neko imati vise koristi od ovog leka nego sto ga je moj otac imao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 10:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Molim za POMOC !!! Moj brat,koji ima samo 25.god boluje od ove opake bolesti.tacnije,zadnji izvestaj sa konzilijuma (prepricano),je idite kuci,i imate jos dva meseca zivota.primarni na plucima i svud po telu metastaze.Sad je na morfijumu,sa strasnim bolovima,u krevetu bez apetita.Ja sam uspela da pronadjem i VIDATOX iz Albanije ali i hidrazin.Molim one koji imaju iskustva,da se jave, i pomognu savetodavno.Kom leku dati prednost? Smeju li se koristiti istovremeno? Sta uraditi? lekovi su stigli juce i jedan i drugi i danas startujemo,ali ne znam sta je pametnije.i imajte u vidu da je na morfijumu.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 31, 2012 4:41 pm
Postovi: 4
Vidatox je rezervisan...

@Natasa45 zelim Vam svu srecu uu borbi protiv ove teske bolesti...zalosno je kada tako mlad covek dodje u takvo stanje... Nazalost pitanje je koliko Vidatox moze da da rezultata u poodmaklim fazama kancera...ali u svakom slucaju borite se i neka uzima lek, srecno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 5:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2012 10:43 am
Postovi: 22
Jasno je sve,samo eto da bar to malo sto je ostalo bude bezbolno i sto lakse.Nema utehe,samo nada! Hvala Milosh23,na lepim recima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Feb 16, 2012 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 1:03 pm
Postovi: 12
Ako je nekom potreban VIDATOX neka mi se javi PP, dacu mu br osobe koja ga donosi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: