Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Pet Apr 08, 2011 12:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 1:26 am
Postovi: 21
Tijana, ja redovno gledam i nadam se da ću vidjeti neku tvoju obavjest o tati. Ne javljaš ništa. Kako je?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Pon Apr 11, 2011 9:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:27 pm
Postovi: 28
Nado, nema nista posebno novo, pa onda ni ne pisem. Tata mi je izasao pre 2 nedelje iz bolnice, kod kuce je sad, i dosta se dobro oporavlja. Vec sam sada silazi niz stepenice i malo se seta po dvoristu. Po kuci non stop radi neke vezbice, bas je uporan da se sto pre vrati na staro.
Ono sto je zanimljivo je da su oba doktora moje tetke (a nezavisno jedan od drugog) na onkologiji prosle nedelje kad je bila i pitala ih i za mog tatu, rekli joj da oni smatraju da tu kod njega vise nema nista, da je sve izvadjeno sa tom limfnom zlezdom, i da tu nema vise sta da se zraci (s obzirom na sve njegove nalaze i skenere koje je radio ponovo u bolnici Sveti Sava). Kazu da za ta tri meseca kad opet odemo na onkologiju nikako ne pristanemo na zracenje pre nego sto mu ponovo ne urade sve potrebne analize i snimanja.
Ne znam da li je moguce da je taj tumor u limfnom cvoru na vratu koji su mu izvadili bio ujedno i primarni? Ja jos nisam cula da se nekome to desilo. Ako neko moze da mi odgovori, bila bih zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Pon Apr 11, 2011 4:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Tijana13 je napisao:
Ne znam da li je moguce da je taj tumor u limfnom cvoru na vratu koji su mu izvadili bio ujedno i primarni? Ja jos nisam cula da se nekome to desilo. Ako neko moze da mi odgovori, bila bih zahvalna.


Limfom je naziv za primarne tumor čije tumorske ćelije potiču iz limfocita, ćelija imunog sistema. Takve izrasline najčešće nastaju u limfnim čvorovima, što se prikazuje kao povećanje (usled tumora) čvora. Prema tome, na stranu šta mislim o vađenju limfnih čvorova (koji proizvode odbrambene ćelije, čak i ako su zahvaćene tumorom!), moguće je da se nije proširio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Apr 12, 2011 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 1:26 am
Postovi: 21
Tijana13 je napisao:
Ono sto je zanimljivo je da su oba doktora moje tetke (a nezavisno jedan od drugog) na onkologiji prosle nedelje kad je bila i pitala ih i za mog tatu, rekli joj da oni smatraju da tu kod njega vise nema nista, da je sve izvadjeno sa tom limfnom zlezdom, i da tu nema vise sta da se zraci (s obzirom na sve njegove nalaze i skenere koje je radio ponovo u bolnici Sveti Sava). Kazu da za ta tri meseca kad opet odemo na onkologiju nikako ne pristanemo na zracenje pre nego sto mu ponovo ne urade sve potrebne analize i snimanja.


Drago mi je da je tati bolje. Samo neka radi kako su mu kazali U bolnici. Ja nisam "nevjerni Toma", ali molim te koliko se ja sjećam CT ni na samom početku terapije nije ništa pokazivao, tako da ni sada ovaj ne može ništa pokazati. Da li ta 2 doktora znaju da CT nije kod tvog oca ni pokazivao ništa?
Veliki pozdravi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 8:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:27 pm
Postovi: 28
Pa znaju, zato su me i zbunili. Pogledali su sve izvestaje, i ranijih a i ovog sad CT-a. Doduse, mislim da nisu to zakljucili samo na osnovu CT-a, vec i na osnovu ostalih ispitivanja i pregleda koji su mu radjeni. Opet su mi probudili onog crvica sumnje. Mada, znam i sama da su sanse za tako nesto minimalne, tako da...uzalud se nadam. :roll:
Kako god bude, kad smo uspeli ovo da prebrodimo, uspecemo i to zracenje vec nekako. :wink: (kako hrabrim sebe, a? :) )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Sre Apr 13, 2011 3:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 1:26 am
Postovi: 21
Naravno da ćete uspjeti. Nije zračenje smak svjeta. Po meni izdržati ova 3 mjeseca (a evo prvi mjesec je već na izmaku), pa ponovo kod dr. Nataše da se čuje šta ona kaže. Možda čak i neke 2-3 nedelje ranije, jer sam ja ubjeđena da će tada morati raditi ili bar preraditi plan zračenja. Kakav je plan, vezano za Svetog Savu, da li će oni raditi još koji MR ili su oni sa tim završili? Odnosno bolje je pitanje: Kada ide u Svetog Savu na kontrolu?
Da li je tata možda prestao pušiti ili barem smanjio?. Veliki pozdravi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Čet Apr 14, 2011 8:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:27 pm
Postovi: 28
Na kontrolu su nam rekli da dodjemo za mesec dana, odnosno krajem aprila/pocetkom maja, ovih dana cu zvati da zakazem, posto se i to kod nas sada zakazuje. :o MR mu nisu ni ranije radili, samo CT i EEG, pa ne verujem ni da ce sad (tek se za to ceka po nekoliko nedelja ili cak i meseca). Javicu vam kako je proslo. A onda pocetkom juna ponovo kod Dr. Nataše, naravno. Jos jednom moram da naglasim da je ona jedna zaista divna zena, imam apsolutno poverenje u nju. Prosli put kad sam isla da je obavestim sta se desilo sa tatom, skoro da se i sama nije rasplakala kad je cula. Onda je porazgovarala sa mnom i, svojim stavom i pre svega smirenoscu, dala ogromnu podrsku, za sta bi retko koji drugi doktor imao uopste vremena, a kamoli volju.
U bolnici Sveti Sava za sve vreme koliko je tata bio tamo nismo uspeli ni da vidimo doktora koji ga je vodio. Kad god sam htela da popricam sa doktorom, upucivali su me na neku mladu dokrotku, navodno zaduzenu za njega, za koju se vidi da je otprilike tek zavrsila fakultet (jeste ona fina, uctiva, blaga, ali bez dovoljnog znanja), a onda u otpusnoj listi vidimo da njegov doktor uopste nija bila ona, vec neki sa potpuno drugim prezimenom. Tamo je potpuni haos, pogotovo na tom 1. spratu gde su kao laksi bolesnici. Ali da se ne udaljavam sad od teme, samo jos jednom zelim da uputim sve pohvale za doktorku Natasu Jovanovic na IORS-u, a cim bude nekih novosti, javicu se vam se. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Maj 31, 2011 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 1:26 am
Postovi: 21
Tijana, recite ima li kakvih novih vijesti. Mislim na vas, ali eto moralo se čekati da vrijeme prođe. veliki pozdravi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Maj 31, 2011 8:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:27 pm
Postovi: 28
Nado, nema nista novo. Tata se dosta dobro oporavlja od mozdanog udara, pa ja planiram za neke 2 nedelje da odem do njegove doktorke Jovanovic na onkologiji, da vidimo sta i kako dalje. A sutra ide na neko snimanje celog tela...rekla bih da je to nesto slicno biorezonanci...Ne znam jos nista precizno, to mi je preporucila tetka koja je u Novom Sadu pre par dana uradila to snimanje, a sada su ti doktori (iz Ukraine su, inace) dosli i u Beograd, pa cu vam javiti o cemu se tacno radi, i kakvi su rezultati.
Mnogo vam hvala sto mislite na mene!! :) Veeeliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Pon Jul 04, 2011 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2011 12:27 pm
Postovi: 28
Evo da se javim sa novim informacijama, pa uz to i novim pitanjima, koje imam.
Tata je prosle nedelje bio na konzilijumu, sa svim novim snimcima i pregledima koje je obavio. Svi nalazi su mu uredni, osim skenera vrata, na kome se ovaj put tumor pokazao u predelu krajnika, i kako su naveli, siri se ka korenu i bazi jezika. Pre konzilijuma je bio na obaveznom pregledu na klinici za ORL, gde je doktor naveo da se klinicki pregled uopste ne poklapa sa skenerom. Dakle, da se na krajnicima, kao ni na jeziku apsolutno nista ne vidi. Posle svega, na konzilijumu ne mogu da se sloze da li smeju da ga zrace ili ne, zbog mozdanog udara koji je imao pre 3 meseca. Odlucuju da mu urade biopsiju krajnika, pa onda ponovo da dodjemo na konzilijum za 2 nedelje kada dobiju rezultat biopsije.
Moje pitanje je, ako neko slucajno zna, koliko zracenje moze da ima negativne posledice na osobe koje su imale mozdani udar?
Njemu bi, dakle, morali da zrace predeo od vrata sve do gornjeg dela zdrela. Hvala unapred svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 9:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 19, 2011 1:26 am
Postovi: 21
Tijana, sinoć sam ti poslala privatnu poruku. Javi molim te da li si dobila. Veliki pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Tijana13 je napisao:
Zdravo svima!
Mom tati je pre 2 meseca dijagnostikovan tumor, pa imam ogroman broj pitanja i nedoumica povodom istog. Od tada citam ovaj forum ne bih li nasla odgovore koji me interesuju, ali jos nisam naisla na nekog sa slicnim problemom, pa se nadam da ce barem neko od doktora imati vremena da mi odgovori.
Da krenem od pocetka.
Dijagnoza: Neoplasma malignum nasopharyngis – C11
Klinički nalaz: PH br 3148/10 metastaza nekeratinizirajuceg nediferentovanog karcinoma tipa UCNT u limfnom cvoru.
Nakon toga uradjeni su mu CT glave i vrata, na kojima se nista ne vidi. Kao da tumora uopste nema. Na osnovu toga, specijalista za radiologiju odlucuje da mu zrace celu regiju vrata i glave jer ne znaju tacno gde se tumor nalazi.
Moja pitanja su sledeca:
1) Sta uopste znace termini “nekeratinizirajuci“ i “nediferentovani“ kada se govori o tumorima
2) Da li je to sto se na CT-u ne vidi ohrabrujuca okolnost u smislu da je tumor jos uvek sasvim mali ili postoje slucajevi da se i veci i uznapredovali slucajevi tumora isto tako ne vide na ovom skeneru
3) Na internetu jako malo ima literature o tom UCNT tipu tumora, ali i iz toga sto sam uspela da nadjem, shvatila sam samo da je to karakteristican tumor za nazofarinks (epifarinks), odnosno gornji deo zdrela, i kako su mi doktori rekli taj tumor se nalazi tu, i ne siri se dalje. Kako je onda moguce da je metastazirao u limnom cvoru na vratu? I zasto su onda odlucili da mu zrace celu regiju vrata i glave ako se on vec nalazi samo u nazofaringsu?
4) Kako ce se uopste pratiti tok njegove bolesti za vreme i posle terapije ako se vec na skeneru od samog pocetka tumor ne vidi, a tumor markere niko od lekara ne spominje da treba vaditi. Da, znam da tumor markeri nekad uopste nisu relevantni pokazatelji, ali...
5) Ako neko od doktora ovo cita, volela bih da mi napise njegove prognoze. Ne zelim da se igramo prorocica, vec me samo interesuje neka dosadasnja statistika, uspesnost lecenja ove vrste tumora, a i na osnovu gore navedene dijagnoze i nalaza vase strucno mislenje.
Izvinjavam se na ovoj opsirnosti. Imam jos dosta pitanja, ali za sada je i ovo vec previse. Ako bilo ko ima iskustva sa ovim tipom tumora ili barem sa tumorom na ovom mestu, bila bih mu zahvalna da to podeli sa mnom. Takodje svi oni koji su se susreli sa zracenjem glave i vrata volela bih da mi napisu neke preporuke kako da to sve prodje sto bezbolnije. Na jednom hrvatskom forumu sam citala ne bas ohrabrujuce slucajeve, pa sam veoma zabrinuta. :-?
Hvala svima unapred



Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 3:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Tijana13 je napisao:
Zdravo svima!
Mom tati je pre 2 meseca dijagnostikovan tumor, pa imam ogroman broj pitanja i nedoumica povodom istog. Od tada citam ovaj forum ne bih li nasla odgovore koji me interesuju, ali jos nisam naisla na nekog sa slicnim problemom, pa se nadam da ce barem neko od doktora imati vremena da mi odgovori.
Da krenem od pocetka.
Dijagnoza: Neoplasma malignum nasopharyngis – C11
Klinički nalaz: PH br 3148/10 metastaza nekeratinizirajuceg nediferentovanog karcinoma tipa UCNT u limfnom cvoru.
Nakon toga uradjeni su mu CT glave i vrata, na kojima se nista ne vidi. Kao da tumora uopste nema. Na osnovu toga, specijalista za radiologiju odlucuje da mu zrace celu regiju vrata i glave jer ne znaju tacno gde se tumor nalazi.
Moja pitanja su sledeca:
1) Sta uopste znace termini “nekeratinizirajuci“ i “nediferentovani“ kada se govori o tumorima
2) Da li je to sto se na CT-u ne vidi ohrabrujuca okolnost u smislu da je tumor jos uvek sasvim mali ili postoje slucajevi da se i veci i uznapredovali slucajevi tumora isto tako ne vide na ovom skeneru
3) Na internetu jako malo ima literature o tom UCNT tipu tumora, ali i iz toga sto sam uspela da nadjem, shvatila sam samo da je to karakteristican tumor za nazofarinks (epifarinks), odnosno gornji deo zdrela, i kako su mi doktori rekli taj tumor se nalazi tu, i ne siri se dalje. Kako je onda moguce da je metastazirao u limnom cvoru na vratu? I zasto su onda odlucili da mu zrace celu regiju vrata i glave ako se on vec nalazi samo u nazofaringsu?
4) Kako ce se uopste pratiti tok njegove bolesti za vreme i posle terapije ako se vec na skeneru od samog pocetka tumor ne vidi, a tumor markere niko od lekara ne spominje da treba vaditi. Da, znam da tumor markeri nekad uopste nisu relevantni pokazatelji, ali...
5) Ako neko od doktora ovo cita, volela bih da mi napise njegove prognoze. Ne zelim da se igramo prorocica, vec me samo interesuje neka dosadasnja statistika, uspesnost lecenja ove vrste tumora, a i na osnovu gore navedene dijagnoze i nalaza vase strucno mislenje.
Izvinjavam se na ovoj opsirnosti. Imam jos dosta pitanja, ali za sada je i ovo vec previse. Ako bilo ko ima iskustva sa ovim tipom tumora ili barem sa tumorom na ovom mestu, bila bih mu zahvalna da to podeli sa mnom. Takodje svi oni koji su se susreli sa zracenjem glave i vrata volela bih da mi napisu neke preporuke kako da to sve prodje sto bezbolnije. Na jednom hrvatskom forumu sam citala ne bas ohrabrujuce slucajeve, pa sam veoma zabrinuta. :-?
Hvala svima unapred



Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Uto Jul 05, 2011 3:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2011 4:07 pm
Postovi: 13
Tijana13 je napisao:
Zdravo svima!
Mom tati je pre 2 meseca dijagnostikovan tumor, pa imam ogroman broj pitanja i nedoumica povodom istog. Od tada citam ovaj forum ne bih li nasla odgovore koji me interesuju, ali jos nisam naisla na nekog sa slicnim problemom, pa se nadam da ce barem neko od doktora imati vremena da mi odgovori.
Da krenem od pocetka.
Dijagnoza: Neoplasma malignum nasopharyngis – C11
Klinički nalaz: PH br 3148/10 metastaza nekeratinizirajuceg nediferentovanog karcinoma tipa UCNT u limfnom cvoru.
Nakon toga uradjeni su mu CT glave i vrata, na kojima se nista ne vidi. Kao da tumora uopste nema. Na osnovu toga, specijalista za radiologiju odlucuje da mu zrace celu regiju vrata i glave jer ne znaju tacno gde se tumor nalazi.
Moja pitanja su sledeca:
1) Sta uopste znace termini “nekeratinizirajuci“ i “nediferentovani“ kada se govori o tumorima
2) Da li je to sto se na CT-u ne vidi ohrabrujuca okolnost u smislu da je tumor jos uvek sasvim mali ili postoje slucajevi da se i veci i uznapredovali slucajevi tumora isto tako ne vide na ovom skeneru
3) Na internetu jako malo ima literature o tom UCNT tipu tumora, ali i iz toga sto sam uspela da nadjem, shvatila sam samo da je to karakteristican tumor za nazofarinks (epifarinks), odnosno gornji deo zdrela, i kako su mi doktori rekli taj tumor se nalazi tu, i ne siri se dalje. Kako je onda moguce da je metastazirao u limnom cvoru na vratu? I zasto su onda odlucili da mu zrace celu regiju vrata i glave ako se on vec nalazi samo u nazofaringsu?
4) Kako ce se uopste pratiti tok njegove bolesti za vreme i posle terapije ako se vec na skeneru od samog pocetka tumor ne vidi, a tumor markere niko od lekara ne spominje da treba vaditi. Da, znam da tumor markeri nekad uopste nisu relevantni pokazatelji, ali...
5) Ako neko od doktora ovo cita, volela bih da mi napise njegove prognoze. Ne zelim da se igramo prorocica, vec me samo interesuje neka dosadasnja statistika, uspesnost lecenja ove vrste tumora, a i na osnovu gore navedene dijagnoze i nalaza vase strucno mislenje.
Izvinjavam se na ovoj opsirnosti. Imam jos dosta pitanja, ali za sada je i ovo vec previse. Ako bilo ko ima iskustva sa ovim tipom tumora ili barem sa tumorom na ovom mestu, bila bih mu zahvalna da to podeli sa mnom. Takodje svi oni koji su se susreli sa zracenjem glave i vrata volela bih da mi napisu neke preporuke kako da to sve prodje sto bezbolnije. Na jednom hrvatskom forumu sam citala ne bas ohrabrujuce slucajeve, pa sam veoma zabrinuta. :-?
Hvala svima unapred



Mog supruga je zadesila ova bolest zvana cancer mikrocelular tj rak pluca pre dva meseca.Poznato je da se ovaj rak brzo siri i da dobro reaguje na hemoterapiju tako da su mu doktori preporucili hitno na hemoterapiju deset meseci...medjutim pokusali smo na sve nacine da to izbegnemo znajuci koliko je hemoterapija stetna i sta izaziva.Sticajem okolnosti nasa poznanica KOJA SE IZLECILA OD RAKA PLUCA bez hemoterapije,nam je preporucila proizvode kineske medicine TIANSHI.proizvodi stvarno deluju !!!bazirani su na prirodnim biljkama i sastojcima sa Tibeta.jedan od njih je Kordiceps,Hitozan,Holikan i Vejkan I mnogi drugi koji se u kombinaciji zajedno koriste. Posle dva meseca suprug se juce vratio sa kontrole kompijuterske dijagnostike Rak mu se smanjio za 70% telo mu je iscisceno od toksina i svih stetnih materija hemijskih toksicnih koje su ga i dovele u ovo stanje.nastavljamo sa terapijom jos dva meseca do potpunog izlecenja.Napominjem da je korigovanje ishrane o b a v e z n o bez mesa bez secera i belog brasna sa sto vise voca i povrca i prirodnih sokova limuna i pomorandze.uz sve to je uzimao kostice od kajsije desetak na dan.Za sve koji zele da saznaju vise o
Tianshi proizvodima neka nadju na netu ukucaju na googlu Tianshi .ili neka mi pisu dacu im kontakt osobe koja mi je i preporucila i sama se izlecila od raka pluca.svi proizvodi su prosli kontrolu i imaju dozvolu.Pozdrav svima...ne gubite nadu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor gornjeg dela zdrela (UCNT)
PostPoslato: Čet Jul 07, 2011 1:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
marijapr 2761 je napisao:

Evo i sajta pa se informisi o vodecoj kineskoj kompaniji u svetu iza koje ne stoji jedan tibetanac nego citav tim kineskih lekara i nutricionista.pozdrav http://www.tianshi-saveti-srbija.com/




Citav 'tim' koji radi i funkcioni se iz severne amerike. Da sve sami kinezi, koji se bave iz hobija 'lecenjem' i prodajom nekretnina i trgovinom na berzi i multilevelom. Nazdravlje, za takve 'kineze'.
Hvala za link. Ali informisana sam odlicno i odavno. U svakoj prici ima dobrih strana ima ih i ovde, donekle. Ali zakaci se neko juce i ima RESENJE ZA SVE PROBLEME!? Inace, to nazovi resenje postoji jako dugo i daleko je od resenja, sem sto resava finansijske probleme pojedinaca. Ali svakom svoje.
A ako oni iz amerike 'lece' rak, sigurno ih 'dobri ljudi' koji proizvode citostatike, pustaju da to rade.... jer to deluje i to je, ipak demokratska zemlja?

Pozz, S[/quote]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: