Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 20, 2006 1:16 pm
Postovi: 38
Lokacija: PG
no coment!
:-(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 5:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 5:17 pm
Postovi: 37
Lokacija: SRB-bg
Не знам, неки су толико критиковали пресну исхрану, али ја ипак стојим да је то права ствар, ту спадају они сокови од поврћа.

Најбоље је прочитати за почетак од Ернста Гинтера нешто, пошто он баш највише препоручује то као начин за излечење од рака.

А, па да, имам и ја доказ да је то делотворно, пошто ми је та породица препоручила да прочитам Гинтерову књигу, тај господин што је имао леукемију потпуно је оздравио, али је баш прешао на пресну исхрану. Лично знам људе и знам о чему се ради. И мени је помогла пресна храна да изгурам неке своје слабости, али тек би се, или тек ћу се, посветити таквој исхрани.

Позз


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 5:17 pm
Postovi: 37
Lokacija: SRB-bg
Јао па ја тек сад прочитах целу тему.

Прими моје саучешће.

Желим ти да пребродиш све то лакше и чвршће.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ja
PostPoslato: Pet Jun 09, 2006 5:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 01, 2006 4:04 am
Postovi: 10
ej mimi jesi li ti zavrsila sa terapijom i kakvi su rezultati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za jecku80
PostPoslato: Sre Jun 14, 2006 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 14, 2006 11:13 am
Postovi: 5
Draga jecka,

u tren sam iscitala cijelu temu i nekako si mi postala bliska. Desilo se tako ali ti si nevjerovatna. Ipak si uspjela jer ko god je citao ovu temu sa tobom je dobio snagu. Draga jecka mnogo zdravlja i srece u zivotu.

Lolly

P.S. Kada se osvrnes unazad da li bi nesto uradila drugacije, da li i sada mislis isto kao na pocetku?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Samo hrabro
PostPoslato: Sub Jul 15, 2006 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 15, 2006 10:37 pm
Postovi: 2
Znam nekoliko ljudi koji su uspesno sproveli Brojsovu terapiju. Nazalost i mom ocu nije uspelo ali mnogima jeste. Do tih ljudi je tesko doci ali jako ohrabruje kada vidite da su uspeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: da
PostPoslato: Ned Jul 16, 2006 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 01, 2006 4:04 am
Postovi: 10
ali boma zasto je tesko doci do ljudi koji su se izlecili terapijom brojsa,i dali ti te ljude licno poznajes?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 17, 2006 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 15, 2006 10:37 pm
Postovi: 2
Sa jednim covekom sam se upoznao licno posle puno truda. Sada nisam u kontaktu. Postoje ljudi kojima je uspelo a posoje i oni kojima nije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ja
PostPoslato: Čet Jul 20, 2006 12:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 8:41 pm
Postovi: 3
banja luka je napisao:
ej mimi jesi li ti zavrsila sa terapijom i kakvi su rezultati?


Evo me! Na žalost nisam izdržala cijelu terapiju, samo tih desetak dana.
Shvatila sam da ako želim izdržati da se moram povući iz svakodnevnog života punog stresa i HRANE! Bit je da se trebam podalje držati od hrane, a ja sam čak i kuhala mojima dok sam gladovala, što mi nije bilo pametno. Nije ni čudo što sam dobila kiselinu u želucu, koliko mi se sline stvaralo gledajući svu tu hranu a ne mogavši je okusiti.


Ali ako sam izgubila bitku, nisam i rat :wink: I zato sutro odlazim u jednu vikendicu u šumi i nema me 42 dana 8)

Na žalost (ili na sreću) tamo neću imati interneta. Ali javim vam rezultate čim stignem.

Brojsova terapija se ne preporuča ljudima koji imaju malo životne snage i zato mnogi ne uspijevaju. Treba biti jak za to sprovesti i izdržati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 06, 2006 8:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 10:13 pm
Postovi: 169
Lokacija: Beograd
Aleksandar011 je napisao:

Područja primjene totalne terapije
• Preventivna terapija protiv kanceroznih oboljenja.
• Regenerativna terapija za cijelo tijelo (1/8 do 1/4 litre soka dnevno, uvijek prije jela po malo uz paralelnu konzumaciju čajeva od žalfije i čaja za bubrege).
• Terapija za mršavljenje u kojoj se ne mora trpiti glad ili žeđ i bez ikakvih štetnih posljedica. Po mogućnosti, terapija bi trebala trajati 42 dana - kao kod raka.
• Proljetna terapija (u svrhu čišćenja organizma).
• Terapija za popravljanje krvne slike.
• Terapija za bolesti zglobova kao što su artritis, artroza itd., u sprezi s terapijom kupki.


Pušači, bolesni od raka, koji se ne odreknu pušenja zauvjek, uzaludno će primjenjivati totalnu terapiju!








Aleksandre,

mene zanima upotreba ove metode u cilju ciscenja organizma, regeneracije i preventive. Reci mi molim te, gde sta da kupim? Sokove, knjigu sa uputstvom?

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 24, 2006 1:14 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 07, 2006 9:38 pm
Postovi: 50
Lokacija: Beograd
U cilju chishcenja organizma dovoljno je biti na pola totalne terapije tj. 21 dan. Mada ima i manje rigoroznijih metoda,pogledaj na forumu galaksije------ www.galaksija.com pod alternativna medicina, svashta cesh naci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pet Sep 25, 2015 11:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
Von Englisch ubersezt
Dank der modernen Medizin, technische Innovationen, Ärzte Roboter, und dazu mit schmutzigen und korrupten Medien, in der modernen Welt wo Pharmazie manipuliert , steht alleien der Patient , der betrogen und ausgeraubt wird und am ende schließlich vergessen wurde. Pharmazie reklamiert taeglich von hunderte neue medikamenten fuer kanzerkrankheiten in dem sie bis heute kein enziges fall gewonnen haben . Alle tumor und alle anderen sind heilbar. Aber da zu goeheren mehrere dingend zwischen Doktor un patienten. Dr.Branko Stakic von Cytomedica und Dr.Julius Hakental haben die linie sehr lang uberschrietenn. Sie machten hervorragende Ergebnisse dank des gegenseitigen Verständnisses was die Krankheit angeht. Anlass das die Deutschen Behörden, Dr. Hakental getötet zu haben, nur Deutsche Pharmazie nich zu schaden ,, weil hinten Hippokrat steht korumpierte Medizin und Pharmazie zusammen.. In einem land wie Deutschland, werde jede wiessen wo lang mann gehen darf. Dr Hakental ist tod aber lebt seine legendare these : jede patient bestiemt alien ueber egene gesundheit so lange bis er in Krankenhaus mus. Nach dem ueber seine gesundheit bestiemt mafia, Aerzte, Versicherungen und Anwaelten. Fuer die ist alles. Kleine Schlaganfall, den Sie beziehen sich auf ein Unsinn, mit dem die Medizin manipuliert.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Re:
PostPoslato: Pet Sep 25, 2015 6:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
Da Vam prevedem Srpski
Zahvaljujuci modernoj medicini , tehnickim inovacijama, robot doktorima, prljavim i korumpiranim medijima u modernom svetu gde Pharmacija manipulira stoji prevareni i opljackani pacijent koji na kraju biva zaboravljen. Pharmacija u svetu dnevno reklamira stotine lekova za maligna obolenja koja traju najvise par meseci a da ni jedan nije pokazao zeljne rezultate. Svaki tumor se moze izleciti ali sve zavisi od pacijenta i tek onda doktora. Dr. Branko Stakic i Dr. Julius Hakental su davno presli tu liniju memoguceg. Obostranim zalaganjem, razumevanjem i poznavanjem materije dokazali su da je svaka bolest izleciva. To se nije svidelo Nemackim Pharma kucama koje se kriju iza Hipokrata i koje su morale da ubiju Dr. Hakentala a Dr. Stakic bezi za Ameriku da bi se sklonila njihova dostignuca. U jednoj zemlji gdje je novac prioritet nema osecaja i ljubavi i mora se znati kojim pravcem ici. Njegova cuvena teza Dr. Hakentala je , Svaki pacijent je odgovoran za svoje zdravlje dok ne dodje u Bolnicu. Od tada o svemu odlucuje Pharmaceutska mafija , korumpirani doktori, njegovo osiguranje i njegov advokat i na kraju naslednici koji rone kisu suza. Svi ce se sloziti da je bio mali zdrastveni problem koji se izmakao kontroli .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi vasha pomoc-3 tumora!!!!!!
PostPoslato: Ned Sep 10, 2017 9:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 10, 2017 9:42 am
Postovi: 3
Zdravo svima,

Upravo sam se registrovala na ovaj forum, kako bih zahvalila svima koji su mi korisnim savjetima pomogli. Kao znak zahvalnosti, zeljela bih da podijelim i svoje iskustvo sa vama u nadi da će ono biti od koristi nekome od vas ili vasih najblizih.

Iako nisam vjerovala u alternativnu medicinu, roditelji su me nagovorili da je krajnje vrijeme da probam sve što je dostupno. Ja sam se negdje već mirila sa činjenicom da se kraj bliži, depresija me savladala, pa mi je bilo svejedno.

Probala sam par nekih preparata i na nekima sam izgubila i vrijeme i novac. Međutim, ubijeđena sam da sada ne bih bila u situaciji da vam pišem ovu poruku da nije bilo jednog biljnog preparata koji godinama priprema neka žene sa sjevera CG (mislim da su ga skorije nazvali Pulmoherb). I danas pijem taj sirup.

Naime, u februaru 2016. godine zbog dosadnog kašlja (inače sam dugogodišnji pušač) sam se obratila ljekaru da bi mi nakon mjesec dana bio dijagnostifikovan invazivni karcinom pluća. Inače sam iz Pljevalja i imam 40 godina. Neću ni da pišem o stanju šoka u kojem sam tada bila kao i cijela moja porodica. Nikakve druge simptome sem kašlja nijesam imala. Međutim, već u aprilu, moje stanje je bilo veoma loše, apetit mi se izgubio, kašalj me gušio, i sve manje sam mogla da se krećem. Ljekari su prognozirali još par mjeseci života, sa komentarom da nisam za operaciju. Nakon svake hemioterapije činilo mi se da se moje stanje samo pogoršava. Već nakon 17 dana ispijanja Pulmoherba kašalj je gotovo prestao i taj trenutak mi je vratio nadu u život i prvi put sam pomislila ipak nije kraj. Apetit se popravljao i nakon 3 mjeseca mogla sam da ustajem iz kreveta. Nakon 7 mjeseci više nisam osjećala simptome bolesti, već sam radila na podizanju imuniteta. A doktori? Ni sada ne vjeruju kako sam u životu. Radi preventive i danas koristim Pulmoherb.

Ukoliko mogu biti od bilo kakve pomoci slobodno mi se mozete obratiti putem mejla. Svako dobro i nikada nemojte prestati da vjerujete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi vasha pomoc-3 tumora!!!!!!
PostPoslato: Ned Sep 10, 2017 12:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 11, 2017 12:40 am
Postovi: 13
Milodarka 77 kanite se bolesnih ljudi i ne prodajite te budalastine ovdje....treba da vas je sramota!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: