Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Sep 03, 2017 3:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
Marckoni, verovatno da ti prodaja ulja ne ide bas po planu pa onda pokusavas da na ovako prljav nacin zaradis koji dinar.
Ko si ti da u tako ruznom kontekstu pominjes organizaciju IRKA?
Odakle ti podatak da nasa organizacija prodaje ulje?
Mi smo udruzenje obolelih od raznih bolesti kod kojih kanabis moze da pomogne ili izleci. Mi kupujemo ili neretko dobijamo kao donaciju ulje za licne potrebe.
Mi smo organizacija koja je vise puta od strane nadleznog Ministarstva dobijala poziv na razgovor vezano za legalizaciju kanabisa jer imamo podatke velikog broja ljudi o lecenju uljem. Najveci svetski naucnici sto se ove teme tice su nasi gosti na tribinama i seminarima. Pretpostavljam da nisi posecivao seminara jer tamo nema zarade.
Naravno da tebi kao nekom ko zaradjuje novac prodajuci ulje bolesnima nikako ne ide u prilog prica o legalizaciji jer ces onda ostati bez tog bednog profita.
Slucajno, Borisa kojeg nazivas prevarantom poznajem i imala sam priliku da razgovaram sa njim. Dolazio je kod nas u kancelariju pre dve godine radi savetovanja. Donosio je medicinsku dokumentaciju svoje cerke. To je covek koji je u ocaju zbog cerke pa je nakon odlicnog rezultata sa uljem nakon nekog perioda doslo do ponovne pojave tumora. Covek je u odredjenom momentu izgubio nadu u ulje pa je nabavljao razne druge stvari. Prodavao je razne lekovite stvari da bi mogao cerki da kupi lekove. Prodavao je isto ono sto je i njoj davao.
Je li moguce da si toliko glup i pohlepan Marckoni?
Da si nepismen sto se tice ove teme to je evidentno a da si pohlepan sto se novca tice opet je vrlo evidentno. Malo ti jeste usporila prodaja ulja, pretpostavljam, pa je ocigledno prisustvo nervoze i besa.
Ako ti nisi prevarant okaci nam ovde bar jedan dokaz o analizi ulja koje prodajes.
Ako nemas neki dokument kako smes da uzimas toliko novca od sirotinje za ulje za koje nemas podatke o sastavu. Inace se moze za 5000din uraditi ista analiza na 10ak mesta u Beogradu, ljudi nam pominju na tribinama da proveravaju, gde god da kupe lek.
Analiza je neophodna zbog kanabinoidnog spektra, termolabilnih terpenoida, zbog CO2, ostatka rastvaraca... Ne mozes samo misliti na novce.
Serpe, lonci, poklopci i novci. Tako bih te najblize opisala.
Pazi se, da li ces smeti ili imati vremena da na ovakav prljav nacin pises vise bilo sta na ovu temu.
Pazi se, da ti ne zakucaju na vrata ovi sa Pinka, iz emisije Crna Hronika koji dolaze kao prateca oprema specijalnih snaga MUP-a Srbije. Onda ces biti na televiziji kao uzgajivac marihuane i kriminalac. Pa ces tamo imati puno vremena da razmisljas da li si i zasto pominjao bilo koga.
Dovoljna je angazovanost operativaca MUP-a od par minuta, posto si veoma glup, i odmah krecu prema tvom selu.
Pa kad te zajedno sa tih par biljaka u punom cvetu budu transportovali kao kriminalca, onda ce ti biti kasno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Sep 03, 2017 9:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Немам намеру никога да браним

Ana IRKA je napisao:
Marckoni... Ko si ti da u tako ruznom kontekstu pominjes organizaciju IRKA?
Odakle ti podatak da nasa organizacija prodaje ulje? ...


али пошто сам због радозналости прочитао мало текста, нашао сам само ово где је Marckoni спомињао ИРКА организацију:

Citiraj:
IRKA plasira kopi/paste tekstove...inace, znanje im je cista NULA.


Дакле, одакле оне горе тврдње?
Не волим да улудо трошим своје време па због тога морам да кажем да ово личи на класичну методу распиривања мржње против некога.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Sep 03, 2017 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
marckoni je napisao:
Legalizaciju koju forsira IRKA je, nista drugo sem marketing grupe koja se bavi preprodajom RS-ulja (diskutabilnog kvaliteta), pri cemu su sve upakovali u odredjeni zakonski okvir...sto im, kao "humanitarnoj organizaciji" omogucava skoro pa legalnu prodaju RSO, ali i zastitu od eventualnih zakonskih posledica.

I nije problem ko prodaje, bar po meni to je najmanje bitna cinjenica za obolelog, ali jeste problem kvalitet onoga sto prodajes u odnosu sta tvrdis da dajes. Nije isto da li ulje ima 20 ili 80% THC-a i da li je pravljeno od organskog uzgoja ili od ulicnog otpada... fals laboratoriska analiza tipa THC 92% i CBD 7,5% ne leci, a placebo kod cancera ne pomaze.

Kada smo kod pojma farmakomafija i ulje cannabisa, uvek napominjem samo jedan interesantan podatak. Bez obzira na hrpu dokaza da cannabis deluje protiv carcinoma, odnosno da THC unistava maligne celije, nikada ni jedna zemlja na svetu nije dozvolila RSO ni kao suplement!
Aj' i da razumem sto FDA ne odobrava RSO kao lek, ali sve to namece jedno logicno pitanje: ko sprecava legalnu, u laboratoriskim uslovima kontrolisanu proizvodnju RSO ili CCO kao suplement? To ulje sto se legalno prodaje u nekim zemljama, isto nema dodirnih tacaka sa pravim RSO...ni u jednom, pravi postotak THC-a ne prelazi 30%

Nije problem lazno, problem je ulje loseg kvaliteta. Prvo se lako izvali da je laznjak, ali ovo drugo koje sam vec opisao u postu iznad, jeste problem prepoznati i za dobre poznavaoce istog...imaju dovoljno THC-a da osoba oseti delovanje istog, ali istovremeno i nedovoljno za borbu sa malignitetom. E, odatle sve cesce price: "ulje nam nije pomoglo"...a kada detaljno opisu sta su i koju kolicinu upotrebili, zeludac mi se podigne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 12:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
aaaca
Koji si ti? Vidim da si godinama tu, prisutan da ponudis pomoc...
Kako nisi primetio da je Marckoni pominjao IRKU kao prodavca ulja, loseg kvaliteta?
Juce su mi na sastanku organizacije neki clanovi pomenuli odredjene stvari sa ovog foruma. Prvi put u zivotu ulazim na doktor.rs da trazim temu o kanabisovom ulju. Registrujem se i tu pronadjem sve te lazi o IRKI ali shvatim da je licna promocija Marckonija u pitanju.
Takodje je pisao ruzne stvari o Borisu, gospodinu za kog sam u toku dana, nakon mog prvog komentara saznala da je izgubio bitku, sahranio je svoju cerku. Nazivao ga je matorim prevarantom.
Odlucni smo svakako da malo vise saznamo o Marckoniju, tom hrabrom coveku koji je odlucio da bljuvotinama stigne do novaca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 4:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Ana, samo iz pristojnosti i onog opsteg kucnog vaspitanja cu pokusati da ti odgovorim kontrolisanim recnikom, inace bih te za napisano najradije naduvao do koske sa komplet ekipom prodavaca magle...ali sve u svoje vreme.

Koju bre IRKA organizaciju ti predstavljas? Mozda onu iz Montenegro vukojebine nastanjenu u Bgd-u??? Eeee moji vi, da li mislite da smo bas svi indiajnaci koji ne kapraju podmetacine? Ali to me ne dotice koliko me iritira vise puta vidjeni debilizam... Ako je tacno da je stil ekvivalent inteligencije, onda je sve i prilicno razumljivo.

Vise puta napisah da nisam prodavac bilo cega niti konkurencija ma kome pa ni prodavcima magle, pre svega, sto krs ulje koje vi gurate k’o lek uopste nije moj nivo. Razlog: nismo svi zavisni od narko otpada. Naravno nije nam ista ni svest i savest, pogotovu kad se ima/nema onkoloski pacijent u kuci... Ako je tacno da Bog uvek cini srazmerno ucinjenom, krajnje je vreme da se zamislite.

Sto se tice labor. analize ulja mogao bih roman da napisem koliko su besmislene i zbog cega, ali nedostaje mi motiv da neupucenima pojasnjavam detalje. I mali info za tebe. Kvalitetan Test svakog mapiranog kanabinoida kosta od 40-70 e pojedinacno za svaki, i rade ga samo lebor. sa posebnim dozvolama koje tipske reagense dobijaju od nekolicine farm. kuca. Kod nas u SR takvih labor. nema. Ima ih u Sl i Hol, ali ima i zajeba sa reagens-ima za koje ne znas. Ali bitno je znati poturati fals analize, jel da?

Sto se tice uvreda i pretnji policijom i ceme vec, pored sto me to ne dotice u smislu na koji aludiras i ciljas, zapamti...Jos samo jednom dozvoli sebi da mi pretis u bilo kom smislu, nece se zavrsiti na virtuenom palamudjenju. Ne zanima me u ime koga pises, samo znam da sam veoma pogresna osoba kojoj se tako nesto radi....a ti izvoli proveri da li je tako.

Koliko danas cu proveriti da li radis za IRKA, a otom potom.
Meni ovo bas trulo sto uopste ovako raspravljam na ovu temu, ispada da se stvarno kao nesto borim za vase trziste koje me nikada nije zanimalo niti ce...ali da me neko vredja, omalovazava i preti, e to vec nece tek tako da moze... Ana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
Marckoni
pa samo debil ne bi ukapirao iz tvojih postova da ti prodajes ulje, MA NEEEE NE PRODAJEM JA NISTA, SAMO DELIM SAVETE JER IMAM ONKOLOSKOG PACIJENTA U SIROJ PORODICI. ALO??????
Procenio si na osnovu licnog utiska da je to ulje koje si skuvao odlicno, ne zanimaju te analize, naoruzan internet znanjem krenuo si u biznis.

Odaju te 'strucni komentari'... Ponelo je tih prvih par stotina koje si zaradio od ulja i kreces da se punis znanjem preko interneta, napusavas ljude, ponizavas, koristis beogradske zargonske fore, cvece cveta, dzep se puni, tata i mama kazu TI SI SINE MOZAK, LJUBI GA MAJKA...

Vidi decko dragi, ne znam da li ti je neko bolestan ili nije, u mom slucaju ja sam bolesna i veoma relevantna da pricam o lekovitosti kanabisa.
Ne znam iz koje vukojebine si ti dosao u Beograd, ja bih volela da sam iz Montenegra. Provedem svako leto tamo. Gde ti letujes? Jesi li gej ili strejt?

Sta da kazem, nastavi sa kanabisom, sadi, zalivaj, beri, susi, muckaj, analiziraj pogledom, reklamiraj organsko ulje preko propalih sajtova, lovi u mutnom, uzimaj lovu, citaj i uci sa interneta. Mozda na dobro izadje.
I obavezno, zaobidji i ne pominji one koji ti nista lose nisu uradili, ne kopaj drugima jamu, bice novaca svakom koliko je dovoljno.
I naravno budi srecan dok si nivo BORANIJA, jer kada pocnes da talasas previse... rekla sam ti vec, naci cete za par minuta. Sa sve loncima i poklopcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
Prilican broj privatnih poruka od juce vezano za nabavku ulja, da ne bih svima posebno odgovarala... Ne znam ni da li su to ljudi kojima zaista treba ulje ili samo posmatraci koji prodaju isto pa opipavaju teren. Svakako savetujem da se pravilno informisete preko dole navedenoh stranica ili eventualno da se prijavite za ucesce u nekoj od radionica u Hrvatskoj gde Rik Simspon obicno bude prisutan ili u Srbiji kada bude dolazio neko od svetskih naucnika, dr Bob Melamede kog smo skoro ugostili, dr Paul Hornby...
phoenixtears.ca
irka.org.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 7:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Znam samo jedno....da Maja iz Novog Sada koja je predstavnik Irke u tom gradu prodaje lazno ulje krijuci se iza nekog holandskog sajta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 04, 2017 8:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ana IRKA je napisao:
aaaca
Koji si ti? Vidim da si godinama tu, prisutan da ponudis pomoc...
Kako nisi primetio da je Marckoni pominjao IRKU kao prodavca ulja, loseg kvaliteta? ...

Какве везе има који сам ја?! Уосталом не кријем се иза анонимних профила и све пише, што у профилу на форуму, што на мом личном сајту који сам такође навео у профилу.

Јесте, ту сам годинама и покушавам да помогнем својим искуством и знањем, а почео сам с тиме јер сам видео колико лекари немају благе везе са лечењем јер се многи здравствени проблеми решавају једноставним додавањем суплементације или повећањем уноса чисте воде и тако даље и тако даље.

Због претходно изнетог уопште немам времена да читам ко пљује по коме нарочито ако не могу да проверим чињенице. Осим тога тренутно ме уопште не занима тема уља од конопље. Једноставно ме заинтригирао твој напад па сам покушао да проверим о чему се ради.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Sep 05, 2017 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
Daja211 je napisao:
Znam samo jedno....da Maja iz Novog Sada koja je predstavnik Irke u tom gradu prodaje lazno ulje krijuci se iza nekog holandskog sajta.

Sve je moguce, Maju poznajem i poslednje sto bih pomislila je da bi se bavila prodajom neceg laznog. To je jedna izuzetno humana osoba, znam za toliko njenih lepih dela.
Maja je uvek na svim skupovima za legalizaciju kanabisa prisutna u prvim redovima, veliki borac i covek. Kazem da je sve moguce ali bas takvu ili slicnu informaciju o njoj verujte da prvi put cujem.
Zamolila bih vas najljubaznije da dobro proverite i potkrepite cinjenicama ovakve tvrdnje jer je to bas uzasno iznositi javno, to su bas teske optuzbe. Ipak je u pitanju ozbiljna osoba, zena, majka...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Sep 05, 2017 1:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2017 2:23 pm
Postovi: 7
aaaca je napisao:
Ana IRKA je napisao:
aaaca
Koji si ti? Vidim da si godinama tu, prisutan da ponudis pomoc...
Kako nisi primetio da je Marckoni pominjao IRKU kao prodavca ulja, loseg kvaliteta? ...

Какве везе има који сам ја?! Уосталом не кријем се иза анонимних профила и све пише, што у профилу на форуму, што на мом личном сајту који сам такође навео у профилу.

Јесте, ту сам годинама и покушавам да помогнем својим искуством и знањем, а почео сам с тиме јер сам видео колико лекари немају благе везе са лечењем јер се многи здравствени проблеми решавају једноставним додавањем суплементације или повећањем уноса чисте воде и тако даље и тако даље.

Због претходно изнетог уопште немам времена да читам ко пљује по коме нарочито ако не могу да проверим чињенице. Осим тога тренутно ме уопште не занима тема уља од конопље. Једноставно ме заинтригирао твој напад па сам покушао да проверим о чему се ради.


Nista ruzno nisam htela reci kada sam primetila da ste godinama tu. Svaka cast ako je sve zaista tako. Primecujem prisustvo vaspitanja i kulture u vasem izrazavanju, u tom duhu cu vam i odgovoriti.
Kazete da ste u deficitu sto se vremena tice.
Ne treba vam neko posebno vreme da utvrdite ko je ovde poceo prvi da pljuje po ljudima. Par minuta vam je potrebno. Ako ste iz nekog razloga pristrasni onda se traze izgovori. Da ne gubimo vreme...
Sada bih iznela svoje zapazanje nakon dva dana prisustva na ovom sajtu. Mozda ce ovo biti i moj poslednji ulazak ovde. Ovo je zapravo jedan takav brlog pa ne bih da se vise valjam u takvom krasnom ambijentu. U ovakvoj svojevrsnoj oazi neznanja, blamaze i lupetanja...
Ispala bih po mom shvatanju neskromna kada bih istakla ovde svoju profesiju. Onda bi mi cak i neki od vas zamerili kako sam pala na niske grane i vodim raspravu o ovako vaznoj temi sa polusvetom.
U medjuvremenu sam saznala da je ovaj sajt odavno umro i stekla sam utisak da je ovaj forum kao savana u Africi u toku susnih perioda: sa jedne strane bespomocna i iznemogla bica, malo vremena ih deli od tragicnog kraja a sa druge strane hijene, vrebaju. Samo sto hijene u stvarnosti napadaju direktno i sa jasnom namerom a ove virtuelne hijene nude spas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Sep 05, 2017 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Onda pitajte Maju zasto ljude vodi po nekim bastama u okolini NS da bi im prodala lazno ulje.Zar na taj nacin Irka funkcionise?Vodite ljude po mraku u tudje baste ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Sep 07, 2017 11:54 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ana IRKA, полусветом?! Ц ц ц ц... Ако прецедник није могао да добије телефонску везу са Фејсглупом, шта ми остали ниже врсте да радимо?!

Није замро само овај форум већ је то масовна појава бар у Србији. Народ је изгубио вољу за животом а где неће за форумима. Још имају снаге само да блеје по разним разбибрига-емисијама и сајтовима. А када их стрефи нека брига онда иду лекарима на нож.

Иначе уопште није важно ко је први почео већ шта је истина. Пошто то не могу да проверим нема вајде ни да се упуштам у расправу.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 11, 2017 1:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Ana IRKA je napisao:
Marckoni
pa samo debil ne bi ukapirao iz tvojih postova da ti prodajes ulje, MA NEEEE NE PRODAJEM JA NISTA, SAMO DELIM SAVETE JER IMAM ONKOLOSKOG PACIJENTA U SIROJ PORODICI. ALO??????
Uff, najzad dobih malo vremena da konkretnim cinjenicama ukazem ko je debil guskooo osamucena.
Samo debil moze zakljuciti da je necija supruga sira familija, pa jos zena sa kojom zivim bas dugoooo i koja mi rodila troje davno punoletne dece.
Pod uslovom da se ti i tvoja druzina ne bavite prodajom ulja, kako jelte tvrdis, zasto bi ti smetalo ako to neko drugi radi... makar to bio i ja?
Da li si uopste svesna koliko si providna, ili si non-stop toliko "uradjna" (uduvana) da umisljas kako smo svi budale a samo ti pametna...a IQ ti egal br cipela.
Da bi sve bilo kristalno jasno, krecemo iz pocetka.
Ana IRKA je napisao:
Odakle ti podatak da nasa organizacija prodaje ulje?
Od mnogih koji su isto kupovali od Vas kao Deja211, od nekih koji su snadbevali i Vas i vase uvazene goste kako bi se uradili na tim skupovima...od onih koji su vas i upoznali sa nekima koje spominjes... a kada je ta vasa "saradnja" pukla pre dve-tri god. i kada su meni svasta nesto nudili kako bi oformili ekipu daleko potkovaniju od Vas, odgovorio sam: nit me zanima trziste ulja niti sebe u tome vidim, vec samo vodim racuna o zdravlju supruge za sta mi nisu potrebni tamo neki copori.
Ana IRKA je napisao:
Mi smo udruzenje obolelih od raznih bolesti kod kojih kanabis moze da pomogne ili izleci.
Bilo bi pozeljno da objasnis kako nastaju ta "udruzenja", ko ih i sa kojim ciljem formira? Jel mislis da se svi zakopcavamo na ledja, "pametnice"?
Ana IRKA je napisao:
Naravno da tebi kao nekom ko zaradjuje novac prodajuci ulje bolesnima nikako ne ide u prilog prica o legalizaciji jer ces onda ostati bez tog bednog profita.
Meni i svakom ko ima onkoloskog pacijenta u kuci odgovara legalizacija u med. svrhe, ali za legalizaciju u cilju narko uzivanja nisam zainteresovan.
Ana IRKA je napisao:
Slucajno, Borisa kojeg nazivas prevarantom poznajem...Prodavao je razne lekovite stvari da bi mogao cerki da kupi lekove[/b].
Neko ko ima vise nekretnina u gradu u vrednosto oko milon eura mislim da nije prinudjen da prodaje maglu obolelima kako bi nekog svog lecio...ili mislis da je taj podatak nepoznat?
Ana IRKA je napisao:
Ponelo je tih prvih par stotina koje si zaradio od ulja i kreces da se punis znanjem preko interneta, napusavas ljude, ponizavas,
Naduvam samo prodavce magle u koje i ti spadas, tj one koji se igraju tudjim zivotima ne bi li im snadbevac po "preporuci" udelio gram/dva da se "urade" i umisljaju kako su prepametni.
Ana IRKA je napisao:
Vidi decko dragi, ne znam da li ti je neko bolestan ili nije, u mom slucaju ja sam bolesna i veoma relevantna da pricam o lekovitosti kanabisa.
Nisam siguran da li si onkoloski pacijent, ali iz procitanog naslucujem da ti je odvikavanje u Drajzerovoj gotovo neizbezna opcija...u vrlo bliskoj buducnosti.
Ana IRKA je napisao:
I obavezno, zaobidji i ne pominji one koji ti nista lose nisu uradili, ne kopaj drugima jamu, bice novaca svakom koliko je dovoljno.
Ope' si pobrkala loncice poredeci me sa vama. Novac me ne zanima vec najjaca metoda lekovitosti koja postoji zbog supruge, sto tvoj supljikavi mozak nikada nece moci da shvati i prihvati...
Ana IRKA je napisao:
I naravno budi srecan dok si nivo BORANIJA, jer kada pocnes da talasas previse...
Rekoh li da se pogresnoj osobi pogresnim tonom obracas, + ponavljas pretnje za koje rekoh svoje? Ako si umislila kako si zasticena iza proverenih preporuka, ne teraj me da te i u tome razuveravam...ne zanima me kome sta nudite i kako, samo mene zaobidjite u sto sirem luku...JASNO?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Sep 11, 2017 2:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Ana IRKA je napisao:
Daja211 je napisao:
Znam samo jedno....da Maja iz Novog Sada koja je predstavnik Irke u tom gradu prodaje lazno ulje krijuci se iza nekog holandskog sajta.

Sve je moguce, Maju poznajem i poslednje sto bih pomislila je da bi se bavila prodajom neceg laznog.
Sta ovo dete/devojka ima od ovakvog tvog odgovora kada je oca izgubila? Sram vas bilo, da li ste ikad svesni izgovorenog???
Ana IRKA je napisao:
Ovo je zapravo jedan takav brlog pa ne bih da se vise valjam u takvom krasnom ambijentu. U ovakvoj svojevrsnoj oazi neznanja, blamaze i lupetanja...
...ma da ne bi ti nista, samo bi u "brlogu" da zastitis bivse saradnike uz malo licne komercijale!!!
Ana IRKA je napisao:
Ispala bih po mom shvatanju neskromna kada bih istakla ovde svoju profesiju. Onda bi mi cak i neki od vas zamerili kako sam pala na niske grane i vodim raspravu o ovako vaznoj temi sa polusvetom.
Moze li nize zakljuci sama, pogotovu sledecim navodom koji si Ti tako obrazovana uspela da osmislis:
Ana IRKA je napisao:
U medjuvremenu sam saznala da je ovaj sajt odavno umro i stekla sam utisak da je ovaj forum kao savana u Africi u toku susnih perioda: sa jedne strane bespomocna i iznemogla bica, malo vremena ih deli od tragicnog kraja a sa druge strane hijene, vrebaju.
Ovako prica neko ko obolelima nudi "proverene" nabavke koje sve bolesti lece, neko ko za sebe tvrdi da je onkoloski pacijent i ko iste opisuje: "malo vremena ih deli od ....." ne zelim ni da napisem idiotizam.

P.S.Da bih uopste mogao ozbiljno raspravljati o lab. analizama sa takvima, prvo moras da se urazumis i postanes iole normalna (ako je ikako moguce)... potom, da minimum 20-ak puta sama napravis ulje sa vise razlicitih sorti, otapala, nekoliko metoda dekarboksilacije itd, itd...da u strogo kontrolisanim uslovima i u vise razlicitih varijanti dobijeno ulje, svaku varijantu ponaosob das na analizu specijalizovanoj labor. koja poseduje orginalne tipske-reagense za savaki mapirani kanabinoid a validne rezultate uporedis. Kada i ako to uradis, tek tada ces mozda i moci da shvatis o cemu govorim....do tad, moje znanje u vezi ulja za tebe i druzinu je nuklearna fizika, GARANTUJEM.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: