Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: potrebna mi je pomoc oko kanabis ulja
PostPoslato: Sub Dec 06, 2014 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 12:22 am
Postovi: 11
U januaru ove godine kod mog oca otkriven je kancer pluca.
Operacija nije moguca,jer je star 78god.i poprilicno slab,da bi podneo taj zahvat.
Konzilium lekara je doneo odluku da se podvrgne hemoterapiji,sto nisam prihvatio,s obzirom na njegove godine....stoga sam se okrenuo,ka pronalazenju nekog drugog nacia lecenja te opake bolesti kod mog starog.
Od samog saznanja da ima tu bolest koristi kospe kajsije(30kom. na dan) i pije sok(cvekla,naradza,jabuka i mrkva)
Na prolece sam zasadio 3 biljke marihuane i pre mesec ipo po receptu Rika Simpsona napravio ulje.
Prvih 5-6 dana davao sam mu jako malu dozu ulja,dok mu se nije organizam malo navikao.Povecao sam dozu,znatno,moze se reci duplo i on tu noc nije mogao otici do toaleta...oduzele mu se noge i kaze vrtelo mu se u glavi......sutradan sam tu jacu dozu podelio na 3 dela i pije je tri puta na dan( u jutro,podne i uvece)
Sada te doze podnosi ali za ovih mesec ipo(45 dana) popio je samo 5 ml.
Imam postaviti dva pitanja:
KOLIKO DUGO SE KANABIS ULJE SME PITI? (negde sam procitao da za dva meseca treba popiti 50ml.i da posle ta dva meseca treba prestati sa terapijom)
KOLIKO DUGO MOZE STAJATI, (tako napravljeno ulje od marihuane) A DA NE IZGUBI SVOJU VREDNOST? (ja ga cuvam u spricu na suvom i tamom mestu)
Molio bih sve prisutne na forumu,da mi pomognu oko ovog mog problema.... u dilemi sam,sta i kako sada i u buduce...UNAPRED ZAHVALAN :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 6:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2014 12:00 am
Postovi: 4
Gdje se moze tj. da li uopste postoji mogucnost da se ulje od kanabisa analizira (utvrdi procenat thc-a) u srbiji ili u crnoj gori?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 14, 2014 9:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2014 11:12 pm
Postovi: 6
Moze li mi neko reći kako se koristi ulje. Koju količinu treba uzimati i koliko puta dnevno?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 15, 2014 8:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 15, 2014 8:07 pm
Postovi: 4
To ulje od semenke ima mnogo mali procenat thc. Najvise thc ima ulje koje se pravi od cvetova i 100 puta je lekovitije od ulja od semenke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 16, 2014 2:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2014 2:05 am
Postovi: 3
[quote="sanja5678"]To ulje od semenke ima mnogo mali procenat thc. Najvise thc ima ulje koje se pravi od cvetova i 100 puta je lekovitije od ulja od semenke.[/

pravo ulje se nalazi u ovoj adresi ! [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 16, 2014 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2014 2:05 am
Postovi: 3
dakle ljudi nemojte da izgubite vrijeme brat moj to napravlja ulje! ako ocete pravo preko 90%THc javite se na mail ! sve na lice mjesta i da se uvjerite da je to pravo ulje od kanabisa sto ubija sve maligne celije !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 16, 2014 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 16, 2014 2:05 am
Postovi: 3
kanabis-oil je napisao:
dakle ljudi nemojte da izgubite vrijeme brat moj to napravlja ulje! ako ocete pravo preko 90%THc javite se na mail ! sve na lice mjesta i da se uvjerite da je to pravo ulje od kanabisa sto ubija sve maligne celije !

[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Dec 18, 2014 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2014 10:51 am
Postovi: 1
Pozdrav svima,
Interesuje me da li je neko mozda upucen u to kako ovo ulje deluje kod obolelih od akutne psihoze? Juce mi je sestra hospitalizovana, a za ulje znam vec neko vreme i video sam da se na spisku bolesti na koje deluje ulje nalaze depresija i sizofrenija (psihoza), pa me zanima da li neko ima ikakve informacije u vezi s tim.
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Dec 21, 2014 2:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 5:17 pm
Postovi: 64
Mi se porodicno borimo sa ovom bolescu od 2011. godine, to mozete videti i na forumu. Jetra joj je operisana sada, a operaciju pluca dace bog da docekamo,ako sve bude ok, ili jos bolje da ne docekamo ako se meta povuku od ulja.

Ovo jos nismo probali. Jesmo, al neko slabije iz Moskve,i moja majka je na pola koriscenja odustala.

Sada menjam taktiku, nabavicu neki ajurvedanski lek za jetru i Imunofan iz Moskve. Od ljudi iz Srbije i okoline nista vise necu da uzimam, jer sam na svakakve sarlatane nailazila za ove 3 godine.
Sledece nedelje idem i za Amsterdam, kod coveka iz Kanade, koji pravi ulje od kanabisa 90%. Mom rodjaku je pomogao, zato sam se i odlucila za tako dalek, a iskreno i skup put u ovom ni malo dobrom trenutku, da putujem i napustam kucu na 7dana.

Detalje sve ne znam, ali sam razumela da mi kolicina za mesec dana kosta 150e i da ce mi napraviti po narudzbini, koju mu javljam u utorak, jer moram da se snadjem da organizujem put. Ja donosim svojoj majci, i majci mog druga po dve doze, mogu da narucim jos najvise 4 doze, tj za 4 meseca, jer mi je malo trip oko donosenja u Srb.

Ako je neko zainteresovan neka se javi na pvt, moja zelja je samo da se vidimo i pre mog odlaska, a i da uzme licno od mene to u Bg, jer necu da saljem postom i razmisljam, da li ce otvoriti ili ne daj boze prosuti. Ja sigurno idem, sem ako se nesto ne izjalovi sa mojom majkom do tada, a nadam se da nece...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 22, 2014 10:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зашто је мајка на пола коришћења одустала?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 22, 2014 11:41 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 31, 2011 5:17 pm
Postovi: 64
Zato sto je bila maolko usporena. A ne voli taj osecaj.

Znam, cista glupost. Ali svi mi odlucujemo, u svoje ime.

Sad mora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Dec 30, 2014 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 30, 2014 12:04 am
Postovi: 1
Prije 5 mjeseci smo saznali da je moja majka jedna od onih koji su zahvaćeni ovom razarajućom bolesti. Razarajućom za same osobe a i obitelji istih osoba. Ovih 5 mjeseci je najtežih u mom životu. A ako dobro primjećujem i mojim sestrama. Odbili smo liječenje medicinom jer i ne bi imalo nekog prevelikog učinka, metastaziralo je posvuda bilo već tada. Moja majka se liječi već svo ovo vrijeme alternativnim metodama, potpunom izmjenom prehrane i mnogobrojim ostalim dodatcima svemu tome. Također provedena i Breuss terapija. Ulje bi nam trebao biti zadnji udarac. Bolovi su postali preteški. Trebalo bi i radi toga naravno. Zna li itko od vas ovdje gdje bi mogli nabavti pravo kvalitetno ulje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 26, 2015 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 26, 2015 6:37 pm
Postovi: 2
informacije gde i kako nabaviti kvalitetno ulje od kanabisa(cveta i lista) mozete dobiti preko mejla
[email protected] ili na fb stranici- ulje od kanabisa
iskljucivo u lekovite svrhe!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jan 26, 2015 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 26, 2015 6:37 pm
Postovi: 2
informacije gde i kako nabaviti kvalitetno ulje od kanabisa(cveta i lista) mozete dobiti preko mejla
[email protected] ili na fb stranici- ulje od kanabisa
iskljucivo u lekovite svrhe!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jan 28, 2015 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 12, 2014 6:02 pm
Postovi: 2
Još jednom bih htio upozoriti da na tržištu ima doslovno svašta. Ulje se radi po podrumima, koriste se jeftine sorte i neadekvatna otapala. Mnogo je prevarenih. Dobro se informirajte kod koga i šta kupujete, jer loše ulje neće baš ništa da izleči. Pravo ulje je daleko najbolje što alternativa može ponuditi u onkološkom lečenju. Bavim se alternativnom medicinom već 20 godina i nadzirao sam već više slučajeva izlečenja. Rado ću svakome pomoći savetom.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: