Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Okt 18, 2014 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2014 7:28 pm
Postovi: 3
Pošto sam nov na ovom forumu i vidim da je ovde uglavnom skup prevaranata, prevarenih i onih kojima je očajnički potrebna prava pomoć (medju kojima sam i ja) imam jedno početničko pitanje: Može li se negde u Srbiji izvršiti analiza ulja i na taj način utvrditi prisutnost i količina THC-a u njemu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Okt 19, 2014 1:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 19, 2014 1:29 am
Postovi: 4
Pozdrav svima....već duže vremena pratim forum, ne samo ovaj, i vidim da ima mnogo ljudi koji koriste ulje kanabisa....ali također vidim da vas ima mnogo razočaranih, prevarenih....žalosno je da mnogi idu iskorištavati ljude na taj način.

Moram priznati da sam jedna od sretnijih, i da sam došla do osobe koja nije prevarant....
Ilegalno je, veliki je rizik i skupo je, ali vrijedi svakog eura....Riskirala sam, i nije mi žao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Okt 19, 2014 8:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2014 7:28 pm
Postovi: 3
pa napiši nam šta, kako, gde.... može i u PP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 20, 2014 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 19, 2014 1:29 am
Postovi: 4
lotesla je napisao:
pa napiši nam šta, kako, gde.... može i u PP


Neznam šta vas zanima, moja dijagnoza, liječenje ili onaj ilegalni dio :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 20, 2014 8:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 18, 2014 7:28 pm
Postovi: 3
Ilegala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 20, 2014 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 8:27 pm
Postovi: 1
Moj savet svima je da se raspitujete sto vise u svojoj okolini jer pravi ljudi koji rade ulje se nalaze iskljucivo po preporuci. Kao sto je nama bitno da nas neko ne prevari tako je i njima bitno da ih umesto pacijenta kome je ulje potrebno ne saceka policija. Govorim iz licnog iskustva jer sam tek posle treceg pokusaja nasao pravog coveka i pravo ulje i to po preporuci dobrih ljudi iz Uzickog zdravstvenog centra. Ne nasedajte na "oglase" jer to tako ne ide.
Svako dobro svima i drzite se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Okt 21, 2014 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2014 5:33 pm
Postovi: 1
Zdravo svima,

procitala sam vasa iskustva ovde i zamolila bih nekoga ko ima pozitivno iskustvo da mi pomogne da nadjem ulje.Molim vas,posaljite mi por u mejlu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 22, 2014 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 19, 2014 1:29 am
Postovi: 4
dekapeka je napisao:
Moj savet svima je da se raspitujete sto vise u svojoj okolini jer pravi ljudi koji rade ulje se nalaze iskljucivo po preporuci. Kao sto je nama bitno da nas neko ne prevari tako je i njima bitno da ih umesto pacijenta kome je ulje potrebno ne saceka policija. Govorim iz licnog iskustva jer sam tek posle treceg pokusaja nasao pravog coveka i pravo ulje i to po preporuci dobrih ljudi iz Uzickog zdravstvenog centra. Ne nasedajte na "oglase" jer to tako ne ide.
Svako dobro svima i drzite se!



Na žalost previše je prevaranata, onih koji obično ulje kanabisa prodaju pod ulje Ricka Simpsona....onih koji sami naprave ulje, ali od krive biljke....i na taj način iskorištavaju ljude kojima je lijek zaista potreban.
Ja sam do svog došla preko preporuke čovjeka koji je uljem izlječio rak grla, ja sam izlječila sebe i trudim se pomoći ljudima kojima je potrebno. Riskantno je jer se radi o ilegalnim radnjama, ali ako moja preporuka pomogne nekome, isplatilo se riskirati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Okt 23, 2014 5:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2014 5:13 pm
Postovi: 1
Morala sam da se prikljucim ovoj temi. Nazalost, imam iskustva i sa ovom uzasnom bolescu a samim tim i sa uljem. U slucaju u nasoj porodici, nije bilo srecnog ishoda ali ono sto mogu da tvrdim je da je ulje jedina stvar koja je mom ocu ublazivala bolove. Na nesrecu, on je izabrao put hemoterapije i lekara i organizam mu je bio toliko unisten da jednostavno nije mogao da se izbori. Znam da se cini da je najlaksi put naci gotovo ulje ali nemojte da vam puno vremena oduzme trazenje istog. Ako vidite da ne uspevate i ako niste sigurni u kvalitet onoga sto vam nude, napravite ga sami! Nije nemoguce. Sto se para tice, skupa je i jedna i druga varijanta ali ako se odradi kako treba, rezultati ce sigurno doci a samim tim se i isplati. I zato, ne gubite vreme!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Okt 26, 2014 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 26, 2014 9:26 pm
Postovi: 1
imam jednu kolicinu ulja kupljenog u nemackoj u apoteci uz recpet lekara procenat THC je preko 50 posto,ali vise nam nije potrebno
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 27, 2014 1:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 12:46 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima,
Iz Holandije sam, po preporuci, porucila jednu dozu ulja ali osoba za koju je uzeto ne zeli da zapocne taj vid terapije te ga iz tog razloga ovom prilikom nudim na prodaju. Ulje je crno kao ugalj, originalna bocica u kojoj je dostavljeno nije otvorena samo paket u kom je stiglo da se uverim da sam dobila ono sto sam platila. Nadam se da ce nekome biti od pomoci, uverena sam da je dobro jer je i uzeto po preporuci osobe koja ima iskustva s istim. Sve info na [email protected]
Svako dobro zelim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 27, 2014 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 24, 2014 6:13 pm
Postovi: 1
javlam se svim ludima dobrog srca.Hitno mi treba kanabis[provereni]kako ga nabaviti javite molim vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 29, 2014 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 19, 2014 1:29 am
Postovi: 4
Za sve informacije koje su vam potrebne vezano uz ulje kanabisa, jvaite se porukom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Nov 05, 2014 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 28, 2014 6:45 pm
Postovi: 2
Ja sam pisao i pre mesec dana za majku od mog prijatelja,stanje pacijenta se nije pogorsalo
sve u normali kancer je jos uvek prisutan ali je u mirovanju sto je da kazemo dobro.
Ja jos uvek rade volje nudim savet svim ljudima kojima je potrebna pomoc.
Pisite na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Nov 07, 2014 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2014 12:51 am
Postovi: 4
Vec sam dvaput isao za Holandiju po ulje u mesto Ijmuiden po preporuci doktora iz Banja Luke. Prvi put je bilo za mamu od prijatelja(57.god.) posto po ovom doktoru je ostala jedina nada da se jos to pokusa (drugar me zamolio da idem sa njim zato sto pricam engleski a on ne) i uspelo je,a drugi put za jednog decka 22 god. sad trenutno uzima i rezultati sa poslednje kontrole su za nepoverovat, doktorima nije nista jasno a nije im reko sta koristi. Da bi se dobilo ulje mora tamo da se kupi materijal ito samo jedna sorta koju vam oni kazu, a imaju i oni svoju pa kako je jeftinije. Priprema se u jednoj biljnoj apoteci i potrebno je par sati da bi se obradilo pola kilograma. Sve to radi jedan starac koji vam ljubazno da sva potrebna uputstva u vezi lecenja da bi bilo uspesno a kako mi je pokazao statistike i ako mu je za poverovat uspesan je u neki 80 -85% slucajeva. Po njemu je najbitnije da ima jacinu preko 20% thc i da se ispostuje sve kako on kaze i obavezno da se obavesti o ishodu. Ako zahtevate mozete da prisustvujete tokom pripreme.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: