Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 12, 2014 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 12, 2014 8:36 pm
Postovi: 1
I mene zanima cena.... Ako je moguce...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Avg 14, 2014 10:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 19, 2014 10:25 pm
Postovi: 6
asip je napisao:
Posedujem jednu kolicinu ulja kanabisa koju smo za oca nabavili iz Holandije sa oko 30 procenata THC ali nazalost kasno,pa je mogu ustupiti po istoj ceni
[email protected]



30% THC-A nije dovoljno za lijecenja karcinoma, vec preko 90%!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Avg 29, 2014 1:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2014 3:44 pm
Postovi: 3
mi_ama je napisao:
asip je napisao:
Posedujem jednu kolicinu ulja kanabisa koju smo za oca nabavili iz Holandije sa oko 30 procenata THC ali nazalost kasno,pa je mogu ustupiti po istoj ceni
[email protected]



30% THC-A nije dovoljno za lijecenja karcinoma, vec preko 90%!!!!!!

Ja sam jedva u Holandiji nasao ulje sa oko 30 posto THC na pitanje da mi treba ulje sa preko 90 posto THC svi su me bledo gledali i rekli da je to nemoguce napraviti,ja nisam hemicar i neznam jedino sto znam da sam razgovarao sa dosta ljudi i da su mi rekli da je sve preko 25 posto THC odlicno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Sep 03, 2014 2:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 26, 2013 3:17 pm
Postovi: 1
Mi smo prevrnuli nebo i zemlju da nadjemo ulje. Na kraju smo ga narucili od MMJ Canada http://mmj-canada.ca/index.html . Procedura za narucivanje sa MMJ podrazumeva procenu stanja pacijenta, pa ako nemate onkoloski nalaz na engleskom predlazem da ga prevedete. Prema njihovoj tvrdnji ulje sadrzi THC 90-95% +/- 0.56% i CBD 5.39%. Ulje salju i u zemlje Evrope. Mi smo ga narucili na adresu u Austriji. Dostava je trajala oko tri nedelje. Istog dana kada smo podigli paket (sreda 27.08.2014) moja tetka kojoj je lek bio namenjen je preminula. Ne znam da li bi bilo drugacije da je ulje stiglo koju nedelju ranije, ali iskreno verujem da bi bilo bolje da smo za njega znali pre dve godine kada je pocela da se bori sa rakom. Njoj hemoterapije nisu pomogle u borbi sa leiomiosarkomom.

Probajte sami da narucite ulje, ali znajte da mozete i od mene da ga otkupite jer mi ne znamo sta cemo sad s njim. Zalihe su dovoljne za 60 dana lecenja (2 x 15ml). Mi smo ulje platili $ 2115 (dobili smo 10% popusta jer tetka nije imala visoke prihode). Ako se prijavite na MMJ i prodjete njihovu proceduru videcete da sam navela tacne podatke i cene. Sve navedene tvrdnje mogu da potkrepim racunima, slikama i prepiskom sa proizvodjacem. Jedino ne znam da li je to ulje stvarno delotvorno. Narucili smo ga na sopstevu odgovornost i nismo stigli da ga testiramo. Boja i tekstura su kao na snimcima za pripremu RSO. Ulje je sada u Beogradu.

Jos dve napomene na kraju.

Prva - Dok smo cekali na dostavu iz Kanade, narucila sam 30ml ulja os Asipa (naisla sam na njega na forumima i odlucila da narucim njegovo ulje kao plan B). Tetka je probala ulje i prvog dana je bila omamljena, a posle toga nije nista osecala sem uobicajenog neizdrzivog bola u kostima. To ulje je dosta tecno i moguce je da sadrzi nizi nivo THC-a. Koliko je delotvorno ne znam, meni se cini da nije kao RSO. Na sve to, platili smo ga stvarno jeftino (EUR 150) i ako se uzme u obzir koliko kosta 1g cvetova marihuane...pa sami procenite, mozda covek ima najbolje namere, ali nase iskustvo sa tim uljem nije pozitivno.

Druga – Probali smo i petrolej, verovatno kao i mnogi ocajnici po ovim forumima. Nije pomogao, ali nije ni odmogao. Nabavili smog a od Sase, novinara NS Reportera.

Eto, zelim vam svu srecu u borbi sa rakom, bilo da je vasa licna ili vasih najblizih.

Jovana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Sep 05, 2014 5:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2014 3:44 pm
Postovi: 3
lokajoca je napisao:
Mi smo prevrnuli nebo i zemlju da nadjemo ulje. Na kraju smo ga narucili od MMJ Canada http://mmj-canada.ca/index.html . Procedura za narucivanje sa MMJ podrazumeva procenu stanja pacijenta, pa ako nemate onkoloski nalaz na engleskom predlazem da ga prevedete. Prema njihovoj tvrdnji ulje sadrzi THC 90-95% +/- 0.56% i CBD 5.39%. Ulje salju i u zemlje Evrope. Mi smo ga narucili na adresu u Austriji. Dostava je trajala oko tri nedelje. Istog dana kada smo podigli paket (sreda 27.08.2014) moja tetka kojoj je lek bio namenjen je preminula. Ne znam da li bi bilo drugacije da je ulje stiglo koju nedelju ranije, ali iskreno verujem da bi bilo bolje da smo za njega znali pre dve godine kada je pocela da se bori sa rakom. Njoj hemoterapije nisu pomogle u borbi sa leiomiosarkomom.

Probajte sami da narucite ulje, ali znajte da mozete i od mene da ga otkupite jer mi ne znamo sta cemo sad s njim. Zalihe su dovoljne za 60 dana lecenja (2 x 15ml). Mi smo ulje platili $ 2115 (dobili smo 10% popusta jer tetka nije imala visoke prihode). Ako se prijavite na MMJ i prodjete njihovu proceduru videcete da sam navela tacne podatke i cene. Sve navedene tvrdnje mogu da potkrepim racunima, slikama i prepiskom sa proizvodjacem. Jedino ne znam da li je to ulje stvarno delotvorno. Narucili smo ga na sopstevu odgovornost i nismo stigli da ga testiramo. Boja i tekstura su kao na snimcima za pripremu RSO. Ulje je sada u Beogradu.

Jos dve napomene na kraju.

Prva - Dok smo cekali na dostavu iz Kanade, narucila sam 30ml ulja os Asipa (naisla sam na njega na forumima i odlucila da narucim njegovo ulje kao plan B). Tetka je probala ulje i prvog dana je bila omamljena, a posle toga nije nista osecala sem uobicajenog neizdrzivog bola u kostima. To ulje je dosta tecno i moguce je da sadrzi nizi nivo THC-a. Koliko je delotvorno ne znam, meni se cini da nije kao RSO. Na sve to, platili smo ga stvarno jeftino (EUR 150) i ako se uzme u obzir koliko kosta 1g cvetova marihuane...pa sami procenite, mozda covek ima najbolje namere, ali nase iskustvo sa tim uljem nije pozitivno.

Druga – Probali smo i petrolej, verovatno kao i mnogi ocajnici po ovim forumima. Nije pomogao, ali nije ni odmogao. Nabavili smog a od Sase, novinara NS Reportera.

Eto, zelim vam svu srecu u borbi sa rakom, bilo da je vasa licna ili vasih najblizih.

Jovana

Zao mi je gospodje koja je umrla,dao sam ulje nekrijem,takodje sam rekao da ulje ima oko 30 posto THC ulje sam kupio u holandiji,nazalost i ja sam kasno dosao do ulja otac je umro pre nego sto sam ja donio ulje kuci,nazalost nisam mogao doci do ulja ranije.
Svaku srecu svima obolelim zelim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Sep 06, 2014 3:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 06, 2014 3:05 am
Postovi: 1
lokajoca je napisao:
Mi smo prevrnuli nebo i zemlju da nadjemo ulje. Na kraju smo ga narucili od MMJ Canada http://mmj-canada.ca/index.html . Procedura za narucivanje sa MMJ podrazumeva procenu stanja pacijenta, pa ako nemate onkoloski nalaz na engleskom predlazem da ga prevedete. Prema njihovoj tvrdnji ulje sadrzi THC 90-95% +/- 0.56% i CBD 5.39%. Ulje salju i u zemlje Evrope. Mi smo ga narucili na adresu u Austriji. Dostava je trajala oko tri nedelje. Istog dana kada smo podigli paket (sreda 27.08.2014) moja tetka kojoj je lek bio namenjen je preminula. Ne znam da li bi bilo drugacije da je ulje stiglo koju nedelju ranije, ali iskreno verujem da bi bilo bolje da smo za njega znali pre dve godine kada je pocela da se bori sa rakom. Njoj hemoterapije nisu pomogle u borbi sa leiomiosarkomom.

Probajte sami da narucite ulje, ali znajte da mozete i od mene da ga otkupite jer mi ne znamo sta cemo sad s njim. Zalihe su dovoljne za 60 dana lecenja (2 x 15ml). Mi smo ulje platili $ 2115 (dobili smo 10% popusta jer tetka nije imala visoke prihode). Ako se prijavite na MMJ i prodjete njihovu proceduru videcete da sam navela tacne podatke i cene. Sve navedene tvrdnje mogu da potkrepim racunima, slikama i prepiskom sa proizvodjacem. Jedino ne znam da li je to ulje stvarno delotvorno. Narucili smo ga na sopstevu odgovornost i nismo stigli da ga testiramo. Boja i tekstura su kao na snimcima za pripremu RSO. Ulje je sada u Beogradu.

Jos dve napomene na kraju.

Prva - Dok smo cekali na dostavu iz Kanade, narucila sam 30ml ulja os Asipa (naisla sam na njega na forumima i odlucila da narucim njegovo ulje kao plan B). Tetka je probala ulje i prvog dana je bila omamljena, a posle toga nije nista osecala sem uobicajenog neizdrzivog bola u kostima. To ulje je dosta tecno i moguce je da sadrzi nizi nivo THC-a. Koliko je delotvorno ne znam, meni se cini da nije kao RSO. Na sve to, platili smo ga stvarno jeftino (EUR 150) i ako se uzme u obzir koliko kosta 1g cvetova marihuane...pa sami procenite, mozda covek ima najbolje namere, ali nase iskustvo sa tim uljem nije pozitivno.

Druga – Probali smo i petrolej, verovatno kao i mnogi ocajnici po ovim forumima. Nije pomogao, ali nije ni odmogao. Nabavili smog a od Sase, novinara NS Reportera.

Eto, zelim vam svu srecu u borbi sa rakom, bilo da je vasa licna ili vasih najblizih.

Jovana



Jovana poslao sam vam PP.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Sep 06, 2014 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Već sam više puta pisao o tim raznim uljima iz Holandije, žalili su mi se mnogi da su tamo kupili loše ulje. Zapravo to ulje je pravljeno u zakonskim okvirima i sadrži do 25% thc. Pregledajte moje postove, mogu da vam pomognem da dođete do kvalitetnog ulja pravljenog od više podvrsta roda Indica, preko mojih prijatelja koji ga proizvode u Češkoj. Pojedini koji su kupili ulje preko njih a poučeni lošim iskustvom od ranije, su radili analize u Zagrebu i u Beogradu, i u više navrata rezultati su se kretali od 78-90% thc, oko 5% cbd i 3% cbn.
Upamtite, iako se do sada pokazalo kao najbolji lek u borbi sa mnogim teškim bolestima i uprkos njegovoj visokoj ceni, ulje nije magija niti čarobni štapić. Pravilnom primenom ulja kao i uporednom primenom još nekih prirodnih metoda treba očekivati najbolje.
Savetujem svima vama, ako možete doći u posed kvalitetnog kanabisa, roda Indica, probajte sami napraviti ulje. Nije to nikakva nauka jedino što je važno da koristite medicinski benzin kao rastvarač i da obratite pažnju na završnu fazu pravljenja ulja a to je dekarboksilacija.
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Sep 28, 2014 7:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 28, 2014 6:45 pm
Postovi: 2
Morao sam da se registrujem na ovom sajtu zato sto vidim da je mnogim ljudima potrebna pomoc,Ja sam licno napravio Ulje od najkvalitetnije marihuane za majku mog najboljeg drugara, Mogu vam reci da joj je dosta pomoglo i kancer se povukao ali se nije potpuno izlecio. Napravio sam poseban E-mail samo da bih pomogao Ljudima oko saveta kako da naprave Kvalitetno ulje za mnogo manje para nego sto traze ovaj Denis Ili dokror Z i svi ostali. . . Kome treba Pomoc oko saveta Za Pravljenje Ulja nek pise na ovaj E-mail.
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 01, 2014 3:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 01, 2014 3:10 am
Postovi: 2
mi_ama molim Vas za pomoc, kako doci do Ric Simpsoa i kvalitetnog ulja?
Hvala
mihajlovic74


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 01, 2014 3:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 01, 2014 3:10 am
Postovi: 2
mozete mi poslati na mejl adresu [email protected]

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Okt 02, 2014 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 8:24 pm
Postovi: 1
Pozdra svima!
Mojoj mami je hitno potrebno ulje. Hoce da odbije HT, sa cime se i mi slazemo, ali nam treba zato ulje. Pa vas ljubazno sve molim, ako znate nekoga od koga mozemo nabaviti provereno ulje (sa min 90%THCa) da mi posaljete na mail [email protected]
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Okt 07, 2014 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 1:11 am
Postovi: 3
mOLIM LJUDE DOBRE VOLJE, AKO ZNAJU GDE SE MOZE NABAVITI ULJE KANABISA-NEKA ME KONTAKRIRA SMS-OM, PA CU JA NAZVATI.069 16 53 770 HVALA UNAPRED


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Okt 09, 2014 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2014 11:29 am
Postovi: 1
Napravili smo tati oko 90ml ili bolje reci grama ulja kanabisa,nazalost kasno nije ga stigao koristit,pa ako nekom treba nek se javi dacemo ga po povoljnoj ceni
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Okt 13, 2014 2:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 12, 2014 1:02 am
Postovi: 1
da li je imao neko iskusvstva sa ovim uljem??
http://www.mediccanna.com/?product=hemp-oil

i zna li neko kako u amsterdamu doci do ulja po receptu rick simpsona ili kako se moze doci do ricka u ceskoj?
ako neko zna zamolio bih za pp.

hvala i pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 15, 2014 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 10:18 am
Postovi: 6
Moj brat je napravio sam ulje, kaze da je vrlo lako.

Nije verovao nikome i mislim da je tesko verovati ljudima kada je zivot u pitanju. To je kao da svoj zivot polazes u ruke strancu koji uzgred hoce dobro da zaradi na opakoj bolesti. Mislim da tu mesta poverenju nema. Zato je savet da ga sami pravite ako ikako mozete


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: