Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Feb 26, 2016 11:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 25, 2016 7:11 pm
Postovi: 5
Uzeli smo kanabisa koje je doslo u sprici od 60ml,i to smo platili blizu 3000e malo manje,ali bez troskova dostave.Nez koliku je dozu uzimala dnevno,ali nam je receno da pije 92 dana sto je radila.
Otisli smo na kontrolu i recno je da se tumor prosirio,te su je nakon 2 dana operisali,i sad je doboro.
Ali nisam rekao da ne lijeci od tumora,komsiju je izlecio sa njim karcinom zeludca koji mu je sin nabavio,jer mu sin u Holandiji radi i preko tog istog covjeka je i nama narucio.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 12:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 25, 2016 7:11 pm
Postovi: 5
Zaboravio sam napomenuti da nam je doza od 60mil dolazila svaki mjesec,tri mjeseca zaredom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 1:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
@Mirko00
Ta cena za 60.mil. je neka okvirna za ulja napravljena kod nas (Sr. Hr, Bosna), gore je to skoro pa duplo skuplje...uz napomenu, da je od organske biljke i da su ispostovani svi procesi dobijanja kvalitetnog ulja. No nema veze, neka je radjeno i od hibrida zanima me sledece.
Da li je supruga popila svih tih 60.mil u toku tih 92.dana. Ako jeste, da li je i koliko puta imala muku i povracanje?
Opisi sto slikovitije proces konzumacije ulja, kako se pod uljem ponasala i kako je to sve podnosila?...bas me zanima zasto ulje nije odradilo, nije smeo kancer da se prosiri, cak naprotiv, morao je da se smanji.
Nesto je tu omanulo, ili kvalitet ulja ili mala doza...mnogo faktora ima, tesko je nagadjati.
Pretpostavljam da ste ulje dobijali u spricu od 10mil. Dozu koju je trebala da koristi nakon privikavanja je 1.mil (1-gram) dnevno,sto ni malo nije naivno.
Pokusaj da se setis, koliko dugo vam je trajala doza od 10.mil...tako ces doci i do dnevne doze.
I samo jos jedan info. Ulje, pretpostavljam da ste ga drzali na tamnom i prohladnom mestu...da li je bez zagrevanja moglo da se istisne iz sprica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 11:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 27, 2016 10:54 am
Postovi: 2
Mi smo iz Holandije doneli 2 bocice ulja koje se tamo proizvodi i prodaje u klinici koja je specijalizovana za to (po preporuci jednog savesnog lekara koji je tamo uzimao za svog oca), na zalost nas pacijent ih nije docekao (sada se kajemo sto to ranije nismo uradili ali...) tako da ako nekom moze da pomogne javite se na pp.

Bocica je od 10ml (200 kapi) i tamo kosta 250€ (249) tako da toliko i ocekujemo za njih i zao nam je da ljudi traze i 3-4x od originalne cene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 5:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Evo, zaintersovan sam da kupim to Vase ulje, ali da mi javno pojasnite sledece detalje:
- koja klinika u Holandiji proizvodi RS ulje?
- pretpostavljam da imate uredan sertifikat za isto, obzirom da je klinicki proizvedeno pa i ispitano jelte, tako da bi bilo pozeljno da iznesete i precizne podatke (sa sertifikata) o tacnom procentu (%) THC-a i CBD-a.
- da li ste sigurni da to ulje koje prodajete moze i da "pomogne", mada ne navoditi ni kome ni kako...pretpostavljam da ste "slucajno" izostavili i to da navedete.
- kakao znate koliko kapi ima u 10.ml...jeste li mozda i to izmerili i kako?
- je l' taj "savesni" dr koji Vam je preporucio to ulje, istim takvim izlecio i svog oca?

Da, u pravu ste. Pravo RS ulje je otrovno skupo, ali extremno bezobrazno je prodavati maglu kao lek, po ni malo naivnoj ceni, a koja eventualno moze pokriti pocetne posledice suncanja.

P.S. Nisam protiv virtuelne prodaje cak ni kan.-ulja, ali jesam protiv prodavaca magle koji uvek isticu neke nepostojece klinike u inostranstvu i izmisljene preporuke strucnih dr.mr. itd


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 6:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 27, 2016 10:54 am
Postovi: 2
Marckoni, zao mi je sto osecam veliki sarkazam i netrepeljivost u vasoj poruci ali mogu da vas razumem...
Nemam nikakav sertifikat ili naucne analize ili vec sta vas sve zanima a nisam ni prodavac nego, ako ste procitali gore, ponudila sam samo sto je nama ostalo s namerom da se neko pomogne ako je moguce.
Doktorov otac je jos uvek ziv, moj vise nije...


PS tih famoznih 200 kapi naravno nisam merila nego je tako receno, 3x3 kapi a bocica je trebala da bude za nekih mesec dana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 27, 2016 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 27, 2016 10:17 pm
Postovi: 2
Dobro vecer.
Imam nekoliko pitanja.
Sestra mi ima tumor na (vljd) jajniku.56 joj je godina i dijabeticar je 2.tipa.
Dijagnoza je:Tm ovarii 1 dex.Diabetes mellits Vasculopathia diabetica.St post amputationem digiti V.St post By pass femorodistalis 1 dx.
Predolozena je operacija TAH BSO.Ako mi neko moze napisati puno ime operacija?
E moje pitanje je za marckonija,posto vidim da se razumije u kanabis.
Nemamo puno vremena a vidjeli smo da je kanabis kod dosta ljudi pomogao.
Da li bi kanabis uspio otkoniti tumor? A operacija je zakazana 03.03.2016.
Ne znamo da li da rizikujemo ili ipak idemo na operaciju za koju se ja bojim,a kamo li moja sestra.
I da napomenem da joj je jos postavljena dijagnoza:
Effusio cavi pleurae bill.praeeipuae I.dex maligna.I sta raditi po tom pitanju?
Unaprijed HVALA i veliki Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 12:39 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
@nnn123

Da li bi ulje uspelo (u potpunosti) ukloniti tumor, to zavisi od mnogo faktora.
Imam slucaj gde je ulje unistilo kancer pluca, ali isti nije bio operatibilan...pa smo bili prinudjeni uljem da pokusamo, nije postojala druga mogucnosti.
Misljenja sam da operaciju nikada ne treba odbijati, a nakon histopatologije odstranjenog jajnika i odredjenih limfnih cvorova, u zavisnosti od h.p. nalaza, bice odluceno da li ce pacijentu biti predlozena hemijoterapije...koju bih licno odbio i istu odradio uljem.
Obzirom da je oper. zakazana za par dana, ulje bih ukljucio odmah nakon hir. intervencije.
Ulje mora da bude kvalitetno, zato pazi kako ga i od koga nabavljas...najbolje ako imas uslova da ga sam napravis ili eventualno uzmes od porodice koja ima onkoloskog pacijenta.
Prenesi sestri da nema razloga da se plasi operacije, to hirurzi rutinski rade.
Ako ikako mogu da pomognem kako god, samo reci...
pozz i sve naj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 12:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Nov 03, 2015 7:20 pm
Postovi: 133
@nnn123
Tumor je dosta uznapredovao i operaciju ne bi trebalo odgoditi.
Sto se tice naziva operacije TAH BSO-Histoeraktomija si bilaternom salpingo-ovarektomijom te hirurska procjena bolesti koja ukljucuje disekciju zdjelicnih i paraaortalnih limfni cvorova i inspekciju i palpaciju trbusnih organa.Ako treba i objasniti postupak operacije recite.
Sto se tice druge dijagnoze Effusio cavi pleurae bill.praeeipuae I.dex maligna.U pitanju je Pleuralni izljev.Obzirom da se radi o malignom izljevu treba posjetiti Torakohirurga radi procjene o evakuaciji sadrzaja.
Ako vam jos sta zatreba slobodno se javite i ako vam ne bude sta jasno oko patohistoloskog nalaza poslije operacije obradite se meni privatnom porukom ili ovdje javno.
Pozdrav.

_____________
Prof.Dr.Dzindo Z.
specijalista patoloske anatomije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 27, 2016 10:17 pm
Postovi: 2
Hvala vam,mnogo ste nam pomogli.
Marckoni ako Vam nije tesko da mi napisete koji faktori uticu na oporavak i na sta treba paziti tokom konzumacije.
I zanima me misljenje Dr.Dzinde oko konzumacije kanabisa umjesto hemoterapije.
Pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 1:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Nov 03, 2015 7:20 pm
Postovi: 133
Pa ako mislite da moze pomoci onda pokusajte,jer hemoterapija je stvarno gadna stvar,ako se mogu vako izraziti,unistava sve pred sobom.
Ja zaista nisam protiv kanabisa,ako pomaze zasto ne.

_____________
Prof.Dr.Dzindo Z.
specijalista patoloske anatomije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 1:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
Na oporavak utice nalaz histopatologije.
Licno mislim da ulje kod nekih termalnih faza nije efikasno kao hemijoterapija, sporije deluje a nekada se nema toliko vremena.
Ulje treba dovesti u sto kracem roku na dozu od 1.ml (1.gram) dnevno, pacijenta pripremiti na dejstvo ulja da mu isto ne izazove strah.
Prilikom podizanja doze kod privikavanja na ulje isto izaziva muku i povracanje, ali to je sve normalno i prolazno...nema sanse da se osoba predozira, potpisujem.
Sto vise izvorske vode, ulje inace izaziva zedj...limun obavezno.
Predlazem da se uporedo sa uljem koristi ulje crnog kumina (ima ga u bioducanu), sibirska aronija i sto vise povrca.

p.s. Samo ne panici, obavite tu operaciju i krenite da se borite...kancer jeste gadan, ali ne i nepobediv!

pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 28, 2016 8:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 28, 2016 5:15 am
Postovi: 2
THC izaziva euforiju i smanjuje bol. I tu je kraj efekata na ljudski organizam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Mar 07, 2016 4:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Postovi: 109
@ Prof Goran Belojević

Kada bih se i slozio sa iznetim po pitanju THC-a, sto nakon svih iskustava sa uljem ne bih ni pomislio, podsetio bih Vas da u ulju pored THC-a (i CBD-a) ima jos 120 razlicitih kanabinoida od kojih je velika vecina jos uvek enigma za nauku.
Medjutim, podsetio bih Vas na jos jednu vrlo bitnu cinjenicu...a sve aprpo ove teme.
Pored ponude preprodavaca ulja (za koje nisam siguran ni da znaju kako kvalitetno ulje u reali-izgleda, a tek o dejstvu i ostalalim efektima da i ne govorim), primetih da i Vi na temi Warburgova hipoteza o raku:
"Poliklinka Labodijagnostika, Beograd. Dubljanska 41. Prof. dr Belojević"
nudite svoje usluge (koje se pretpostavljam i napalcuju), dok za sebe znam da nikom nista nudio nisam sem iskrenog, besplatnog saveta.

Moj savet svim onkoloskim bolesnicima je: sto pre krenite terapiju sa kvalitetnim uljem, nikako ne cekajte termalne faze i mnogobrojne metastaze...nazalost, tu gresku pravi bar 50% onkoloskih pacijenata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 08, 2016 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 08, 2016 2:45 pm
Postovi: 1
Moj matori ima kancer prostate, do pre godinu dana je konzumirao ulje i bilo mu je mnooooogo bolje. Potrosili smo ukupno skoro 70-80ml ulja. Pio je u pocetku po 2 kapi a posle smo povecali dozu. Po njemu se video napredak. Sad vec nit imam novac a ni semu. Tako da sam resio da sam uzgajam i napravim ulje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: