Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ulje od kanabisa - protiv - Hemoterapije
PostPoslato: Sre Dec 12, 2018 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2018 6:04 pm
Postovi: 2
- Ovim putem se javljam i zelim sa vama da podelim svoja iskustva u borbi za ozdravljenje svoga supruga. Ova tema odavno nije vise tabuu, jer je toliko kancer omasovio medju nama da je to strasno. Niko vise nije siguran niti zasticen bez obzira odakle potice i koliko godina ima.
- Moj 45 godisnji suprug je bolovao od treceg stadiuma karcinoma debelog creva, zbog cega je morao da se operise, ali je izlecen od ove opake bolesti tek uz pomoc ulja od kanabisa.
- Vec tri godine je zdrav, redovno radimo analize i u njegovom telu vise nema tragova karcinoma. Kada smo ga otkrili kancer je vec metastazirao i na onkologiji su nam rekli da je neophodna prvo operacija pa zatim hemoterapija. Suprug je pristao na operaciju ali za hemoterapiju nije hteo nliskom okruzenjui da cuje. U nasem jako bliskom okruzenju pa cak i familiji niko se nije izlecio niti je preziveo posledice hemoterapije.
- Posle operacije analize su pokazale i dalje postojanje kancera i tako smo se odlucili za dalji alternativni vid lecenja odnosno za primenu ulja od kanabisa. Posle tri meseca koriscenja terapije kancera vise nije bilo. Nismo mogli da verujemo sta se desilo pa smo isli u cak tri razlicite labolatorije da proverimo da li je to stvarno. Naravno svi testovi su bili isti, kancera vise nije bilo. Nesmem ni da pomislim sta bi se desilo da smo se odlucili za hemoterapiju, ali sigurno znam da je ona isto tako veliko zlo kao i sam kancer i da ona meksimalno ubrzava sam kraj. Ljudi umiru u ocaju, bolu, agonije i nedostojanstveno.
- Nama je jos nas onkolog indirektno dao do znanja da pokusamo jos neku alternativnu metodu lecenja. Hvala bogu da ga je moj muz poslusao i da je bio izricit i odbio po svaku cenu dalje lecenje hemoterapijom.
- Preko prijatelja koji se isto tako lecio od raka na pankreasu i koji je vec koristio ulje, dosli smo u kontakt sa Aleksandrom kome smo beskonacno zahvalni i koji nam je omogucio da nabavimo ulje iz holandije.Ostavljam vam njegov mail ako jos nekom zatreba [email protected]
- Moja komsinica je imala kancer na dojci, koji je metastazirao na pluca. I nju su otpisali jos pre godinuipo dana, isto tako je odbila hemoterapiju i lecila se samo uljem od kanabisa i evo jos uvek se druzimo.
-Ljudi ne odustajte od borbe za legalizaciju kanabisa u medicinske svrhe, jer samo ulje sigurno leci, ako prvenstveno volite sebe i svoje bliznje raspitajte se i probajte ga jer ono je siguran put ka izlecenju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: