Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 14, 2018 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Vec koristim puno toga iz alternative, ali od vise upucenih u ovu metodu preporuceno mi je da potrazim @Marckonija. Navodno, radi se etuzijasti koji je lececi suprugu dosao do te neke perfektne formule koja daje neverovatan rezultat.
Nazalost, na nekoliko stranih foruma koji se ozbiljno bave tematikom ulja je prestao da pise a koliko shvatam i ovde ga nema :(

Aco, svakako Hvala na savetu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Dec 15, 2018 8:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јеси ли му послала приватну поруку?

Шта све користиш од алтернативе?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 17, 2018 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Pored presne i termicki delimicno obradjene hrane koristim i suplemente za jacanje imuniteta: svezu aroniju i sok od iste, ulje crnog kumina, tecni kiseonik, befungin kapi, med sa djumbirom, D3 i B17 vitamin, neke homeopatske pripravke, onolam, caj od maslacka, jezgro kajsije, gorki badem itd, itd.

Naravno da sam poruke slala i na te strucne forume na kojima je ranije pisao. Kada su clanvi saznali da zivim u Srbiji, gotovo jednoglasno su me uputili na istog coveka...navodno, em ne zna za gutitak protiv tumora, em je je rak dojke savladao do perfekcije.

Zelela bih da cujem misljenje i iskustva ostalih clanova koji su lecili ili lece ovu opaku bolest, savet, sugestije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 18, 2018 12:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Добро, али да ли си Марцконију послала приватну поруку са овог форума?

На овом форуму раније је било квази пацијената који су само рекламирали хемотерапију као одличну "витаминску терапију". Има нас неколико који покушавамо да помогнемо разним саветима, а остали дођу и прођу. Због тога тешко да ће се неко јавити од форумаша.

Какав течни кисеоник?

Да ли си избацила из употребе антиперспиранте и апсолутно све фабрички обрађене производе (жваке, сокови, кекс....)?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 18, 2018 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Da, slala sam mu PP ovde kao i na tim drugim forumima.
Prijateljica iz Holand. mi javila da je @Markoni trenutno u inostranstvu i da ce me kontaktirati kada se vrati za Bgd. :D

Tecni kiseonik se kupuje u Nemckoj u apotekama, prepisuju ga zapadni onkolozi.
Vestacke i ma kakve zasladjivace ne koristim, preradjevine isto, dok antiperspirante biram koji ne sadrze aluminijum...ne bih da zaudaram ni sebi ni drugima :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Dec 19, 2018 2:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
За приватну поруку корисник увек добије емаил на своју адресу тако да је то једини сигуран начин да се неко контактира. Ако ти није одговорио онда стварно није доступан.

Течни кисеоник има температуру око -180*Ц тако да сигурно ниси њега купила. Можда активни кисеоник.

Антиперспиранти су веома штетни независно од тога да ли имају алуминијума у себи и директни су узрочници рака дојки. Прочитај ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=mental/reakcije/antiperspiranti

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Dec 20, 2018 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Kupujem ga kao tecni kiseonik, nevezano da li je to tehnicki i strucan naziv proizvoda.

I vecina hrane je prilicno stetna, ali od necega moramo i ziveti :wink:

Prosto neverovatno deluje da na temi sa ovolikim brojem pregleda, sem Ace nema nikog vise da ama bas nista napise???
Zar je moguce da se ovoliko ignorise edukacija ovog alternativnog nacina lecenja kancera, cak i pored cinjenice sto znamo da medicina nema odgovor za rak?
U cemu je logika iznetog, bar to napisite molim Vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Dec 20, 2018 2:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не ради се о стручности назива већ о суштинској разлици. Имаш и у нашим апотекама да купиш активни кисеоник, али стварно не знам да ли икако може да помогне код рака. Искрено, не знам ни какав им је квалитет.

Већина хране јесте штетна али онда једеш ону мањину. Шта ти сигурно није потребно: цигаре, антиперспиранти, жваке, кекс, бомбоне, чоколаде, грицкалице, сокићи, напици, пекарски производи, саламе, паштете и тако даље.

И по овом форуму се види да је народ постао превише заокупљен својим проблемима и себичан. Бојим се да нам нема помоћи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Dec 21, 2018 7:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Pozz.. Ana-amarilis,

Izvini sto si cekala, ali i pored sto mi 14.12. na vajberu stigla por. od clana ovog foruma:"Nekom treba pomoc na doktor forumu u onoj temi...ako ste i dalje u toj prici, znam da sam ja imao muku da dodjem do vas pa rekoh da toj devojci skratim put"...a potom i nekih urgencija od preko, ali pre da se javim nisam mogao ama bas nikako.

Na PP sam Vam poslao odgovor i objasnio najosnovnije, pa u koliko bude nejasnoca vezano za kvalitet, doziranje i razlicite varijante apliciranja, to ipak moramo na fon...Razlog: prosto je nemoguce u nekoliko recenica opisati sve detaljno, pogotovu kada svaka izneta cinjenica zahteva jos neko dodatno pojasnjenje koje mora da se ispostuje, sve u cilju postizanja sto boljeg ishoda.

Terapija ovom metodom samo pro forme je prilicno besmislena...Medjutim, ako se ispostuju bitni detalji tipa kvalitet i pravilne doze, uspeh je maltene zagarantovan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 5:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Markoni, dok sam ziva tvoj sam duznik za sve ucinjeno...a rece da cu ziveti dugooo :D

Bila sam po malo rezervisana na sve te prece koje sam o coveku slusala, ali uspeo je za nepuna dva dana da mi odagna apsulutno svaku dilemu vezano za ovu metodu lecenja. Neverovatan covek u svakom smislu, to sada i moja malenkost potvrdjuje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 23, 2018 7:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Јави се за пола године са утисцима.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jan 08, 2019 3:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 09, 2018 6:04 pm
Postovi: 2
- Hvala pojedinim clanovima ovog sajta jer su svojim doprinosom u velikoj meri indirektno i svojim savetima doprineli kojim putem da idemo i ucestvovali u nasem lecenju i dali nam nadu. Rak jeste izleciv ali je to prvenstveno borba sa samim sobom, sa pravim odabirom raznih metoda sto priznate medicine tako i alternativne. - Ovim putem se javljam i zelim sa vama da podelim svoja iskustva u borbi za ozdravljenje svoga supruga. Ova tema odavno nije vise tabuu, jer je toliko kancer omasovio medju nama da je to strasno. Niko vise nije siguran niti zasticen bez obzira odakle potice i koliko godina ima.
- Moj 45 godisnji suprug je bolovao od treceg stadiuma karcinoma debelog creva, zbog cega je morao da se operise, ali je izlecen od ove opake bolesti tek uz pomoc ulja od kanabisa.
- Vec tri godine je zdrav, redovno radimo analize i u njegovom telu vise nema tragova karcinoma. Kada smo ga otkrili kancer je vec metastazirao i na onkologiji su nam rekli da je neophodna prvo operacija pa zatim hemoterapija. Suprug je pristao na operaciju ali za hemoterapiju nije hteo nliskom okruzenjui da cuje. U nasem jako bliskom okruzenju pa cak i familiji niko se nije izlecio niti je preziveo posledice duze hemoterapije. Ljudi su jednostavno venuli i nestajali gubili snagu, duh i dostojanstvo
- Posle operacije analize su pokazale i dalje postojanje kancera i tako smo se odlucili za dalji alternativni vid lecenja odnosno za primenu ulja od kanabisa. Posle tri meseca koriscenja terapije kancera vise nije bilo. Nismo mogli da verujemo sta se desilo pa smo isli u cak tri razlicite labolatorije da proverimo da li je to stvarno. Naravno svi testovi su bili isti, kancera vise nije bilo. Nesmem ni da pomislim sta bi se desilo da smo se odlucili za hemoterapiju, ali sigurno znam da je ona isto tako veliko zlo kao i sam kancer i da ona meksimalno ubrzava sam kraj. Ljudi umiru u ocaju, bolu, agonije i nedostojanstveno.
- Nama je jos nas onkolog indirektno dao do znanja da pokusamo jos neku alternativnu metodu lecenja. Hvala bogu da ga je moj muz poslusao i da je bio izricit i odbio po svaku cenu dalje lecenje hemoterapijom.
- Preko prijatelja koji se isto tako lecio od raka na pankreasu i koji je vec koristio ulje, dosli smo u kontakt sa Aleksandrom kome smo beskonacno zahvalni i koji nam je omogucio da nabavimo ulje iz holandije. Pre toga smo koristili ule koje je imalo slab ucinak verovatno je imalo jako mali procenat THC.a
- Moja komsinica je imala kancer na dojci, koji je metastazirao na pluca. I nju su otpisali jos pre godinuipo dana, isto tako je odbila hemoterapiju i lecila se samo uljem od kanabisa i evo jos uvek se druzimo.
-Ljudi ne odustajte od borbe za legalizaciju kanabisa u medicinske svrhe, jer samo ulje sigurno leci, ako prvenstveno volite sebe i svoje bliznje raspitajte se i probajte ga jer ono je siguran put ka izlecenju.
- Pozdravljam sve clanove ovog foruma i zelim vam uspesnu borbu i dalje ostanite brizni i blakonakloni i ne dozvolite da ovo zlo nas savlada. Sve je poteklo iz prirode kako i mi sami, tako i darovi prirode sa kojima se lecimo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 9:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 15, 2019 9:02 pm
Postovi: 1
dragdrag je napisao:
Da li je neko cuo za lek Sigma ili Sigma Vital? Kao da niko nije a cujem neke price (dobre) koje ne mogu proveriti. Bilo ko?



Prijatelj koji dugo prati ovaj forum mi je rekao da neko pita za Sigmu, pa sam se registrovao jer imam jako pozitivno iskustvo sa ovim suplementom.
Ne ja licno, moje dete.

Znam da je ovde tema ulje od kanabisa, pa se izvinjavam sto ovako upadam, ali zelim da ukratko iznesem nase iskustvo.

Cerkici je sa godinu dana otkriven redak tumor i posle dugogodisnjeg operativnog lecenja i lecenja hemioterapijom, tumor se stalno vracao - recidivirao. Od prijatelja smo culi za Sigmu i resili da pokusamo jer smo saznali da je to potpuno prirodan preparat koji se pije uz odredjeni rezim ishrane. Tumor je inace lociran u podlaktici ruke i vidljiv golim okom i mogao je da se napipa. Posle nekoliko meseci je poceo da biva meksi i da se smanjuje. Radili smo kontrolne MR koje su pokazivale smanjivanje tumora. Ona Sigmu pije vec 5 godina i bolest drzimo pod kontrolom. Vise nije bilo recidiva.

Sigma sada ima i zvanican sajt gde se moze mnogo vise procitati o ovom suplementu.
Ne znam da li je po pravilima foruma dozvoljeno ostavljanje direktnih linkova do sajta, ali moze da se izgugla gralokansigma. Moze naravno i pp.
Svako dobro svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 12, 2019 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 03, 2012 9:34 am
Postovi: 1
Da li bi marija 084 mogla da mi se javi sa pp da mi pomogne sa nekim informacijama?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Maj 11, 2019 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Postovi: 9
Evo da i sa Vama podelim lepe vesti u vezi moje bolesti...nadam se, bivše.

Obzirom da sam prilično konfuzno pisala u predhodnom javjanju, evo jedan kratak rezime mog zlopaćenja sa kancerom.
U martu 2018 dijagnostikovan mi je lobularni kancer dojke kao i dve metastaze na plućima. Predloženu hem.-terapiju posle koje je planirano hir. uklanjanje dojke sam odbila i ostavila kao poslednju varijantu, ono u krajnjoj nuždi. Pre toga sam odlučila da prvo pokušam alternativom: presna hrana, trave, čajevi, suplementi, novaldex itd...što se brzo pokazalo kao loš izbor.

U septembru 2018 naglo počnem osecati gušenje. Posle snimka pluća doživim novi šok. Metastaze se uvećale usled čega se stvara voda u plucima koju mi punktiraju 1-2 x mesečno. Shvativši da mi je život postao ozbiljno ugrožen odlazim kod prijateljice u Holandiju da pokušam i tu terapiju uljem. Tamo saznam i dobijem preporuku za osobu koju sam tražila i ovde, ali trebalo mi je mesec ipo da ga pronađem i uspostavim kontakt.

Sa terapijom krećem krajem decembra. Vać u januaru se gubi ono gušenje i brzo zamaranje, nema punktiranja. U februaru osćam i sama da mi je dosta bolje, tum.markeri u padu, KS odlična. U martu na rengen snimku nema metastaza, tum.mar. malo iznad ref.vred., KS i biohemija odlična. Doktorka koja me vodi ne verujue šta vidi (sumnju u rengen aparat) i traži da uradim ponovo snimak za sledeću kontrolu koju mi zakazuje za april...ponovni snimak pokazuje isto što i prethodni, pluća čista. Tada mi zakazuje kontrolu za maj, ali sada mi predlaže da uradim skener pluća i MR dojke i sve nalaze koje imam da donesem na konzilijum. Nalaz konzilijuma: Pluća čista, tumor dojke se smanjio sa 7,6 na 1,5 cm...cancer u remisiji!

Nevericu i zbunjenost članova konzilijuma je nemoguće opisati rečima, pola sata su upoređivali snimke iz 2018 i maja 2019. Toliko su bili u šoku viđenog da su međusobnu komunikaciju rečima zamenili "telećim" pogledima neverice. Na moju sreću, sada umesto hemoterapije i odstranjenja dojke predlažu kontrole na 6.meseci. :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: